Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар


Важливий місяць для кар’єри та соціального становища, але це в середині листопада, а на початку місяця увагу Водоліїв буде звернено до сім’ї і будинку, в кінці – до любові, дітей і творчості. Гарним і вдалим буде початок листопада, складності в середині місяця і початку третьої декади, кінець, знову, буде не поганим. Листопад принесе Вам енергію, довгий тренд невизначеності і активність в освіті, поїздках, зв’язках з іноземцями, заступництвом і судами.

На початку місяця у Вас буде можливість домогтися свого у відносинах і кар’єрі, період з 5 по 8 листопада хороший для того, щоб показати себе. У ці ж дні Ви можете звертатися до керівництва за підвищенням, реалізовувати вдало проекти з партнерами, партнери допоможуть Вам з кар’єрним ростом.

Хороший період для вирішення судових питань, а так само пошуку покровителів, стати покровителем комусь, буде з 9 листопада по 5 грудня! Це гарний час для вивчення етики та культури, психології відносин, якщо Ви цікавитеся всім цим. Та мушу зауважити, що в цей період будуть і несподівані зміни в сферах навчання, суду, поїздок за кордон і спілкування з іноземцями! Особливо коли після 13 листопада Ви станете більш активні в цих сферах.

Я б радила Водоліям розібратися з усім, що стосується судів, дружби, фінансів, зарубіжжя, навчання – в період з 9 по 14 листопада, дуже вдалий час.

Дуже важливий, перший за важливістю в цьому році, для кар’єри Водоліїв буде період 10 листопада, плюс мінус 4-5 днів! Це дуже вдалий час для початку нового пов’язаного з кар’єрою, соціальним ростом, повагою, досягненнями. Головне – діяти і починати щось нове, зі старим успіх буде менше! Час змінити роботу, поміняти свою кар’єрну драбину, переглянути свої цілі та плани, вибрати нові досягнення, зміцнити і оновити свою репутацію! Цей же період вдалий для спілкування з керівництвом, батьками. У фінансах, Вас так само може очікувати успіх, особливо якщо це позикові кошти, борги, кредити, іпотеки, а так само спадщина або розділ майна.

Не особливо приємний період, не особливо і поганий для Водоліїв, але все ж, настане 11 листопада і триватиме до 15 грудня. Це буде час невизначеності, складності у фінансах (заробіток грошей, доходи), можливі деякі проблеми з друзями та колективом (стережіться обману). У цей час Ви будете відчувати себе в підвішеному стані, особливо в перерахованих мною сферах.

З 12 по 16 листопада можете відчувати деяку структуризацію, стриманість у відносинах і з сім’єю, а так само питаннях пов’язаними з судами, іноземцями, фінансами. Це гарний час, як я вже говорила, щоб структурувати, розібратися, усвідомити і узаконити, привести в порядок ці сфери. Покупки в ці дні потрібно здійснювати лише з упевненістю в їх необхідності.

З 13 листопада по 4 січня 2016 року – буде той період, про який я говорила на початку гороскопа на місяць – активність у сферах освіти, поїздок, зарубіжжя, судів, філософії, покровительства. У цей період Ви будете більш активні, більше поїздок, більше навчання, більше відстоювати свої права в судах, розширення філософствування, можете стати комусь покровителем або знайти собі – іншими словами кажучи, більше енергії будете витрачати на все це. Ви станете більш завзято доводити свою точку зору, збільшитися кількість скандалів пов’язаних з цими сферами. Та й у цілому сил і енергії у Водоліїв повинно додатися.

З 14 листопада до 21 листопада чекайте більше новин у сфері кар’єри та соціального стану. Багато поїздок, багато спілкування, особливо з партнерами.

Не зовсім вдалий період для дому, фінансів, відносин і дружби буде з 19 по 23 листопада. Вірогідні втрати в ці дні. Так, будь-які втрати відносно цих сфер Ви будете брати дуже близько до серця. Це час трансформацій, втрат, збитків. Будьте обережніші. Не час для фінансових операцій.

З червня 2015 Водолії, могли, відчувати певне повернення у фінансовій сфері, сфері доходів і накопичень, до старих джерела доходів тощо – повернення до старого. А ось до нового стало просуватися складніше, але після 19 листопада ситуація у фінансових сферах стануть розвиватися швидше в нових напрямках.

І ще один період потрясінь у домашній сфері, а так само у відносинах і фінансах буде з 22 по 26 листопада. Час несподіваних змін, час революцій, бажання свободи.

26 листопада, плюс мінус 3 дні, час кохання, дітей, творчості. На жаль це не особливо приємний період, який, найімовірніше принесе з собою результати, усвідомлення в цих сферах. У Вас може виникнути якесь незадоволення і обмеження в цих сферах. Не вдалий час для спроб завагітніти.

В кінці місяця у Водоліїв, як і у більшості знаків Зодіаку, з 28 листопада по 2 грудня буде відчуватися нестача сил. Але у Водоліїв в ці дні ще й можливі проблеми з партнерами, потрібно буде брати на себе відповідальність, яку брати особливо Ви не будете бажати.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в листопаді 2015

10 листопада, плюс мінус 4-5 днів – почніть нове в кар’єрі!

З 13 листопада до 4 січня 2016 року – більш активні в сферах зарубіжжя, навчання, судів.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше з коханими і творчістю.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,217