Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


Доброю буде тільки перша половина місяця, до 10 числа, потім почнуться проблеми в деяких основних життєвих сферах, так що ловіть хвилю. Початок місяця буде продовжувати старі тренди, які почалися ще в кінці вересня-жовтні, а після 9 числа вже настануть нові. У листопаді Ракам слід берегти своє здоров’я, фінанси, роботу, кар’єру, сім’ю і будинок. Хороший місяць для любові і творчості.

Гарний час для вирішення фінансових питань, зміни фінансових джерел, буде з 5 по 8 листопада. У цей же період вдалими будуть зачаття.

Листопад з собою принесе продовження тренда пов’язаного з сім’єю, рідними, будинком. З 9 листопада по 5 грудня в будинку у Раків настане гармонія, хоча і будуть складні періоди або якісь проблеми, але до 5 грудня Ви більш гармонійно до цього будете ставитися. Складні періоди в листопаді будуть з 19 по 26 число. Гармонія, мир, любов – все це буде панувати у Вашій домашній сфері, це гарний час знайти компроміси і примирення. Цей же період буде і вдалим для покупок і прикраси будинку, багато Раків захочуть цього. Але крім цього періоду, настане ще один з 13 листопада по 4 січня – це період надактивності в будинку, ініціативності, агресивності, наполегливості, нетерплячості, маси енергії, маси фізичної сили. Це гарний час, щоб зробити вдома капітальний ремонт або ж відстояти свої права (будуть і не зовсім вдалі періоди, але про них потім). Мінусом цього часу буде те, що Ви більш схильні будете до скандалів в домашній сфері (особливо після 5 грудня) і агресивні до рідних.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – любов, творчість, діти – це все зверне Вашу увагу на себе. Ви можете закохатися в ці дні, зайнятися новою творчістю, цей же час хороший для зачаття.

Поганий період для відносин, роботи, фінансів, здоров’я буде з 11 по 15 грудня. Час незрозумілості, підвішеності, невизначеності, скутості, смутку, незадоволеності в цих сферах. Не варто починати нові проекти. Будьте обережніше з партнерами (як улюбленими так і діловими), щоб вони Вас не обдурили. Відповідальність ляже тяжким вантажем на Ваші плечі. Хоча всі тяжкості цього періоду у фінансовій сфері Ви відчуєте після 16 листопада, доти він буде трохи згладжений.

Складний період для сім’ї, любові, фінансів настане з 19 по 26 листопада, який тільки підсилить період з 11 листопада по 15 грудня. З 19 по 23 – можливі хворобливі втрати грошей і чогось пов’язаного з будинком. Після з 22 по 26 листопада – можливі несподівані зміни, що ставлять все вгору-дном, пов’язані з розривами, свободою, змінами правил.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – бережіть себе і своє здоров’я, в ці дні Вас може накрити депресія. Таємниці, секрети, загадки – це все буде гложити Вас. На роботі можете відчути якісь обмеження. Та й у продовження до цього, в період з 28 листопада по 2 грудня – проблеми на роботі, не варто просити про підвищення або нову зарплату – можете отримати зворотний результат.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в листопаді 2015

З 9 листопада по 4 січня 2016 року – сім’я, будинок.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – удача в любові, творчості і з дітьми.

З 11 листопада по 15 грудня – бережіть свою роботу і здоров’я.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – особливо активний період на роботі і зі здоров’ям, хандра.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,386