Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Овна від Марфи Бомбушкар


Овни, місяць буде досить дволикий, з одного боку у Вас буде нестача сил, а з іншого боку на будь-які скандали, розбірки, сварки, суєту, бійки і тому подібну агресію їх буде «вище даху». Протягом першої половини липня Вас будуть турбувати питання пов’язані з кар’єрою і соціальним становищем, вірогідний результат або ж глибоке усвідомлення і трансформація цієї сфери, а в другій половині – сім’я. Якщо Вам зараз важко, моя Вам порада, дочекайтеся серпня – з його приходом стане простіше, а поки спробуйте тримати себе в руках.

1 липня, плюс мінус 4 дні – кар’єра, досягнення, поставлені перед собою матеріальні цілі, репутація і повага, керівництво і вищі особистості – це все буде дуже нервувати Вас. У цих «сферах» Ви можете зважитися зробити зміни, трансформувати їх або змінити своє ставлення до них. У цих «сферах» Ви можете отримати результат за свої праці, при цьому, цей результат ймовірно для Вас буде незадовільним. І, повторюся, в цих «сферах» відбудеться «позбавлення», те, що було важливо для Вас або заважало Вам – усунеться. У ці дні весь Зодіак буде напружений, озлоблений, включаючи і Вас. Овни по своїй натурі не маніпулятори і досить відкриті особистості, але в ці дні у Вас проявляться ці якості. І до всього цього ще слід додати скандали з рідними, які вкрай вірогідні в ці дні, Ваші рідні будуть для Вас як кресало – одна іскра і Ви горите.

У період з 5 липня і до 9, очікуйте тиск на себе з боку сім’ї або кар’єри.

Багато різних короткострокових та середньострокових періодів почнуться в середині липня.

Довгоочікуваний перепочинок, полегшення, більш легке вираження своєї енергії, бажання помріяти – буде з 8 по 10 липня. З 9 липня і до 23 Ви більше будете спілкуватися з сім’єю та рідними. З 11 до 14 липня відбудуться несподівані події, найвірогідніше вони будуть пов’язані з Вашою особистістю, іміджем, стилем. З 11 до 19 липня Ви будете відчувати обмеження, стриманість, холодність невелике розчарування в сфері відносин і фінансів.

14 липня, плюс мінус 4 дні, якщо спочатку місяця увага була звернена до кар’єри і соціального стану, то зараз фокус зміститься до сім’ї, будинку і рідних. У ці дні дуже висока ймовірність скандалів вдома, так що краще направте енергію на ремонт або щось подібне. Ви будете так само дуже емоційні в цей період, легкозбудливими, агресивні і нестримані. І дуже, дуже егоїстичні! Це хоч і складний, емоційно, період, але все ж з тією масою енергії у Вас, я б рекомендувала розпочати якийсь проект пов’язаний з будинком і ріднею.

Вам складно буде приборкувати свою енергію з 23 по 28 липня, вірогідні сутички і травми.

Починаючи з 26 липня і до 6 вересня в життя багатьох Овнів повернуться старі партнери, Ви можете побажати повернутися до старих відносин, або самі старі відносини повернутися до Вас. У цей період добре вирішувати забуті питання пов’язані з відносинами, гарний час для примирення зі старими партнерами. Теж саме буде стосуватися і заробітку. Хочу зауважити, що в цей тривалий період небажано починати нові стосунки, укладати нові договори, стартувати нові фінансові проекти – все нове не дасть бажаного результату.

З 28 липня і до 12 серпня Ви можете відчути проблеми пов’язані з розширенням в сферах творчості, любові (любовних романів), дітей. У ці дні Ви поглянете більш серйозно на ці сфери, вірогідні обмеження, внутрішні конфлікти (з одного боку Ви будете бажати розширення, а з іншого Вас щось буде стримувати), перепони на шляху до поставлених цілей у цих сферах.

31 липня, плюс мінус 3 дні – друзі і спільні плани на майбутнє! Різні соціальні заходи, колективи! Це все буде в центрі Вашої уваги і Вашого бажання! Я б порадила Вам відпочити в ці дні.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в липні 2015

1 липня, плюс мінус 4 дні – кар’єра і конфлікти будинку.

14 липня, плюс мінус 4 дні – сім’я в центрі уваги.

31 липня, плюс мінус 3 дні – друзі і суспільство.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,284