Гороскоп на листопад 2015 для Козерога від Марфи Бомбушкар


Листопад буде хорошим в першу і другу декаду для Козерогів, хоча в другу декаду не для всіх — занадто багато не визначеності з собою вона принесе… У першу декаду листопада вся увага Козерогів буде звернена до дітей, творчості і любові, у другу — друзів, колективів і загальних планів на майбутнє, а в третю — роботу, обов’язки і здоров’я. Місяць принесе з собою важливий і середньостроковий тренд активності в кар’єрі і соціальному стані. А ще тренд, хоч і не довгий, але дуже сильний — невизначеності, підвішеності. Але про все як завжди.

Початок місяця — буде продовженням трендів розпочатих наприкінці жовтня. Але, з 5 листопада настануть нові. З 5 листопада по 8 листопада — вдалий час для змін в сферах пов’язаних з дружбою, боргами, кредитами, спадком, планами на майбутнє, колективами. Позбавлення від того, що тягне Вас до дна. Будь-які втрати в ці дні будуть легкими для Вас. Цей же період, може, в деякій мірі змінити і Вас, зробити більш глибокими і внутрішньо динамічними.

Ще з середини жовтня у Вашому житті кар’єра і соціальне становище стали займати або звертати на себе багато уваги. Це був тільки початок … У цьому місяці у Козерогів настане період, який принесе багато «досвіду», подій, змін, активностей, іншими словами кажучи — багато всього у сфері кар’єри, соціального стану, досягнень, кар’єрних планів — Вас чекає багато всього, може навіть і зміна місця роботи.

Спочатку, в період з 9 листопада по 5 грудня, Ви можете відчути гармонію у сфері кар’єри та соціального становища (з перервами), особливо успішним буде початок цього періоду, а от проблем варто очікувати з 19 по 26 листопада (але про це пізніше). Говорячи про гармонію і успіх, я маю на увазі спокій, упевненість, удачливість, психологічну легкість у разі проблем. Але це не все, в період з 13 листопада по 4 січня 2016 року — чекайте «активність» у цих сферах, але про все по порядку.

Період з 9 по 14 листопада — хороший для духовного зростання, психологічного заспокоєння, розслаблення.

10 листопада, плюс мінус 3 дня — час для дружби і колективу, а так само загального проведення часу. У ці дні друзі дадуть про себе знати. Хороший період щоб побути на публіці з друзями, вдалий час для загальних планів і творчості. Можете знайти нових друзів.

З 11 листопада і до 15 грудня життя у Козерогів стане більш невизначеним, в підвішеному стані, складно буде вибрати курс для руху вперед. Можете відчувати великі припливи ліні і жалості до себе, а так само жалості до інших. Не особливо вдалий період для нових початків, що особливо стосуються Вас самих (Вашої особистості). До будь-яких труднощів і проблем в ці дні потрібно підходити з більшою серйозністю, так як Ви можете занадто ідеалізувати сформовані обставини. Може виникнути депресивний стан, відчуття безпорадності, відсутність ініціативності та ударів долі.

У період з 12 по 16 листопада — хороший час для відносин, зміцнення їх, а так само зміцнення своєї кар’єри, соціального стану. Цей період трохи пом’якшить період з 11 листопада по 15 грудня.

Починаючи з 13 листопада і до 4 січня 2016 року — Козероги стануть більш активні у кар’єрній-соціальній сфері, цей період принесе масу енергії в цю сферу, я говорила про нього спочатку гороскопу. Ви станете більш активні, цілеспрямовані, агресивні, наполегливі, нетерплячі, егоїстичні і ініціативні в питаннях пов’язаних з Вашою кар’єрою і соціальним становищем. Це гарний час для того, щоб зайняти нові позиції, положення вище. Хоча і скандалів у цій сфері зросте, а так само більше буде суперечок з керівництвом і вищестоящими людьми, що впливають на Вас, можливо і з батьком. У цей довгий період, будуть і періоди, підвищеного ризику, наприклад з 19 по 23 і з 22 по 26 листопада та інші (але про них в інших гороскопах). Повинна повторитися, що до 5го грудня Ви більш гармонійно будете відчувати проблеми в цих сферах.

Багато новин від друзів і колективів з 14 по 21 листопада.

Можливі проблеми у відносинах і кар’єрі з 19 по 23 листопада — час, коли будь-які втрати та позбавлення від чого-небудь пов’язаного з відносинами і кар’єрою Козероги будуть сприймати дуже боляче, дуже глибоко і дуже песимістично. Не вдалий час для укладення нових договорів. Бережіть свої відносини і кар’єру в ці дні, щоб не втратити.

З 20 по 29 листопада — Вам додасться життєвої енергії та сил.

Ще один неприємний період для соціального стану, відносин і кар’єри буде з 22 по 26 листопада — він буде відрізнятися від попереднього (з 19 по 23) своєю спонтанністю, раптовим відходом, розривом, звільненням чогось або когось. У ці дні не варто і занадто сильно витрачати свої гроші.

26 листопада, плюс мінус 3 дні — обов’язки, турботи, робота і здоров’я — це все потрібно берегти в цей період. Не ставте занадто високі планки — можете розчаруватися, час незадоволеності результатами. Ви будете і досить емоційні в ці дні. Не час для походів до лікарів, можливі проблеми з кістками, зубами, шлунком. Можливо, Ваш клієнт або роботодавець повідомить Вам новину про те, що Ваше місце буде скорочено (скорочено час роботи або заробітна плата), або ж щось пов’язане з обмеженням, а може нові обов’язки.

Період з 28 листопада по 2 грудня — відчуття нестачі сил і бажання побути наодинці.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козерога в листопаді 2015

З 9 листопада по 5 грудня — гармонія у сфері кар’єри.

10 листопада, плюс мінус 3 дні — дружба і колективи.

З 11 листопада до 15 грудня — більше невизначеності в житті.

З 13 листопада до 4 січня — активність в кар’єрі і соціальному зростанні.

26 листопада, плюс мінус 3 дні — робота і турботи, а так само здоров’я.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 14 T. 0,156