Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Тельця від Марфи Бомбушкар


Місяць, перших дві декади, буде досить стрімкий, в якійсь мірі ірраціональний, емоційний і міняючим, відносячим \ позбавляючим, багато чого. Навіть і не знаю, як він буде діяти на Тельців, адже Ви досить емоційні люди, але Вам потрібен час щоб «завестися», а зараз просто будуть «спалахи», короткі періоди. Але подивимося … Для Тельця цей місяць буде пов’язаний із спілкуванням, поїздками, судами, навчанням, покровителями, ідеями на майбутнє, філософією. Кінець місяця принесе результати у сфері кар’єри та соціального стану.

1 липня, плюс мінус 4 дні, зірки, змусять Вас задуматися про свою освіту, подорожі, переглянути свою філософію життя, а так само ідеї на майбутнє. Це не найприємніший період, який змусить Вас покопатися у всьому цьому в сірих тонах, після цього «копання» Ви вирішите позбутися від багатьох чинників пов’язаних з цими сферами. Та й емоції в ці дні у багатьох знаків Зодіаку будуть прямо таки зашкалювати, так що, вірогідні і скандали, особливо висока ймовірність тиску, маніпуляцій, претензій до інших або до Вас.

Не плануйте нічого важливого і колективного в період з 11 по 19 липня, на жаль, це перший складний період для Тельців в цьому місяці. Він буде пов’язаний з браком сил, депресією, підвищеною втомою. Ви подивитися на світ через сіру призму, будете відчувати тиск і перешкоди на своєму шляху. Найкраще в ці дні побути наодинці і подумати про майбутнє, зараз буде період серйозного ставлення до життя, відстороненості і холодності.

14 липня, плюс мінус 3 дні, чекайте новин і скандалів з родичами, сусідами, вчителями. У ці дні Ви можете побажати вивчити щось нове або поїхати кудись, що ж, для всього нового ворота перед Вами відкриті і результати будуть досить швидкими.

Якщо Ви по натурі імпульсивна людина, тоді в період з 23 до 28 числа, Ваша імпульсивність буде помножена на 2. Але найчастіше Тельці досить таки інертні люди, так що, найімовірніше, просто оточуючі будуть занадто імпульсивно реагувати на Ваші вчинки. У ці дні потрібно бути обережними, щоб не потрапити в аварію або не одержати травм.

З 26 липня по 6 вересня Тельці знову відчуватимуть брак сил для нового, але зате Вам простіше буде реалізовувати все, що пов’язане зі старим. У цей період Ви можете вирішити повернутися до старого іміджу, стилю одягу, поглядів на життя і планів. Цей період допоможе Вам розставити крапки над «і», які раніше не були зроблені. Не раджу починати щось нове і важливе в ці дні. До всього вище сказаного хочу додати, що в ці дні Ви станете більш інтровертні.

А в період з 28 липня по 12 серпня Ваша домашня (пов’язана з будинком, сім’єю і рідними) експансія, бажання росту і витонченості «напореться» на перепони. Я б не радила в цей період починати робити вдома ремонт або міняти місце проживання. Чекайте проблем, особливо пов’язаних з обов’язком, в домашній сфері.

31 липня, плюс мінус 4 дні – принесе результат щодо домашніх питань! Це важливий період в домашній сфері, тому що він завершить щось розпочату раніше. Якщо у Вас зараз щось відбувається вдома, наприклад ремонт, або щось інше, що ніяк не закінчиться – заплануйте завершення на цей період.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – емоції, результати, зміни – у сферах освіти, подорожей, філософії життя.

З 11 по 19 липня – хандра, серйозність, перепони.

14 липня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин і будьте обережні в дорозі.

З 26 липня по 6 вересня – тривалий період повернення назад, інтровентованність.

З 28 липня по 12 серпня – перепони в домашній сфері.

31 липня, плюс мінус 4 дні – завершиться щось пов’язане з будинком і рідними.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,349