Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути хорошим, принесе трансформації на психологічному рівні, духовному, езотеричному, морально-духовному. Зараз у Стрільців не найлегші часи, якщо це так у Вас, то закінчення травня і червень мають це були показати (це був один з найскладніших періодів в році). Гороскоп на липень дасть Вам шанс змінитися, трансформувати себе і ставлення до обставин, що склалися, психологічно вирости. З матеріальної сторони – липень дозволить Вам заручитися підтримкою, отримати допомогу. Ближче до кінця місяця будуть фінансові результати і перегляд цінностей, матеріальний світ. Місяць почне період навчання, поїздок, юридичних питань і філософії, які особливо помітні будуть в серпні. Останні місяці літа гарні – згладжують, липень – психологічно, серпень – прилив сил і згладжування негативних обставин.

З 2 по 6 липня вдалий час для сімейних питань і творчості.

4 липня, плюс мінус 3 дні – час для нових початків в пошуку себе, духовного зростання, езотерики. Дуже сексуальний час, який може принести і новий досвід в цю сферу життя. Цей період на матеріальному рівні принесе щось нове пов’язане з боргами, розділом майна, спадщиною, пошуком допомоги. Хороші дні для взяття грошей у борг, вирішення майнових питань! Дуже гарні вони для пошуку підтримки, особливо матеріальної! У психологічному і духовному плані – ці дні вдалі для зміни себе, трансформації, особливо позбавлення від чогось. Ці дні посилять всі існуючі тренди в Вашому житті.

Посилений сексуальний період з 5 по 8 липня. Цей же період не поганий для залучення інвестицій в проекти. Хоча слід не дуже поспішати з 6 по 8 число і двічі подумати!

Перший напружений і дуже швидкий період буде з 6 по 10 липня, можлива велика кількість скандалів, особливо з партнерами. Не найкращий час для серйозного обговорення проблем, але він підходить для більш глибокого розуміння.

З 12 липня у Вас почнеться період навчання, зарубіжжя, філософського зростання, а так само духовного. З 12 липня по 6 серпня Вам буде простіше знаходити компроміс у спілкуванні з іноземцями, гарний час укладати договори. У судах так само буде чекати успіх.

З 14 липня по 31 липня – час вчитися! Можете написати або опублікувати книгу. Маса зарубіжних новин.

Ще один сексуальний період з 15 по 20 липня, а так само він дуже енергійний. Дивіться не зламайте собі щось або не загубіть, потрібно бути обережніше, особливо вагітним.

19 липня, плюс мінус 3 дні – повинні вирішитись питання пов’язані із заробітком, накопиченнями, інвестиціями. Ви можете знайти в цей час роботу або вирішити змінити її, вирішиться питання пов’язане з клієнтом. Отримайте результати своїх інвестицій. Це дні результатів і переходу на новий рівень. Подумайте, що б Ви хотіли завершити в ці дні.

Гарний час для ділового співробітництва, а так само для серйозних розмов з улюбленими з 18 (краще з 19) по 22 число!

Скандальний період буде з 28 по 31 липня, будьте обережніше.

Час для кохання і романтики з 31 по 3 серпня! Для всього Зодіаку є вказівки на швидкі відносини, пристрасні, що швидко розвиваються. Особливо швидко відносини будуть розвиватися з іноземцями!

З 31 липня по 4 серпня – прилив сил, бадьорості й енергійності, ділових якостей.

Кінець липня і початок серпня принесуть нове в сфері освіти, зарубіжжя, питань пов’язаних з судами, заступництвом, наставництвом, а так же прагненнями на майбутнє і духовний світ. Тренд пов’язаний з цими сферами почався ще 12 липня, а ось піковий період буде 2 серпня плюс мінус 3 дні. Це час нових можливостей в цих сферах!

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – нове у фінансовій та психологічній сфері, час змінюватися.

З 12 липня у Стрільців почнеться їх улюблений період – поїздки, навчання, духовні питання, заступництво, зарубіжжі – цей період триватиме до кінця серпня, можливо до середини.

19 липня, плюс мінус 3 дні – результати у фінансовій сфері.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,316