Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Робота, обов’язки і здоров’я – це все буде в центрі Вашої уваги, цілком ймовірно до початку серпня. Багато роботи і проектів, завдань і обов’язків, та й інші нові питання пов’язані з клієнтами і працівниками виникнуть спочатку липня. Місяць буде дуже завантаженим, але не поганим, все у Вас вийде, головне не поспішати! Буде пару дуже швидких періодів, особливо з середини місяця – життя прискоритися на всі 100%! Правильне планування – запорука успіху! Я говорила, що робота і турботи будуть – ймовірно – до серпня місяця, але в кінці липня слід поберегти здоров’я і таємниці, розібратися в собі. Липень принесе довгий тренд пов’язаний з поверненням назад і інтровертність для Водоліїв.

З 30 червня Ви стали значно активніше в питаннях кар’єри, досягнень, пошани і положення! Про це я писала ще в червневому гороскопі. Цей тренд буде тривати до серпня місяця! Час робити собі ім’я і славу!

Місяць обіцяє бути дуже навантаженим, маса роботи, завдань, клієнтів, обов’язків! І це все вже з самого початку місяця! Але, на жаль, з 2 по 6 число у Вас може статися величезний напад ліні, постарайтеся концентруватися на проектах і не розпорошуватися! Ці дні дуже гарні для творчої роботи!

4 липня, плюс мінус 3 дні, найбільш завантажений період, піковий! Багато нового в питаннях роботи, обов’язків, а так само здоров’я. Час знайти нову роботу, якщо Ви були в пошуку, взятися за великий і важливий проект. Час записатися в спортивний зал, як мінімум цей старт дозволить Вам місяць відвідувати його, а скоріш за все півроку! Можете виробити нову звичку в ці дні, щодо чого завгодно! Але ось кидати старі звички, я впевнена, буде складно. А ще це період моря новин! Особливо які стосуються здоров’я і проектів.

Дуже гарний час для роботи, здоров’я і кар’єри – з 5 по 8 липня! Час для важливих ділових переговорів, укладення контрактів! До того ж це досить сексуальний і романтичний період для всього Зодіаку.

Досить активний і небезпечний період буде з 6 по 10 число, небезпечний він своєю стрімкістю і скандальністю. Можливо тиск з боку керівництва на Вас або клієнтів, порушення домовленостей. Поганий час для хірургічних операцій. До того ж в ці дні можливі дуже несподівані витрати. Є ризик розлучення з партнерами, а в кращому випадку – швидкі закоханості, занадто емоційний і нетерплячий час для відносин, егоцентричним і руйнування правил. З договорами і спілкуванням слід бути обережніше до 12 числа.

З 12 липня у Водоліїв у гороскопі почнеться період пов’язаний з відносинами – партнерськими і діловими, шлюбними, а так само серйозними любовними (серйозне почуття любові, а не закоханість). Пік у цього періоду буде в серпні! Але вже з 12 липня по 6 серпня час більшій гармонії в цих питаннях. Час використовувати харизму, щоб сподобатися партнерам! Час використовувати свій шарм, щоб закохати в себе. У ці дні Ви будете готові йти на компроміси – це гарний час для пошуку консенсусу і примирення. Але найголовніше – цей період зробить Вас дуже орієнтуєтовним на відносини, бажання поліпшити їх або знайти нові, як любовні так і ділові. Гарний час для судових розглядів.

Маса новин від партнерів і спілкування з ними з 14 по 31 липня! Новини, розмови, нові домовленості, обговорення, плітки. Особливо гарний час для важливих переговорів з 14 по 19 липня, не тільки для ділових, а й обговорення весілля, обговорення хвилюючих проблем і ідей.

З 15 по 20 – маса енергії в сферах роботи, здоров’я, кар’єри! Беріться за складні проекти, робіть собі ім’я! Але постарайтеся стримувати свою імпульсивність, не кидатися з крайності в крайність. Ви будете вкрай егоїстичні і скандальні в ці дні.

19 липня, плюс мінус 3 дні, посилить всі існуючі тренди. Вірогідні масштабні скандали і нетерплячість. Найкраще ці дні провести на самоті або виїхати подалі, самим займатися проектами. Слід берегти своє здоров’я, остерігайтеся хронічних і прихованих захворювань. Час подумати про життя і не поспішати!

З 19 по 22 липня – вдалий час для укладення шлюбу і важливих договорів! Дуже хороші дні для серйозних питань пов’язаних з відносинами будь-яких видів. У фінансових питаннях – час для довгострокових інвестицій, капітальних покупок.

Маса ідей, дуже багато новин (особливо що стосуються партнерів) з 26 по 31 липня! Можливі скандали з партнерами з 28 по 31 липня, а так само скандали на роботі.

Дуже довгий період розпочнеться 30 липня і триватиме до 30 грудня. Час переосмислення себе, ретроградність і повернення до старого, старих звичок, поведінки, схильність більше думати про минуле, ніж про майбутнє. Це час розібратися зі старими життєвими «боргами» і проблемами, дуже добре для цього цей тренд підходить. Повернуться старі питання в багатьох сферах життя, що стосуються Вашого – Я, особистості. Ви станете більш інтровертні, потайливі, перегляд багатьох сфер.

Кінець липня буде дуже хорошим, з 31 липня по 3 серпня Ви можете раптово закохатися! А може бути раптово, зробити пропозицію руки і серця. Дуже романтичний час для Водоліїв. Та й в діловому співробітництві, так само, Вас можуть очікувати несподівані події!

Кінець липня, а особливо початок серпня, акцентує Вашу увагу на відносинах. У самому кінці липня-початку серпня у Вас буде шанс знайти нові відносини, або як я вже писала – зробити пропозицію руки і серця. Ну а для тих Водоліїв у яких відносини погіршуються – або виправити їх, або швидко і остаточно розірвати!

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – робота, обов’язки, звички, завдання, проекти, здоров’я – навантаження і нове.

З 12 липня у Водоліїв почнеться період відносин, який триватиме до середини або кінця серпня.

З 12 липня по 6 серпня – більш успішна сфера відносин, гарний час для ділового співробітництва та любові.

З 15 по 20 – маса енергії в роботі і здоров’я!

19 липня, плюс мінус 3 дні – бережіть здоров’я, побудьте наодинці або подорожуйте.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,171