Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Діви від Марфи Бомбушкар


Діви відрізняються любов’ю до аналізу, і в липні ця любов буде аналізувати любов і дружбу! Так, цього місяця Ви не раз задумаєтеся про любов, творчість, дітей, друзів і спільні плани і плани на майбутнє! Особливо сильно Ви будете аналізувати свою любов і творчість, але про це потім. В цілому місяць досить напружений, емоційний, що штовхає до раптових дій, хоча … Як я особисто думаю, якщо Ви досить не емоційна Діва, то й місяць для Вас буде не таким вже страшним. Але в цілому картина складається досить яскрава, агресивна, несподівана і дуже багато аналізу з копанням на глибині.

1 липня, плюс мінус 3 дні – увага буде звернена на любов, дітей та творчість, а так само, паралельно – друзів і загальні плани. Це період, коли Ви можете дуже вже сильно почати аналізувати свою любовну і творче життя, дивіться, щоб не образилася людина в яку Ви закохані, або ж ще гірше Ви не розчарувалися у своїй любові або творчості … Все ж ідеальних партнерів не буває. Ось друзів та плани на майбутнє Ви навряд чи будете аналізувати, але можете посваритися з друзями в ці дні. Якщо Ви вагітні – будьте обережніше зараз і весь місяць!

У період з 8 по 10 липня Ви будете більш активні з партнерами. Це гарний час для спільних активностей, проектів та планів з друзями, хоча і досить короткостроковий, але зате енергія буде миролюбна. А ось з 11 по 14 липня Ви захочете показати себе в колективі і якось несподівано і неординарно.

З 11 по 19 липня Ви можете відчувати проблеми з грошима, питаннями пов’язаними з навчанням і зарубіжжям, а так само відносинами. У ці дні в цих сферах Діви відчують обмеження. Але почекайте трохи і цей період пройде. Я не думаю, що Вам страшні покупки в ці дні, так що при бажанні можете купувати те, що Ви хочете.

А з 13 по 14 липня Ви станете романтичніше, м’якше, мрійливіше. Це хоч і не довгий період, але приємний для Вашої особистості.

14 липня, плюс мінус 3 дні – увага звернена до друзів, колективу, загальних планsd (не тільки Ваших, а й ще когось), ідей на майбутнє. Це критичний момент в дружбі з одного боку – багато скандалів, багато докорів, а ще бажання керувати друзями або ж вони захочуть покерувати Вами. А з іншого боку – це момент для початку! Наприклад, отримати головну роль в колективі, хоча і доведеться за неї повоювати! Сил на бій має вистачити, та й настрій буде бойовий.

Цікавий період буде у Дів з 18 по 20 липня, в ці дні Ви будете вкрай імпульсивні, егоїстичні, волелюбні і будете бажати виділятися на фоні інших. У цей період Ви можете зважитися зробити собі татуювання або якусь іншу маніпуляцію із зовнішністю.

Хороший період для Дів настане 19 липня і триватиме до 2 серпня, хоча потім, повторитися в жовтні. Цей період принесе Вам гармонію, красу, харизму, привабливість, вміння налагодження контактів, товариськість, успіх у фінансах. Особливо привабливими в цей період будуть жінки Діви, які можуть вирішити змінити свій гардероб або імідж. Це гарний час для фінансів та налагодження відносин.

З 22 липня і по 25 Ви будете досить енергійні. У Вас є шанс показати свої знання та вміння аналізувати – цим Ви можете домогтися визнання в оточуючих.

Будьте обережніше з 23 по 28 липня.

З 26 липня і по 6 вересня у Дів можуть повернутися старі питання пов’язані з джерелами доходів. До того ж у цей період, Ви як і всі знаки Зодіаку, станете більш інтровертні у відносинах і відбудеться повернення старих відносин або бажання повернутися до них, а так само порівнювання нинішнього партнера зі старим.

31 липня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я! У ці дні у Вас є шанс на хороший проект, або поліпшення свого стану здоров’я. Можливо, Ви знайдете важливого клієнта або ж буде розширення, вдале, обов’язків на роботі. Подивіться на свою роботу, проекти, обов’язки та здоров’я – цей період допоможе Вам зрозуміти або поліпшити ці сфери!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – любов і творчість.

14 липня, плюс мінус 3 дні – друзі і колективи.

З 19 липня по 2 серпня – хороший період для Дів, гармонійний. Особливо щодо відносин та заробітку грошей.

З 23-28 липня – будьте обережніше.

З 26 липня по 6 вересня – повернення старих тем пов’язаних з джерелами доходів та відносин.

31 липня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я – ймовірно поліпшення цих сфер.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,279