Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар


Риби, навколо Вас будуть бушувати бурі в цьому місяці, але для Вас і Скорпіонів він досить хороший. На жаль, чи на щастя, у Риб велика чутливість до емоцій оточуючих, так що, ймовірно і Ви будете нервові в липні, але все ж місяць для Вас буде не настільки поганим, як для інших. Липень принесе з собою енергію для творчості, любов, бажання змінити або трансформувати колектив, усвідомлення дружби, нові плани на майбутнє та можливості для нового витка розвитку для творчих Риб.

1 липня, плюс мінус 4 дні – складний період для Зодіакального кола, для Риб він особливо поганого принести не повинен, але будьте обережніше. У ці дні Ви можете посваритися з друзями або коханими. У цей же період Ви можете вирішити «трансформувати» Вашу дружбу у щось інше. Можете усвідомити, зрозуміти, хто є Вашим справжнім другом. Це багатий період на події в колективах, дружбі, планах на майбутнє (особливо загальних планах). Гарний час розібратися в друзях і своїх бажаннях про них. У ці ж дні липня у Риб можуть відбутися змішатися поняття дружби і любові. Особливо в сексуальному плані.

У період з 5 по 9 липня – ймовірно тиск з боку друзів на Вас або Ваш тиск на друзів. Ці дні будуть не настільки напружені як з 1-4, але все ж.

8 липня по 10 липня – Ви станете більш цілеспрямовані й наполегливі. Гарний час для активної творчості. А так же в ці дні Риби будуть більш привабливі для протилежної статі, особливо чоловіки.

Середина місяця буде багата на різні події, океан всього. Спочатку з 11 липня по 14, можливі, зміни у творчості або нові ідеї! І це було б дуже добре, якби не інший зоряний аспект з 11 липня по 19 – всі (люди, знаки Зодіаку) у ці дні стануть більш стриманими у вираженні своїх почуттів, стримані і в матеріальному плані, хтось більше, а хтось менше, але все ж. Згадайте, якими Ви були спочатку місяця липня – в цей період з 11-19 – Ви будете протилежними. Буде короткостроковий період, всього 2 дні, з 13 по 14 липня, який дуже вдалий для поетів! Багато Риби, знайомих мені, люблять писати вірші, от і прийшов час для Вашої музи!

14 липня, плюс мінус 4 дні – цей період по емоційності, сексуальності, агресивності, активності, енергійності буде схожий на той, який був 1го липня. Але значно сильніше. Я не думаю, що для Риб буде щось погане, крім уйми енергії в цих активностях, а от в інших може і дах знести. Це не зовсім вдалий час для зачаття, вагітним в ці дні потрібно бути обережніше. Відмінний момент для творчості та любові, в ці дні Ви будете вкрай енергійні. Хороший період для початку нового творчого проекту. Прекрасний час завести роман, адже так цього хочеться. З мінусів, зауважу, будуть конфлікти з друзями та коханими, якщо Ви не знайдете куди направити енергію!

Гарний час для Риб орієнтованих на відносини: подружні, партнерські, любовні (довгострокові). У період з 19 по 2 серпня Ваші стосунки стануть більш гармонійними, Ви станете більш романтичними у відносинах. Більше уваги будете приділяти своїм зв’язкам. Станете більш схильними до пошуків компромісів. Якщо зараз Ваші відносини переживають не особливо приємний період, то з 19 липня до 2 серпня справи підуть на поправку. Хочу зауважити, що з 26 липня до 6 вересня зміниться ставлення до відносин та фінансів і дещо ще. По-перше, Ви можете в ці дні «повернутися» до старої любові або заробітку грошей, або питання, пов’язані з цим повернуться у Ваше життя самі; по-друге, в цей період Ви можете почати порівнювати нинішнього партнера / спосіб заробітку з попереднім; по-третє, в цей же період Ви можете переоцінити / переосмислити існуючі відносини або заробіток. Це не найвдаліший час для нових початків нових відносин, нових бізнес договорів, пошуку нових джерел заробітку. Але це гарний час для повернення до старих! Якщо Ви цього хочете.

Постарайтеся бути обережні з 23 по 28 липня – це дуже напружений, нераціональний, імпульсивний, нестримний період, під час якого вірогідні травми. Знову ж, самі Риби у ці дні будуть не настільки вже напруженими і імпульсивними, як деякі знаки Зодіаку.

28 липня по 12 серпня – не самий райдужний час для Риб. На жаль, у ці дні життя, може, змусити поглянути на себе серйозними очима. Це час переоцінки своїх можливостей, свого життя. Хоча це і не довгий період, але все ж він змусить Вас навчитися дисципліні, прийняттю обов’язків, змусить Вас стати серйозніше і старіше. У ці дні Ви можете відчувати нестачу сил, стати більш стриманими. Це гарний час, щоб внести розклад і ясність у своє життя, подумати над тим чого Ви досягли і як і куди йти далі.

31 липня, плюс мінус 3 дні – час побути наодинці! Це так же час розгадувати загадки, таємниці. Риби люблять таємниці … Для Вас він не повинний бути тягарем, Ви просто захочете побути окремо від усіх інших, подумати про своє життя. Бережіть своє здоров’я в ці дні, будь-яка почалася хвороба стане тривалою.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в липні 2015

1 липня, плюс мінус 4 дні – енергія буде переповнювати Вас. Можливі зміни планів з друзями та коханими.

8-10 – хороший час для активностей.

14 липня, плюс мінус 4 дні – активність, сексуальність, любов, творчість.

19 липня по 2 серпня – в Ваші стосунки прийде гармонія.

З 26 липня по 6 вересня – повернення старих відносин і заробітків, не особливо вдалий час для нових.

28 липня по 12 серпня – стриманий, холодний період, коли потрібно знайти свою структуру, дисципліну і тільки так домогтися успіху.

31 липня, плюс мінус 3 дні – час побути наодинці і подумати про життя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,319