Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Липень обіцяє бути місяцем любові і романтики для Риб, відпочинку та розваг, а якщо і все не буде настільки райдужно, то все одно місяць набагато приємніше минулого червня. Початок місяця принесе нове в любові, азарті і творчості – головне не сидіти, а діяти! У третій декаді місяця увагу буде звернено до захоплень і друзів, планам на майбутнє. Кінець місяця буде напружений, так що відпочивати слід в перших дві декади. Липні продовжить любовно творчий період, який почався ще в кінці червня, а так само поступово перейде в період пов’язаний з роботою і здоров’ям. Зараз у Риб складний період в житті, але в цьому місяці буде час розслабитися.

До 12 липня у Вас буде інтрижний-любовний період, а так же творчий, можете просто закохатися, без серйозних наслідків або завести інтригу (багато що залежить від особистого гороскопа, може для когось це і буде початок шлюбних відносин). Після 12 липня найбільше «залишиться» творчості.

Ще з кінця червня у Вас додалося енергії, Риби стали активніше в сферах навчання і поїздок, цей період триватиме до серпня місяця – вчіться і подорожуйте, а так само намагайтеся не скандалити з сусідами і родичами.

До 9 липня у Вас є час змінити себе, свої відносини, свій кар’єрний шлях.

З 2 по 6 число – час для творчості, мрій, кохання. Ви можете бути дуже ідеалістичні в любові в ці дні, дуже романтичні і велелюбні. Це гарний час для творчих проектів, будь-якої спрямованості!

4 липня, плюс мінус 3 дні – період посилення всіх існуючих трендів, а так само перехід на новий рядок. Якщо в червні Ви відчували проблеми, то в ці дні, відчуєте поліпшення життя. Це гарний й сильний час, задає тренд на весь липень, як мінімум до середини місяця. Час кохання – можете знайти нову любов, скоріш за все короткострокову, може інтрижку. Час дітей – хороший момент для зачать, гарний час зайнятися дітьми. Творчість – починайте творити, особливо інтелектуальна творчість! Період посилить всі тренди, Ви будете сверхромантічні! Є шанс змінити себе! А ще буде маса новин, величезна кількість, а так само спілкування.

5 по 8 липня – ще один любовно-романтичний період, але тепер він більш сексуальний, плотський. Можете самі стати завойовником інших! Активні дні для заробітку і покупок, гарні для творчості.

Перший напружений період настане 6 – 10 число, для Риб він не небезпечний, але дуже активний! Скоріш за все, що Ви станете дуже наполегливі в любовній сфері і творчості, можливі ревнощі, можете раптово закохатися! Це час імпульсивних вчинків у відносинах і фінансах, слід бути обережніше з грошима. Заробляти в ці дні краще, ніж витрачати! Занадто все імпульсивно!

З 12 липня у Вас настане період, пов’язаний зі сферами обов’язків, роботи і здоров’я – він триватиме до кінця серпня місяця, з піком у серпні. А поки що з 12 липня по 6 серпня в цих сферах Ви відчуєте заспокоєння, лінь, бажання звалити все на інших або розділити обов’язки порівну. Це вдалий період для того, щоб сподобатися працівникам або керівництву, використовуйте свою чарівність і творчість для досягнення бажаного! Багато договорів і контактів. Можливі романи на роботі.

З 14 по 19 червня – час для літературної та інтелектуальної творчості! Гарний час для укладення будь-яких договорів. Вдалий період для спілкування з клієнтами, так і в цілому на роботі і зі здоров’ям справи будуть значно краще, все складне плануйте на ці дні. Цей же період поліпшить спілкування і відносини з партнерами, подружжям, а так само сім’єю.

Другий енергійний період буде з 15 по 23 (24) липня! Дуже насичений подіями час! Ви будете дуже активні і, ймовірно імпульсивні у фінансовій сфері і творчості! Великий приплив сил, можливо навіть безсоння! Активність в сфері творчості, любові, дітей, дружби і планів на майбутнє. Будьте обережніше з фінансами, можливі несподівані розтрати до 19-20 числа! Це дуже платонічний час, сексуальний і нетерплячий. Слід бути обережніше вагітним Рибам, є великий шанс завагітніти.

19 липня, плюс мінус 3 дні, пік другого енергійного періоду в липні, відбудеться активізація і посилення всіх існуючих трендів. Ще більше енергії! Більше нетерплячості – в сферах творчості та любові, ставлення до дітей. Прилив творчих сил! А так же енергія в питаннях дружби і колективів! Це час приймати рішення пов’язані з планами на майбутнє або завершувати ці плани. Час отримання результатів, закінчення, переходу на новий рівень в дружбі, планах на майбутнє. Пора розібратися хто Ваш друг, позбутися від невідповідних. Розібратися з планами на майбутнє та ідеями.

З 19 по 22 число – хороший час для зміцнення відносин, з улюбленими і партнерами, довгострокових інвестицій, капітальних покупок.

Енергійний час в сімейній сфері і відносинах. На роботі багато стрімких поїздок, контактів. Це все з 26 по 28 липня, хоча і не особливо ймовірно.

З 28 по 31 – конфліктний час, особливо багато конфліктів буде на роботі, в спілкуванні з партнерами і рідними. Найбільше конфліктів буде на роботі, не беріть на себе занадто багато, контролюйте роздратування.

З 28 липня по 3 серпня чекайте і маса подій на роботі, а так само різних обов’язків до Вас. Головне правильно плануйте свій розклад, це буде робити легше після 31 липня! З 31 липня по 4 серпня потрібно серйозніше ставитися до питань здоров’я та роботи.

З 31 липня по 3 серпня – хороший романтичний період для всього Зодіаку, включаючи Риб.

Прихід серпня акцентує Вашу увагу на роботі. Готуйтеся до того, що вже в кінці липня і на початку серпня на роботі, зі здоров’ям, обов’язками – буде багато нових подій! Це не напружений період, але досить завантажений, пора засукати рукава і братися за проекти! Можете знайти нову роботу або знайти нові проекти в кінці липня-початку серпня.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – знайдіть нову любов! Час завагітніти!

З 6 по 10 липня – дуже активний період!

З 12 липня по кінець серпня – почнеться тренд пов’язаний з роботою, здоров’ям, обов’язками, працівниками, клієнтами.

З 15 по 24 липня – другий енергійний період цього місяця!

19 липня, плюс мінус 3 дні – кульмінація в сфері дружби, планів на майбутнє.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,366