Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Близнюків від Марфи Бомбушкар


Досить складний місяць для Близнюків, у сферах кар’єри, відносин, любові, заробітку, дружби – розчарування, нерозуміння, обмеження, несподівані зміни і трансформації. Але проблеми почнуться в самому кінці місяця, початок ж обіцяє бути досить вдалим.

Хороший момент налагодити відносини з діловими партнерами, батьками, клієнтами і керівництвом буде з 5 по 8 листопада – ловіть цей момент, найближчим часом нового не буде.

Починаючи з 9 листопада і по 5 грудня Ви більше будете любити і закохуватися, творити і творити. Цей період – початок тривалого періоду, до 4го січня, коли Близнюки будуть більш активні в сфері любові, творчості, дітей. Це час, коли Ви будете заводити нові романи і розривати існуючі (в кінці листопада, а так само в грудні (але про це в іншому гороскопі), будете бажати любити і бути коханими. У любовній сфері у Близнюків настане гармонія, але будуть і складні періоди в кінці листопада з 19 по 26 число. Говорячи про любов в даному випадку – я маю на увазі любовні романи, а не серйозні стосунки. Так що, є величезна ймовірність на те, що Близнюки заведуть якусь інтрижку. А після 13 листопада і до 4 січня наступного року в гороскопі Близнюків настане тренд активності, енергійності, наполегливості в любові й творчості, а так само з дітьми. У цей період, з 13 цього місяця за 4 січня 2016 – Ви будете більш активні в сексуальному плані, готові ризикувати, готові робити перший крок першими. Можливо, що після 5 грудня у Вас і зросте кількість скандалів з коханими, дітьми, а так же щодо творчих питань, але все ж це дуже активний і багатий на події у цих сферах період.

З 9 листопада по 14 листопада – хороший період для вирішення сімейних питань, питань здоров’я і роботи, час розширити свій будинок або поліпшити його, а на роботі час показати себе!

10 листопада, плюс мінус 3 дні – вдалий час для початку нових проектів на роботі, зміни місця роботи. Здоров’я в ці дні, так само, повинно порадувати, а до 11 листопада вдалий час для операцій.

Як Ви вже помітили, початок місяця досить вдалим для Близнюків, але…

Починаючи з 11 листопада і по 15 грудня буде складний і погано зрозумілий період, дуже розмитий, дуже помилковий і обманюючий і стискаючий, обмежуючий і приносить песимізм одночасно. Цей період найбільше вплине на Ваші стосунки з партнерами, подружжям і коханими, а так само на кар’єру. Питання в цих сферах найкраще вирішувати після 15 грудня. Це час, коли від Вас мало що залежатиме – зовнішні обставини. Ви можете бути пасивним гравцем у цій грі життя. Хоча у відносинах і буде пом’якшення з 12 по 16 листопада, коли Ви будете бажати більшої стабільності і серйозності, але потім … Цей же період не зовсім хороший для фінансів (а після буде і його «посилення з 19 по 26 листопада), так що всі фінансові проекти реалізовуйте після 15 грудня.

Гарний час показати себе, і приносячий масу новин з енергією буде з 14 по 21 листопада. Найімовірніше, що новини будуть пов’язані з партнерами.

А от з 19 числа починається період, про який я вже говорила, проблем з любов’ю, дітьми, партнерами і фінансами. Цей період триватиме до 26 листопада, і його можна сміливо розділити на дві частини. Перший з 19 листопада по 23 листопада – час трансформацій і позбавлення у Вашій любові і відносин, фінансів та психології. Але ці трансформації та позбавлення будуть дуже неприємними, можливо, щось Ви втратите в ці дні, Ви будете глибокі і депресивні, жорстокі. Другий з 22 по 26 листопада – це час стосуватиметься тих же сфер, але вже тепер свобода, розриви, революції, бунтарство, можливі раптові і дуже імпульсні вчинки, Ви будете дуже поверхові й бажаючі розірвати все.

З червня місяця, середини його, Ви могли відчути що в кар’єрній і соціальній сферах стало складніше просуватися вперед, кожне нове досягнення вимагало більше зусиль. А багато чого в цих сферах як би «повернулося» назад. Але з 19 листопада ці сфери стануть «рухатися» значно простіше до нового.

З 21 листопада і по 9 грудня – багато новин про партнерів і спілкування з ними, після 5 грудня можете спробувати шукати нових ділових партнерів.

26 листопада, плюс мінус 5 днів – дуже складний період для Близнюків, усвідомлення себе, усвідомлення своїх невдач, період принесе смуток, депресію, стислість, печаль. Зараз Ви будете відчувати, що ж Ви накоїли або чого ж Ви не зробили, гнобити себе за це. Це період деякої депресії і жалості з жорстокістю. Я не можу точно його описати, так як на це у мене може піти не одна сторінка тексту. Коротко кажучи, це період отримання по заслугах, період, коли Ви зрозумієте, що щось у Вашому житті не так і потрібно його міняти. Період – розчарування і смутку. Можу сказати тільки одне, не поспішайте і пам’ятайте – долі немає – доля – це вчинки, а вчинки – це Ваше. Не раджу приймати важливі рішення в ці дні, почекайте. Але раджу придивитися до себе і свого життя – зараз час побороти свої слабкості і зробити плани на роки вперед, особливо щодо відносин.

Можливі конфлікти на роботі і з партнерами з 28 листопада по 2 грудня. Ймовірно, що в ці дні Ви будете пасивним учасником, який отримує удари, складно буде парирувати у відповідь.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в листопаді 2015

З 9 листопада по 4 січня – любов, секс, творчість, діти – зміни, початку, багато всього.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – здоров’я і робота – успіх.

З 11 листопада по 15 грудня – проблеми з відносинами і кар’єрою.

З 19 листопада – рух вперед у кар’єрі і соціальній сфері спроститься.

26 листопада, плюс мінус 5 днів – складне і неприємне період.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,165