Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Цей місяць буде дуже енергійним, маса новин, поїздок, спілкування, багато емоцій! Але головне енергія, якої вистачить на все! А так же егоїзм і чутливість, Ви в центрі уваги і Ваші бажання, можете бути вкрай образливі і запальні в цьому липні. Почніть щось дуже важливе, а може змініть щось важливе в своєму житті. Збирайте новини, чутки. Ближче до кінця місяця Вашу увагу буде звернено до відносин, а в кінці липня-початку серпня до фінансів і заробітку. Дуже хороший місяць для Раків, головне не поспішати в деякі періоди!

З 18 червня Ви стали більш привабливі, милі, харизматичні, успішні в спілкуванні – це період триватиме до 12 липня. Поспішайте знайти собі любов, налагодити відносини, знайти нового ділового партнера. І з 12 липня у Вас почнеться фінансовий період в житті, активність в питаннях накопичення, інвестування, заробляння грошей, можлива переоцінка цінностей. Тривалістю до кінця серпня. Особливо успішний, цей фінансовий період, буде з 12 по 6 серпня! А пік у нього буде в кінці липня-початку серпня.

Слухайте свою інтуїцію, довіряйте своїм почуттям з 2 по 6 липня! Дуже сильна інтуїція буде у Раків в ці дні, можливі пророчі сни і осяяння. Вдалий час для поїздок, особливо далеких, торгівлі, нових знайомств.

4 липня, плюс мінус 5 днів – ці 10 днів в 2016 році будуть переломним періодом для Раків, дуже сильним, що дає можливість змінити своє життя, знайти своє життя, поліпшити своє життя. Особливо сильний вплив він матиме на народжених в ці дні. Ви будете дуже емоційні в ці дні. Буде посилення абсолютно всіх питань, трендів, які відбуваються з Вами в житті – є шанс завершити будь-який з них, а так само розібратися в ньому, оновити, поліпшити. Маса енергії! Дуже багато спілкування, вдалі будуть нові знайомства вони стануть тривалими. Ви можете бути дуже егоцентричні в ці дні і примхливі, емоції будуть переповнювати Вас. Можете змінювати місце проживання. Міняти себе, психологічно, фізично, приймати рішення про особисте зростання і важливі зміни в житті, а головне – починати реалізовувати великі плани!

З 5 по 8 липня буде дуже любовно-сексуальний час, пристрасний, чуттєвий. При цьому, ці дні дуже гарні для знаходження компромісів пов’язаних з сім’єю і кар’єрою, а так само між двома цими сферами. Наприклад, якщо Ваша половинка була проти кар’єри, або сім’я, то є шанс знайти компроміс. Вдалий період і для фінансів.

Можливі ділові конфлікти з 6 по 10 число, та й в ці дні Ваш егоїзм і упертість досягнуть піку! А так же несподівані події пов’язані з кар’єрою, бережіть її і будьте обережніше з репутацією! З іншого боку ці 4 дні дадуть приплив сил для кар’єрних питань і ділових, хоча можуть бути і скандали, але Ви можете бути переможцем, застосуєте свою силу волі і впертість.

Ще один період маси новин і спілкування з 10 по 12 число, тепер уже потрібно бути обережніше в ділових переговорах, та й взагалі стежте за своєю мовою.

З 12 липня почнеться фінансовий період, про який я писала на початку гороскопу. Заробляйте гроші з 12 по 6 серпня! Хоча будуть і напружені періоди, але тільки в липні (можливі несподівані розтрати), а ось серпень повністю краще присвятити заробітку або пошуку роботи!

Ще один енергійний період буде у Вас з 15 по 20 липня! Маса енергії стосується любові, творчості, діток, азарту! Але в той же час з 15 по 19 липня, можливі, конфлікти пов’язані з кар’єрою, Ваша поведінка або особистість може не сподобатися Вашому керівництву, а може батькам. Я б не радила йти на конфлікти. Особливо через те, що 19 липня, плюс мінус 5 днів, знову відбуватиметься посилення всіх існуючих трендів, знову буде емоційний період у Раків. Але цей період, на відміну від попереднього, буде пов’язаний не з новими починаннями, а з закінченнями і завершеннями. Особливо в питаннях що стосуються відносин. Так що дивіться, не поскандальте з 15 по 20 число, можете втратити підтримку керівництва. Що відносно решти, то 19 липня і зазначені дні – це час прийняття рішень щодо відносин, для зближення або розставання з партнерами. А так же це дуже хороші дні, щоб розібратися в партнері, в його бажаннях і відношенню до Вас. До 19 числа, цілком імовірно, вони будуть не особливо приємними для відносин. Але з 19 по 22 липня Ви зможете зміцнити свої відносини, це так само хороший період для ділових переговорів і договорів.

Будьте обережніше в діловому співробітництві з 28 по 31 липня, занадто багато клопоту і турбот, розмов і переговорів може чекати Вас в ці дні. До того ж через Вашу імпульсивності Ви можете не досягти бажаних результатів в переговорах, обережніше будьте з інформацією.

Дуже енергійний фінансовий період з 31 по 4 серпня, покупки-продажу, укладання договорів (вдалий час), а так само хороші дні серйозно поставитися до роботи і взяти на себе обов’язки. Здоров’я зобов’язане піти на поліпшення! Це так само і хороший період для відносин, дуже швидкий!

Кінець липня і прихід серпня буде ознаменований фінансовими питаннями, новими проектами пов’язаними із заробітком, інвестиціями, зміною цінностей, можливі і витрати. Останні і перші дні цих місяців дуже гарні для пошуку роботи і нових джерел доходів. Починайте нові проекти!

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 5 днів – вся увага на себе! Почніть нове життя!

19 липня, плюс мінус 5 днів – вся увага на відносини! Будьте обережніше з керівництвом.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 липня 2016 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на липень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар”

  2. Надія в 24.07.2016 | Відповісти

    Я в фінансовому тупику.Як з нього вийти?Народилась 08.07.1970.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,197