Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Близнюків від Марфи Бомбушкар


Бережіть свої гроші Близнюки! Місяць повністю орієнтований на заробіток грошей, зараз у Вас є всі шанси і можливості заробити, змінити роботу заради більш вигідного окладу, знайти нові джерела доходів. Чекайте несподіваних доходів і змін в джерелах доходів. Але одночасно з цим, цього місяця Вас чекають і несподівані витрати! Липень змусить Вас переглянути свої статті витрат, змінити їх. До того ж, в цьому місяці, Вам варто бути обережніше, щоб не травмувати себе або поламати своє майно.

1 липня, плюс мінус 3 дні, бережіть себе, можливі травми або аварії. У цей же період Вашу увагу буде звернено до своїх витрат, а так само боргів, кредитів, різних загальних фінансів, спадок. Ваша понаднормова активність і бажання отримати якомога більше, може, налякати кредитора або того, з ким Ви будете співпрацювати. До того ж у ці дні Ви занадто вже будете настирливий і бажаючий «покерувати» чужими і загальними фінансами, що теж може бути сприйнято іншими людьми як загроза. У цей час, яб порадила Вам, переглянути і переоцінити, а так само змінити, свої джерела витрат і різні борги. Але навряд чи Ви вдало зможете витребувати повернення боргу. Я б не радила Вам витрачатися протягом цього періоду.

У липні Ви масу енергії будете витрачати на заробіток грошей, та й в більшій половині серпня так само. З 8 по 10 липня, ймовірно, буде перепочинок. Гарний час, щоб відпочити і помріяти. Зараз Близнюки вкрай товариські, а особливо товариські Близнюки останньої треті декади, цей період закінчується 9 липня, так що, встигніть поговорити з ким Ви планували, почитати і вивчити, те, що хотіли. У період з 11 по 19 липня очікуйте проблем пов’язаних з творчістю, любов’ю і спілкуванням. Ймовірно в ці дні Ви станете більш серйозно ставитися до любові і творчості і ці сфери стануть для Близнюків більш чутливими, хоча й складно буде виражати свої емоції і думки про них. З 13 до 14 липня Ви будете більш романтичними і мрійливими.

14 липня, плюс мінус 3 дні, щось нове і пов’язане з фінансами, доходами, накопиченнями, матеріальними благами має відбутися в цей період. Ймовірно, це буде сильна зміна джерел доходів і накопичень. Будьте обережніше. Я б радила Близнюкам спробувати взяти ситуацію під контроль, а не пускати на самоплив. Це хороший період для пошуку нової роботи з великим окладом або старту нового проекту. У ці ж дні бережіть своє здоров’я, ймовірно, що воно піде на поправку, але все ж краще бути обережніше.

Ексцентрична поведінка у Близнюків буде з 18 по 20 липня, а ще егоїстична і дуже вже волелюбна. Можуть бути раптові, але не масштабні, зміни планів і Вашого стилю, зовнішності.

З 19 липня по 2 серпня відносини вдома та з рідними стануть більш гармонійними і милими, час миритися!

З 22 по 25 липня – прийде Ваш час сяяти! Показати себе світові! Побути зіркою!

Обережність не завадить з 13 по 28 липня, особливо пов’язана із заробітком грошей.

З 26 липня і до 6 вересня багато Близнюків переглянуть своє ставлення до творчості, любові, дітей. Цей період буде позначений поверненням до старих тем і питань, які пов’язані з творчістю, Ви нарешті зможете закінчити занедбані творчі проекти. У цей же період відбудеться переоцінка близьких відносин, улюблених людей, заробітку грошей.

З 28 липня і до 12 серпня Ви відчуєте проблеми у відносинах, особливо ділових і з коханими. Ймовірно, що Вас будуть обмежувати, не давати Вам того, що Ви хочете. Це особливо буде помітно в разі Вашого бажання експансії у відносинах, Вашого бажання переходу на новий рівень відносин! Я б не радила Вам укладати договори або домовлятися про щось в цей період.

31 липня, плюс мінус 3 дні – зарубіжжі і навчання, а ще покровителі й захисники, і звичайно суди і права – в цих сферах Вас чекає результат. Може, Ви отримаєте результати своїх тестів, або рішення суду. Не розраховуйте на багато що, на жаль, але все одно результат не буде настільки вже й поганим, але не 100% Вашим, адже Ви хотіли занадто багато чого.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – обережність і фінанси-витрати.

14 липня, плюс мінус 3 дні – доходи і нові матеріальні зміни.

31 липня, плюс мінус 3 дні – результати пов’язані з навчанням, зарубіжжям, заступництвом, судом.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,271