Гороскоп на липень 2015 для Козерога від Марфи Бомбушкар


Козероги, пропоную Вам поїхати кудись подалі від усіх, від роботи, від сім’ї, від друзів, або хоча б змінити обстановку. Липень буде досить напруженим місяцем, при цьому у Вас ще й не вистачатиме сил і енергії, точніше енергія і сили будуть, але дуже вже раптово і не постійно! Всю першу половину місяця Вашим улюбленим займенником буде — «Я», а всю другу, поки до влади не вступить Лев, займенник — «Ти». Не беріть на себе занадто багато, енергії у Вас не вистачить, будуть лише спалахи.

1 липня, плюс мінус 5 днів — це досить не приємний період, під час якого Ви — Козероги, такі спокійні і стримані люди, зможете поскандалити, і дуже вже емоційно, і не раз. Це час, коли Ви будете сконцентровані на собі і своїх бажаннях, вимагати багато від партнера. Час коли Ви усвідомлюєте яку роль Ви граєте у відносинах. Цей період легко може трансформувати Ваші стосунки, Ви поглянете на них по-іншому, зі своєї дзвіниці. Намагайтеся тримати себе в руках, складний час, коли можна легко посперечатися, але потім буде складно помиритися. Хоча з іншого боку, в цей період Ви можете попросити свого партнера (ділового \ коханого), щоб він більше був орієнтований на Вас. Це час усвідомлення себе і своїх потреби. Пам’ятайте, може бути, що було в грудні-січні? Зараз буде час пожинати врожай.

З 5 по 9 липня, не всі, але багато Козерогів, відчують, що партнери або інші зовнішні обставини тиснуть на них, бажають, щоб вони змінили свої звички, змінили себе. А Козероги так не люблять мінятися під зовнішніми обставинами …

У 10тих числах липня настає багато короткострокових періодів, які впливатимуть на Вас, але не всі особливо серйозно. З 9 по 23 липня Ви станете більш активні в діловому спілкуванні з компаньйонами і клієнтами. З 11 по 14 липня, Козероги можуть несподівано захотіти змінити свій імідж або життєву філософію, плани на майбутнє. У ці дні Ви будете досить неординарно поводитися.

Козероги — це люди, які відносяться до відносин як до обов’язку, дуже серйозне ставлення у Вас до будь-яких видів контактів, особливо ділових і особистих. А в період з 11 по 19 Ваша серйозність у відносинах буде в квадраті! Постарайтеся бути м’якше, в ці дні Ви можете думати, що Вас ніхто не любить, що в матеріальному плані все погано, що Ви самі самі-самісінькі, що партнер не хоче йти на компроміси і тільки вимагає від Вас. А найгірше — це те, що в цей період Ви станете дуже відстороненими і у партнерів, може, скластися враження, що Ви з ними заради обов’язку або фінансів! Погані часи бувають і проходять! Зараз невдалий період для покупок — потім Ви ними будете незадоволені, вкладайте гроші в проекти з усією серйозністю на яку Ви здатні. І постарайтеся бути тепліше у відносинах.

14 липня, плюс мінус 5 днів — найважливіший період цього року для відносин. Всі Вашу увагу буде звернено до них! Другий за важливістю період пов’язаний з відносинами був у грудні цього року, а зараз перший. Час для почав! Час для свободи! Час для змін! Це гарний час для початку чого завгодно пов’язаного з відносинами. Але все ж, потрібно бути обережними, в ці дні Вас може захльостувати агресія, буде вкрай негативна і несподівана реакція на дії партнера. Скандали, інтриги, трансформації, зміни, емоції, бурління, складності у вираженні своїх симпатій — це все, як я думаю, чекає Вас в ці дні. Як я писала раніше — час для нових почав, але обережних! У ці дні Ви можете кинути те, що тисне на Вас.

З 20 липня по 23 — хороший період в цьому місяці, коли Ви зможете показати себе, побути в центрі уваги.

У період з 23 по 28 липня — постарайтеся бути обережніше, це час підвищеного ризику і травм.

Починаючи з 26 липня і по 6 вересня, багато задумаються про свої стосунки, про свої ідеали. Це поганий час для початку нових відносин, більш вдалим він буде для повернення до старих відносин, пошуку вирішення проблем у існуючих. Це час переоцінки, більш інтровентованих відносин. Повернення старих питань пов’язаних з партнерами. У Козерогів, до того ж, у цей період повернуться і старі питання, пов’язані з фінансами: боргами, кредитами, іпотеками, спадщиною.

Починаючи з 28 липня і до 12 серпня — період внутрішньої війни, самі по собі Козероги дуже стримані, цілеспрямовані люди. Не люблять розпорошуватися на пару проектів, ідей, цілей. Завжди прагнуть до чогось одного. Однак у ці дні, перед собою Ви почнете ставити більше цілей, більше планів, більше ідей. На жаль, але не всі Ви зможете довести до кінця, але все ж це гарний час для Вашого росту.

31 липня, плюс мінус 3 дні — фінанси, джерела доходів, накопичення, здоров’я. Щось хороше має статися в ці дні пов’язане з ними! Ви можете зважитися змінити свою роботу, заради більшого заробітку. Може піти на поправку здоров’я. Може бути Ви таки отримаєте бажаний кредит. А ще в ці дні прийде усвідомлення, більш точне і яскраве, цих сфер.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козерога в липні 2015

1 липня, плюс мінус 5 днів — Я і Ти — скандали, трансформації. Краще поїхати на відпочинок.

11 по 19 липня — час занадто великої стриманості у відносинах і грошах. Будьте м’якше!

14 липня, плюс мінус 5 днів — вся увага на партнера.

20 — 23 липня — покажіть себе!

З 26 липня по 6 вересня — старі питання пов’язані з відносинами та фінансами.

28 липня по 12 серпня — ріст і стриманість — внутрішній конфлікт.

31 липня, плюс мінус 3 дні — ловіть птаха удачі у фінансах!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 12 T. 0,135