Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Листопад принесе Вам довгий, успішний і важливий тренд який стосується кар’єри і репутації, а так само фінансів і Вашої особистості. Протягом кількох місяців у Вас буде час для честолюбства, зміцнити і поліпшити кар’єру і репутацію, фінанси. Листопада буде так же місяцем психологічних змін, поновлення (ймовірно хворобливого) Вашого Я, Вашої самооцінки і поведінки, тренд буде тривати до грудня, можливі хворобливі втрати. Але це оновлення дозволить Вам глибоко трансформувати себе, змінити своє ставлення до обставин, що склалися, хоча будь-які втрати будуть болючими. У цьому місяці буде багато навчання, поїздок, спілкування.

З жовтня у Риб йде два тренди. До 12 листопада своєю привабливістю Ви можете зробити собі ім’я, а може і втратити репутацію. Час налагоджувати відносини з керівництвом, можливі відносини або шлюб за розрахунком. До 13 листопада – хороший час вчитися. Початок листопада буде дуже хорошим.

Гарний початок місяця, багато сил і енергії і гарний час для творчості і показати себе – це все з 1 по 3 листопада, але енергії буде достатньо до середини місяця.

З 4 по 7 листопада – час для швидкої закоханості і романтики, можливі і несподівані витрати або доходи. Може, вийде щось прикупити, раптово, так що готуйте гроші.

У Вас буде майже місяць для налагодження соціальних зв’язків і контактів, з 12 листопада до 8 грудня! Період знаходити нових друзів, миритися зі старими, а так само брати участь в колективних заходах. Гарний час відвідувати вечірки і відпочивати. Можете знайти партнерів, які допоможуть реалізувати Вам Ваші плани або самі станете допомагати комусь.

З 13 листопада по 10 грудня – складний період, хоча і буде «перекритий» багатьма іншими, але все ж матиме вплив на Риб. Час трансформації Вас і фінансів, в якійсь мірі і Вашої кар’єри з планами на майбутнє. Це глибокий час, коли Ви будете з болем відчувати будь-які втрати. Намагайтеся бути обережніше з фінансовими питаннями, податками, спадщиною, поділом майна, отриманням підтримки від інших. Можуть бути трансформації пов’язані з підтримкою від інших людей, матеріальної та іншої. Фінансові зміни. У той же час і зміни на особистому рівні, зміна Вашого Я, позбавлення від чогось, звичок, стилю, способу життя, поведінки або іншого. Зміни професії та статусу, бережіть їх. Вірогідні скандали з керівництвом і батьками, тиск.

З 13 листопада по 3 грудня – багато ділових переговорів, гарний час розібратися в документах, договорах, оновити інформацію і знання, які можуть бути корисні Вам для роботи.

З 14 листопада по 7 лютого, буде зоряний аспект-період, який перекриє багато негативних якостей періоду з 13 листопада по 10 грудня. З 14 по 7 лютого – час конструктивного зростання, поліпшення, зміцнення, розважливості, успішності в питаннях кар’єри. Ви можете взяти на себе нові зобов’язання і впоратися з ними, кар’єрна сфера буде розширена. Нова робота або посада будуть успішними, а існуючі більш приємними. Якщо у Вас будуть втрати або фінансові зміни, в період з 13-10 грудня, зіткнетеся зі складними проблемами, у Вас вистачить сил і терпіння вирішити це все. А після 10 грудня буде можливість стабілізувати фінансові питання, вдало розділити майно, знайти підтримку. Це хороший період для Риб, з 14 по 7, зміцнить Вас, хоча і зробить більш серйозними. Він дуже хороший для професійної сфери, налагодження відносин з керівництвом і батьками.

13 листопада, плюс мінус 3 дні – перший піковий період в листопаді, посилення трендів. Дні гарні для прийняття остаточних рішень про поїздки та навчанні. Риби отримають важливі новини в ці дні, слід прислухатися.

З 17 по 20 листопада – дні ліні, будьте обережні в спілкуванні, а так само під час ділових переговорів. Ваша фантазія може зіграти з Вами злий жарт, стережіться брехні і обману. Але це хороші дні для творчості, написання віршів і книг.

Ділові переговори краще перенести на період з 22 по 25 листопада. Дуже хороші дні для зміцнення співпраці, а так само зміцнення відносин – близьких і сімейних, розібратися в домовленостях і обіцянки.

Багато несподіваних новин з 25 по 27 червня, гарний час для інтелектуальної праці.

Час несподіваних закоханостей з 28 листопада по 2 грудня, але цей же час і романтики, хоча і варто поберегти відносини. Ви будете дуже чутливі і вразливі, будете бажати любові. Гарний час для романтичних утіх, але остерігайтеся перейти межу з друзями і інтрижок. Можуть бути несподівані фінансові витрати, покупки або розтрати, раджу з ними не поспішати.

Великий приплив духовних сил з 29 листопада по 6 грудня. Та й взагалі енергії додасться.

Останній піковий період буде 29 листопада, плюс мінус 4 дня, а може і плюс 10 днів після, дуже енергійні дні з посиленням всіх трендів. Найпомітніше в ці 8/14 днів буде Ваша кар’єра! Час робити собі репутацію, сил і енергії буде достатньо. Але в той же час і ліні… Ви будете досить ліниві і мрійливі в ці дні. Але постарайтеся направити енергію на свою професію, репутацію, почати новий проект пов’язаний з суспільним визнанням. Можуть бути проблеми з батьками і керівництвом, намагайтеся не обманювати їх і не викручуватися, але і не бути обдуреними. Пік ліні буде до 3 грудня, а так само обману або самообману. Обережніше з інтрижками!

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на листопад 2016

З 13 листопада по 10 грудня – трансформації і зміни у фінансовій сфері, бережіть себе, кризи і втрати, психологічні.

З 13 листопада по 3 грудня – переговори і поїздки, новини.

З 14 листопада по 7 лютого – зміцнюйте свої фінанси і підтримку від інших, хороші місяці для кар’єрного зростання та іміджу.

29 листопада, мінус 4 плюс 10 днів – почніть новий проект, пов’язаний з репутацією і повагою, професією. Обережніше з брехнею і лінню.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,282