Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Тельця від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць спочатку і до середини, і дуже складний в кінці – остання декада. Місяць відносин, навчання, любові, творчості, друзів, бажання змін, втрат. Листопад принесе Тельцям тренд в роботі, роботи буде багато, але і енергії для роботи так само буде вистачати.

Вдалий період для сім’ї та відносин буде з 5 по 8 листопада, в цей час Ви з легкістю зможете позбутися чогось у своїй сім’ї чи будинку, а так само добре провести час з коханою людиною або укласти вдалий договір з діловими партнерами. У той же час ці дні гарні для освіти та інтуїтивного заробітку грошей.

Можна сказати, що з 9 листопада і по 4 січня у Тельців настає довгий період присвячений роботі, обов’язкам, служінню, здоров’ю. Цей великий період, майже два з місяця, можна розділити на 2 під-періоду. З 9 листопада по 5 грудня – час гармонії на роботі, Ви зможете знайти спільну мову, як з працівниками, так і з будь-яким клієнтом, прийти до компромісу. Це період, коли Ви зможете поліпшити своє здоров’я, зміцнити його (хоча будуть і проблемні «періоди в кінці січня з 19 по 26). І другий під-період з 13 листопада по 4 січня – час коли Ви станете більш активні на роботі, більш агресивні і зухвалі, будете більше вимагати від інших, хоча й самі будете багато працювати. Це буде час скандалів (особливо після 5 грудня), великих проектів, але великий обсяг роботи Вам буде не страшний. Цей же період дуже хороший для занять спортом, фізичних навантажень на організм.

З 9 листопада по 14 – вдалий час для кохання, і творчості, а так само зачаття дітей.

10 листопада, плюс мінус 5 днів – час нового для відносин, будь-яких видів серйозних стосунків – любовних, подружніх, партнерських, ділових. Це найважливіший період в 2015 році для відносин Тельців. Час почати нові стосунки, можливо, якщо у Вас був розрив раніше і старі відносини не покидали Вас, то зараз Ви з легкістю зможете завести нові. До того ж, це гарний час для переходу на нові рівні відносин – подружжя, цивільний шлюб, зізнання в любові. Точно можу сказати, що це буде час «розширення» любові і стосунків! Дуже вдалий період!

А ось з 11 листопада, на жаль, вже настануть складні часи. Спочатку з 11 листопада по 15 грудня Тельцям слід більш серйозно ставитися до фінансів та боргів, спаду і різних фінансових зобов’язань. Це вкрай невизначений час, досить невдалий для фінансових проектів (нові краще не починати). Ви можете відчувати свою безпорадність в сформованих ситуаціях пов’язаних з фінансами, поїздками, освітою, зарубіжжям. Складно буде заручатися підтримкою інших людей в ці дні. Це так само поганий період для питань, які необхідно вирішувати в судах. Цей період буде небагато згладжений паралельним періодом з 12 по 16 число, коли Ви станете трохи серйозніше, особливо в питаннях пов’язаних з роботою, своєю особистістю, навчанням.

А в період з 19 по 26 листопада, Ви неначе «збожеволієте». Спочатку з 19 по 23 листопада – час проблем на роботі і з друзями, особливо на роботі. Бережіть своє здоров’я в ці дні, будь-які операції протипоказані, тільки якщо вони не термінові! Ви можете втратити щось на роботі в ці дні, документи, клієнта або саму роботу. Цей же період досить великий депресії, злості, холодності, жорстокості, підозрілості для Тельців. Але він змінитися іншим, і з 22 по 26 листопада – Ви станете «божевільним», імпульсивним, зухвалим, нетерплячим, бажаючим свободи, бажаючим змін і революцій! І знову таки, бережіть своє здоров’я, можливі травми. І бережіть свою роботу, в ці дні Ви можете зважитися звільнитися або змінити поле діяльності.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – фінанси, заробіток грошей. Можливі проблеми в цій сфері, Ваше джерело доходів стиснеться, Ви будете відчувати нестачу грошей. Цей період змусить Вас задуматися про свої доходи, зробити їх оцінку, відчути брак матеріальних благ. Це дуже поганий час для витрати грошей, дорогих покупок, початку нових фінансових проектів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в листопаді 2015

З 9 листопада по 4 січня – робота і здоров’я.

10 листопада, плюс мінус 5 днів – відносини.

З 11 листопада по 15 грудня – обережніше з фінансами, друзями.

З 19 по 26 листопада – шалений час.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – фінанси розчарують Вас.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,292