Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути дуже вже активним, Ваша енергійність зросла в рази з приходом березня, а в квітні буде її пік! Вас чекають нові тренди, важливі і середньострокові в кінці місяця. А ось спочатку місяця Стрільцям варто поберегти свою любов або закохатися знову. Основними сферами на початку квітня будуть: творчість, діти, любов і ризик. В кінці місяця: духовна сторона життя, комплекси, таємниці. Місяць буде хоч і складним, але дуже цікавим для Стрільців, та по більшій мірі не таким і складним як для інших знаків Зодіаку, а просто стрімким і несподіваним, в кінці місяця вже можливі складнощі в середньострокових трендах.

Гарний час для серйозного ставлення до себе, своїм прагненням, іміджу та особистості в цілому, а так само до творчості, дітей і любові – буде з 4 по 8 квітня. Постарайтеся в ці дні розібратися з перерахованих, зміцнити і поліпшити. Та й сил має додатися.

Найстрімкіший, в якійсь мірі стресовий і деспотичний, жорсткий період буде 6 квітня, плюс мінус 4 дня. Дуже багато інформації, багато емоцій, особливо агресивних і егоїстичних. Для Стрільців ще цей день позначений змінами в сферах творчості, дітей та любові. Ви можете вирішити позбутися чогось або когось пов’язаного з цими сферами. Це так само дуже ризикований і азартний період, постарайтеся бути обережніше. Слід бути обережнішими вагітним в ці дні. Якщо Ви самотні то в ці дні Ви можете сильно закохатися в когось або завести нову інтрижку, а якщо Ваше серце розбите – розлюбити остаточно кривдника, але при цьому і бажати йому помститися! Постарайтеся тримати своє тошнотворство при собі.

З 6 квітня і по 30 число у Вас зросте кількість романів, любовних походів або бажання любові. Цей же час може допомогти зміцнити любовні відносини з одним партнером. Хороші дні для творчості, особливо пов’язаного з естетикою, а так само художнім, поезією, фотографією та інших видів активного мистецтва.

Маса роботи чекає Стрільців з 6 квітня по 13 червня, клієнтів, ділових відряджень, турбот і клопоту. Гарний час приділити увагу для свого здоров’я, можна переглянути і виправити свої звички. При цьому до 29 квітня Вас чекає маса нових завдань і обов’язків, а після 29 квітня і до 24 травня повернення до старого в сфері здоров’я і роботи, обов’язків, звичок, у всіх цих сферах, а так же перегляд всього цього. А потім, знову, з 25 травня і до 13 червня – все нове…

Для всього Зодіаку період з 11 по 15 буде дуже сексуальним, чуттєвим, а для ділових людей – прибутковим-фінансовим. Але для Стрільців особливо! Це дійсно романтичний період для Вашого знака, з масою енергії, і не тільки в любовній сфері, а й у творчості! Взагалі, можна сказати, що період з 11 по 20 квітня дуже хороший для Стрільців, навіть якщо будуть проблеми Ви з легкістю зможете їх вирішувати. І так, з 11 по 15 – час кохання, творчості та вдалого збігу обставин в фінансових питаннях, добре навіть «підлатати» свої комплекси і психіку. З 13 по 16 квітня – час для налагодження відносин з партнерами, подружжям і рідними людьми, а так само для ділового співробітництва та новин про кар’єру і сім’ю. З 16 по 20 квітня – час позбавлення від зайвої в сферах роботи, фінансів і сім’ї, здоров’я, пора позбутися того, що тягне Вас на дно, а так же розібратися в своїх бажаннях щодо цих сфер. З 16 по 20 – хороший час для операцій.

Зараз у Стрільців маса енергії, динамізму, прагнень, активності, сексуальності, навіть егоїзму і нетерплячості, деякої агресивності до інших. Ваша поведінка дуже вже «мужня», а може і навіть «хамовита» стала з березня місяця, і це все екстравертно у Вас. Але після 18 квітня ця енергія і перерахована поведінка стане більш інтровертною, спрямованою всередину. Вам складніше буде висловлювати свою агресивність імпульсивно, вона буде накопичуватися всередині Вас, теж стосується і решти, наприклад динамізм і активність – це буде збиратися всередині Вас (не місяць і не тиждень, але довше ніж зазвичай) перед тим як «вистрілить». Є ймовірність, що багато в чому Ви повернетеся назад, до старих видів активності, схильностям в сексі і іншому. Цей період «затримок» і повернення триватиме до 2-го червня. Це поганий час для початку нових масштабних проектів, Ви можете «зациклитися» на чому то одному або потрапити в «день бабака». Я б порадила Вам повернутися до старих планів і проектів які потребують енергії.

Бережіть своє здоров’я, стосунки, фінанси, роботу, клієнтів, з 18 по 25 квітня – це напружений період для всього цього! Можливі втрати клієнтів або великі несподівані витрати. Здоров’я може раптово змінитися, дуже нервовий період. Поганий час для хірургічних операцій.

20 квітня закінчиться тренд який почався 9 березня, який я описувала в минулому гороскопі на місяць, який вказує на перепади настрою, масштабності в сфері кар’єри і Вашої особистості і багато чого іншого.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – період підсилює всі існуючі тренди, переломні дні . Емоції, агресивності, бажання побути наодинці або виїхати кудись далеко чекає Стрільців в ці дні. Цілком ймовірно, що Ви можете зануритися в світ своїх мрій і спогадів про минуле. Цей же час змусить звернути Вас увагу на свої комплекси і таємниці, а так же таємниці інших людей. Гарний час розібратися з глибокими шарами своєї психіки, комплексами, переосмислити життя і підвести підсумки. Варто поберегти своє здоров’я, загострення хронічних захворювань і виявлення прихованих. У разі госпіталізації або будь-якого ув’язнення, самотності – воно триватиме досить довгий період.

Згадайте вересень 2015 року, а саме період з 8 по 25 (27) вересня. Той період я описувала як час змін і «підвішеності» в домашній і кар’єрній сферах. Ви могли не повністю усвідомлювати масштаби своїх бажань, свої шанси і можливості. Ймовірно, виник конфлікт між двома цими сферами. Це був час дивного оптимізму, який перетікав в дивну меланхолію. Зараз цей період повториться, але вже з більш тривалим терміном з 28 квітня по 2 червня. Згадайте що тоді змінилося у Вашому житті, які сфери, а так само те, що стосувалося віри, надійні, інтуїції, оптимізму, духовних питань, бачення майбутнього. Ну і, звичайно, сфери сім’ї та положення в суспільстві. У цей період потрібно бути обережніше з цими сферами, Ви можете як високо піднятися так і низько впасти.

Відкладіть все нове пов’язане з бюрократією, торгівлею, поїздками, навчанням на період після 24 травня. З 29 квітня по 24 травня в цих сферах у Вас будуть проблеми, затримки, неправильні дані і розрахунки, ймовірність затягування термінів. При спробі поїхати кудись, буде або несподіване повернення або необхідність повторної поїздки. При читанні нової книги – або погано розберетеся в матеріалі або будете перечитувати її, а може і взагалі закинути. Бережіть інформацію і документи, а так само серйозніше ставлення до них. Можливе повернення старих питань в кар’єрі і відносинах, переосмислення і переоцінка їх. Гарний час закінчити розпочатий раніше ділової проект. Завершити читання початих книг. Повернення старих партнерів і кар’єрних питань.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на квітень 2016

З 6 квітня по 30 – час кохання і творчості.

З 6 квітня по 13 червня – дуже багато роботи і обов’язків.

6 квітня, плюс мінус 3 дні – бережіть себе. Час звернути увагу на любов, творчість, діток. Емоції через край.

З 11 по 20 – хороший період, але з 18 обережніше з грошима і відносинами.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – посилення і перелом трендів, комплекси і таємниці.

З 28 квітня по 2 червня – бережіть свою репутацію і сім’ю.

З 29 квітня по 24 травня – повернення старих партнерів і питань кар’єри, бережіть документи.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 01 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,401