Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


Важливий, активний, швидкий, емоційний, яскравий, агресивний, інтенсивний (особливо на внутрішньому рівні), усуваючий, починаючий – таким місяцем буде цей липень, точніше його перші декади, поки не прийде час Лева. Цього місяця у Вас буде безліч енергії і сил, так що, не беріться за дрібненькі проекти – тільки великі! Починаючи з 2й декади липня, Раки стануть більш балакучими. У першій половині місяця всю Вашу увагу буде сфокусовано на відносинах і партнерах, а в другій – на себе.

Початок місяця буде багатим на події пов’язані з фінансами, покупками і відносинами. Особливо сильно я хочу приділити увагу Вашим відносинам, 1 липня, плюс мінус 5 днів, увагу буде звернено до відносин, партнерів, дружини, чоловіка, конкурентів і ворогів. Особливо уважно придивіться до своїх ворогів і конкурентів! У ці дні вони можуть готувати проти Вас якусь капость. Це емоційний період, та й весь липень у Раків буде побудований на емоціях змішаних з великою енергією, нестримною і вируючої. У ці дні Ви можете зважитися, нарешті, внести зміни у відносини, позбутися на задовольняючих Ваші потреби партнерів або зажадати від партнерів більше! Це хороший період для позбавлення та звільнення, а так само для того, щоб «переробити» відносини. Так само, як я вже говорила, в ці дні емоції будуть зашкалювати і будуть великі емоційні перепади. Можливі конфлікти з партнерами, хоча, зараз Ви все ж таки більше будете орієнтуватися на партнера, ніж на себе. Протримаєтеся до 8-9 липня, потім буде простіше, а поки … Поки що хороший період для тих Раків, які хочуть позбуватися, так як зараз або Ви самі або зірки сильно змінять Ваше ставлення до сформованих відносин.

З 9 липня і по 23 буде середньостроковий тренд, під час якого Раки стануть більш говіркі, товариські, можете почати більше читати або цікавитися різними речами – станете більш допитливими. Це хороший період для навчання, хоча і не тривалий.

У період з 11 по 14, деякі, неординарні, люблячі все нове і незвичайне Раки, можуть зважитися на зміну свого іміджу! Але, як я вже сказала не всі з Раків. А ще в ці дні, цілком імовірно, відбудеться щось несподіване пов’язане з кар’єрою. Не варто щось планувати щодо кар’єри в ці дні, все одно, ситуацію Вам під контролем не втримати.

Починаючи з 11 липня і до 19 липня, буде неприємний період, не тільки для Раків, а й для інших знаків Зодіаку, щодо фінансів і відносин. У ці дні Вам складно буде виражати свої почуття, Ви будете стриманими у відносинах. Цілком імовірно розчарування у відносинах і фінансах, заробітку. Не раджу Вам купувати щось дороге в ці дні. Для Раків цей період ще буде помітний тим, що відбудуться сумні зміни вдома. Може бути, не вистачить можливостей для реалізації планів пов’язаних з родиною або необхідно буде серйозніше поставитися до сімейних питань. Час пожинати плоди своїх дій.

14 липня, плюс мінус 5 днів, найважливіший період для Вашого знаку Зодіаку в цьому році! Запам’ятайте найголовніше, хоч би що не сталося, як би Вам не було важко, але цей період з усіма його емоціями, пертурбаціями, в якійсь мірі жорстокістю зірок – дуже хороший для кардинальних початків! Я не кажу, що щось у Вас погане статися повинно, просто в ці дні Ваш настрій буде емоційний і агресивний одночасно – це може привести до конфліктних ситуацій. Занадто вже Ви в ці дні будете свавільні, сміливі, уперті, егоїстичні, готові застосувати силу і погрози. Навіть ті Раки, які за життя досить спокійні. Цей же період допоможе Вам усвідомити свої бажання, свої можливості, свою поведінку, свої вміння і таланти. Ви можете легко змінити будь-яку звичку, кинути курити або сісти на дієту в ці дні. Я не можу гарантувати, що у Вас це вийде, але якийсь час Ви проживете без тютюну. Я б порадила почати якийсь проект в ці дні. Іншим важливим складовим цього періоду буде усвідомлення себе і своїх можливостей.

Небезпечний період буде з 23 по 28 липня, не жартуйте в ці дні з електрикою і електронними приладами. Вірогідні й інші види травм, занадто вже Ви будете збуджені і імпульсивні в ці дні.

З 26 липня і до 6 вересня в життя Раків повернутися старі питання, пов’язані з фінансами, накопиченням грошей, заробітком, а так само відносинами. Ви можете зробити переоцінку своїх існуючих відносин і заробітку, а так само бажати повернутися до старих.

З 28 липня по 12 серпня, будьте обережні з інвестиціями і заробітком грошей, в ці дні Ви будете занадто оптимістично і експансивно ставитися до цих речей. Будьте обережніше! Не всі укладені договори реалізуються. Найкраще укласти 1-2 угоди великих і довгострокових, ніж парочку дрібних і короткострокових.

31 липня, плюс мінус 3 дні – чекайте фінансових результатів, Ви можете отримати нагороду за свої заслуги або ж вимагайте її. Хороший момент для підняття цін на свої послуги і пошуку нових способів заробітку. Якщо Ви не могли зважитися на взяття кредиту або ж Вам його не давали – зараз ці питання будуть вирішені з легкістю. Це ж все, успіх і реалізація, відноситься і до спадщини, інвестицій, боргів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в липні 2015

1 липня, плюс мінус 5 днів – стосунки.

З 9 по 23 – Ви станете більш балакучими.

14 липня, плюс мінус 5 днів – усвідомлення себе і своїх можливостей, час для нових починань.

З 26 липня по 6 вересня – повернення відносин, фінансових питань.

З 28 липня по 12 серпня – притримайте коней у фінансовій сфері! Краще лелека в руках, ніж багато-багато синичок.

31 липня, плюс мінус 3 дні – успіх з боргами, кредитами, спадком.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,277