Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Терезів від Марфи Бомбушкар


Липень буде досить напруженим місяцем для всіх, а для Терезів найбільш напруженими сферами будуть сім’я (будинок \ родичі) і кар’єра (соціальний стан \ досягнення). Якщо у Вас в перебігу останніх 2х декад травня і до 25 червня було досить багато енергії, на жаль, зараз її зменшиться, так що, економте свої сили. Цей місяць знесилить Терезів, а в кінці місяця і до вересня Ви станете більш інтровернтовними і бажаючими повернутися до старого …

Початок місяця буде досить емоційним, особливо щодо будинку та домашніх, 1 липня, плюс мінус 4 дні, вірогідні скандали і маса емоцій вдома. І дуже ймовірно, що скандали і емоції будуть проходити по осі Дом-Кар’єра, це може бути, як необхідність змінити місце проживання через роботу або, навпаки, змінити роботу через домашні обставини. У цей період я б не радила Вам діяти занадто багато, краще його перечекати. На жаль, зараз Ви будете на взводі, почекайте до 9 липня і життя стане значно простіше. А поки … А поки чекайте вдома і на роботі скандалів, особливо вдома. Бажання трансформувати, переробити, «продавити» рідних і близьких або ж, навпаки, вони захочуть зробити з Терезами все перераховане.

Напруга має спати з 8 по 10 липня, в ці дні Ви і зможете гарненько відпочити, емоційно і фізично.

Починаючи з 9 липня і по 23 цього ж місяця, Терезів чекає багато розмов, документів, цілком імовірно і клієнтів або проектів, на роботі! Це час, коли словами Ви зможете зробити досить багато, буде сила і енергія на будь-яку кореспонденцію.

Не особливо приємний період очікує Вас з 11 по 19 липня, в ці дні Ви можете відчувати величезну слабкість і брак сил, занепад духу і бажання говорити «ні» всім і всьому. Не беріть на свої плечі в цей період багато чого, але не здумайте відмовлятися від дійсно важливого і довгострокового. Занепад сил пройде, з часом, а чи повернуться важливі проекти …

14 липня, плюс мінус 4 дні – це найважливіший період цього року, який відповідальний за Вашу кар’єру, положення, репутацію, досягнення та нагороди. Цей період ще важливий тим, що він останній в 2015 році, може принести щось нове пов’язане з цими сферами! Це гарний час для нових починань, для першого кроку по кар’єрних сходах. Але! Будьте обережні в ці дні, Ви будете надто емоційні, вірогідні агресивні сутички з керівництвом або батьком, кимось, кого Ви занадто поважаєте! Постарайтеся тримати свої емоції під контролем і почати щось нове!

Будьте обережніше в період з 23-28 липня, можливі скандали і несподівані зміни з партнером і кар’єрою. А так же шанс отримати травму.

Починаючи з 26 липня і по 6 вересня наступає довгий період повернення до старого, бажання повернутися до старого, а так само це буде час, коли Терези стануть більш інтровентовними. У цей період Ви можете вирішити повернутися до свого старого стилю одягу, повернути у своє життя старі звички, повернути старих партнерів. Ви не особливо будете прагнути до нового, а більше до старого. Це буде довгий період, коли Ви будете всередині себе – станете більш інтровертом. Найбільшою бідою цього часу буде те, що образи і погані емоції, як і хороші, будуть всередині Вас і їх складно буде «виносити» назовні. Образи будуть кипіти і вирувати, накопичуватися, а коли цей період пройде … Все це, накопичене, вирветься назовні. У ці дні Ваші близькі зможуть помітити, що Ви менше уваги приділяєте їм. Це гарний час для переоцінки себе, своїх можливостей.

У багатьох знаків Зодіаку буде внутрішній конфлікт, між бажанням розширення і бажанням обмеження в період з 28 липня по 12 серпня, цей період буде помітний, добре, і у Терезів. Особливо сильно цю фрустрацію, між бажанням нового і збереженням старого, помітно в сферах фінансів і дружби.

31 липня, плюс мінус 4 дні – час для кохання! Може і не для нового, але вже точно для усвідомлення, що Ви закохані в когось! Це так само гарний час для творчості! Та й друзі повинні порадувати в ці дні.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в липні 2015

1 липня, плюс мінус 4 дні – сім’я і кар’єра.

З 11 по 19 липня – не здавайтеся і не беріться за дрібниці.

14 липня, плюс мінус 4 дні – кар’єра, скандали з шанованими людьми.

З 26 липня по 6 вересня – час повернеться назад.

31 липня, плюс мінус 4 дні – любов, творчість, друзі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,281