Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Лева від Марфи Бомбушкар


Ну що ж Леви, зараз у Вас гармонійний період, що почався ще 5го червня, період, коли Ви «миліше всіх на світі», особливо жінки Леви. З іншого боку, свої кігтики Ви зараз сховали, ще 25 червня, оскільки немає сил для бійок, а якщо і битися – то приховано, щоб вороги не помітили. Липень буде місяцем, який зверне Вашу увагу на здоров’я, роботу, обов’язки, проекти, а в середині місяця на: філософію, підсумки досягнутого, бажання побути наодинці і таємниці, ну а в кінці місяця на стосунки! Так що, перша половина місяця – трудова, друга – мислительськая, а третя – партнерська.

Весь місяць потрібно бути обережними, я думаю, що коли іншим знакам Зодіаку загрожують цього місяця (більшості з знаків) фізичні травми, то Вам – психологічні, хоча спочатку місяця можуть бути і фізичні.

1 липня, плюс мінус 3 дні – борг, обов’язки, робота, клієнти, співробітники та здоров’я. У цей період разом з усвідомленням положення цих сфер прийде і їх трансформація, поглиблення, позбавлення. Ви можете зважитися нарешті, позбутися чогось пов’язаного з цим, або це будуть зовнішні обставини, наприклад, Вас покине клієнт. Це досить противний період, коли Ви будете сповнені агресивності, але її складно буде виражати зовні. Побережіть своє здоров’я в ці дні, емоційний зрив, може, вибити Вас з колії надовго. Дочекайтеся 8-10 липня – в ці дні агресивність можна буде виплеснути назовні без особливих наслідків, та й в ці дні вона повинна значно зменшитися.

А от з 11 по 14 липня багато Леввів можуть «сіяти» занадто незвично, у порівнянні зі звичайною поведінкою. У ці дні у Вас зросте егоїзм, бажання свободи, оригінальності. Ще одна зміна буде з 11 по 19 липня, але вона стосуватиметься відносин, поїздок, навчання і фінансів. У цей період, з 11-19, Ви можете відчути непевність у всіх цих сферах, скутість, холодність.

Важливі події мають статися 14 липня, плюс мінус 4 дні, але вони будуть приховані від зовнішнього світу, відбудуться на внутрішньому рівні, підсвідомому. Хоча, зауважу, що в ці дні у Вас можуть з’явитися таємні вороги або ж Ви дізнаєтеся щось приховане від Вас. Але, продовжу, в період 14 липня, Леви можуть відчути нудьгу і бажання побути наодинці, підвести підсумки свого життя, свого буття, задуматися над своєю філософією. Це період нудьги і підвішеного стану, неясності. Бережіть свої нерви в ці дні, та й фізичне здоров’я.

А ось з 23 липня і по 8 серпня, особливо з 23-25, Леви будуть дуже вже товариські! У цей період на Вас чекають нові знайомства, нові знання, поїздки. Хороший момент для самонавчання, за 2 з половиною тижні багато чому можна навчитися!

Постарайтеся не травмуватися з 23 по 28 липня.

Починаючи з 26 липня і закінчуючи 6 вересня у всього Зодіаку буде період переоцінки існуючих відносин, джерел доходів, повернення (або бажання) до старих відносин і матеріальної ситуації. Гарний час для вирішення питань пов’язаних з відносинами та фінансами, які Ви раніше відклали або забули … Але невдалий час для початку нового фінансового проекту або відносин. Хочу нагадати, що гармонія, харизма, орієнтованість на відносини, які почалися у Левів 5 червня триватимуть до 19 липня, а потім повернуться 2 серпня. Але це «повернення» привабливості, товариськості, харизматичності, буде вже більше на внутрішньому рівні, ніж на зовнішньому. Цілком імовірно, що зараз Ви будете відчувати себе більш гармонійно до 6 вересня. А ось вже після 6 вересня Ви знову станете екстравертивними, як були з 5 червня по 19 липня, і цей період триватиме до 9 жовтня.

В останні рік і пару місяців, починаючи з липня 2014 року, Леви повинні були відчути, що вони стали улюбленцями долі. Ви стали більш оптимістичні, багато змінилося у Вашому житті – життя стало «швидше» і експансивніше, «дорожче», більш вдалим, милосерднішими, зі складних колотнеч легше було виходити переможцем. Вам – везло! На жаль в серпні цей період закінчиться. Але я думаю, що багато Левів за цей рік з гаком змінили місце проживання; знайшли свою другу половинку або позбулися від тієї, яка обмежувала Вас; стали більш експансивні – розширилися в багатьох сферах життя; набрали парочку зайвих кілограм; ставили перед собою масу планів; перед Вами відкривалися нові двері; приходила несподівана удача в складних ситуаціях. Це був королівський час для Лева!

З 28 липня і до 12 серпня Вам потрібно буде заплатити за рахунками. У цей період, Леви особливо сильно будуть відчувати бажання отримати якомога більше і страх втратити все що є. Буде битва між зростанням і стриманістю. Це все ж таки більш психологічний стан, ніж зовнішнє. Хоча, Ваше бажання отримати «побільше», може розбитися об авторитетних людей, батьків, керівників. Саме в ці дні Ви відчуєте перепони на шляху свого «зростання». Але все одно, останній рік і парочка місяців були чудесні! Повірте, навіть якщо у Вас і сталося щось погане, все одно! Це був хороший період, який в майбутньому принесе ще результати, нагадає про себе.

31 липня, плюс мінус 5 днів – це важливий період у відносинах. Це час усвідомлення своїх відносин, свого партнера, свого ворога (якщо у Вас такий є). Хочу Вас порадувати, зірки в цей період будуть розташовані сприятливо! Я б порадила Вам прислухатися до своєї інтуїції. А ще, Леви, Ви досить великі егоїсти, може нехай Ваш партнер побуде головніший, хоча б пару днів?

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – робота, проекти, клієнти, здоров’я – втрати, трансформації.

14 липня, плюс мінус 3 дні – потрібно більше відпочивати, бережіть здоров’я.

З 23 липня по 8 серпня – підвищена товариськість, ймовірна і сила-силенна поїздок.

З 28 липня по 12 серпня – війна між «я хочу» і «я не можу».

31 липня, плюс мінус 5 днів – партнерські відносини.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,181