Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Місяць буде складним в самому початку, для всього Зодіаку, включаючи і Скорпіонів. Місяць буде орієнтований на роботу, обов’язки, здоров’я і звички. Квітень дуже важливий місяць для Скорпіонів, його остання декада, для Вашого характеру і особистості в кінці місяця повинні відбутися якісь важливі події, кульмінація, завершення, переломний момент, так що вже з початку квітня важливе плануйте на кінець місяця. Взагалі кінець квітня буде дуже насиченим, початок квітня – дуже інтенсивним і активним. На відміну від більшості знаків Зодіаку, Скорпіонам не варто боятися чогось страшного, але потрібно бути обережніше.

Непоганий час для вирішення фінансових питань, особливо якщо вони пов’язані з Вашою роботою або обов’язками, а так же здоров’ям – з 4 по 8 квітня.

Поумірьте свою гордість і бажання домінувати з 5 по 9 число, а так само не особливо зазнавайтеся своїми знаннями і обережніше будьте в дорозі. А з 8 по 12 квітня – постарайтеся бути менш імпульсивні і більш обережні, цілком можливі травми, переломи. Взагалі, цей період з 5 по 12 надто вже зухвалий для Скорпіонів, цілком ймовірно, що Ви це і не покажете іншим, але на внутрішньому рівні будуть бурі.

З 6 квітня по 13 червня маса спілкування з партнерами, договорів, обговорення спільного бізнесу і тому подібного. Та й з близькими людьми кількість спілкування зросте у багато разів. Час обговорювати і домовлятися. Чекайте новин.

6-7 квітня, плюс мінус 3 дні, побережіть свою роботу і здоров’я! Цілком імовірні нові і несподівані події пов’язані з роботою, обов’язками які лежать на Ваших плечах, клієнтами, підлеглими, а так же здоров’ям і звичками. Досить критичний період, потрібно бути обережніше. Ймовірно, що на Ваші плечі ляжуть нові обов’язки по роботі або пов’язані зі здоров’ям, може бути перейде не зовсім адекватний клієнт і зажадає чогось дуже вже дивного. У цей період Ви як можете зважитися на зміну місця роботи, так і знайти нову, якщо в пошуку. Якщо хотіли привчити себе до чогось, виховати нову звичку, починайте в ці дні. Потрібно бути обережніше з новими клієнтами і співробітниками.

А ось після 11 на роботі і зі здоров’ям має бути легше і настане гармонія до 15 числа. Це гарний час для фінансових рішень пов’язаних з роботою і клієнтами, можете як попросити надбавки у роботодавця так і укласти гарну угоду з клієнтом. Цілком можливі і розтрати, але приємні для Вас. Цей же період 11-15 позначений сексуальним лібідо.

Якщо Вам потрібно виступити на публіці, показати своє красномовство або переконати в чомусь партнера – з 16-20 квітня.

Для серйозних фінансових проектів на роботі найкраще підійде період з 17 по 20 квітня, особливо для їх перегляду і корекції. Ці ж дні гарні для заробляння грошей, ґрунтовно.

Ще з березня Скорпіони стали активні в фінансовій сфері, багато заробляти і витрачати, але після 18 квітня цей період трохи зменшиться. Якщо зараз Ви активно шукайте нові джерела доходів і витрачаєте накопичене, то після 18 і до 2 червня будете повертатися до старих джерел і більше думати, перед тим як витратити гроші. Можливі затримки з фінансами, поганий час для нових фінансових починань, інвестицій, відкриття депозитів і подібного.

Ще один не зовсім приємний період буде спочатку другої декади, з 18 по 25 числа, можливі конфліктні та проблемні ситуації на роботі, пов’язані з Вашими партнерами (навіть чоловіком або дружиною) і фінансами, будьте обережніше. При цьому, в ці дні, так само можливі проблеми з відносинами у всього Зодіаку, а особливо у Скорпіонів. Тримайте свою ревнощі і бажання керувати під контролем, а так само, якщо хочете зберегти відносини – не будьте настільки волелюбні і егоїстичні. Якщо станеться розрив, він буде дуже болючий і стрімкий в ці дні.

Довгий тренд для Скорпіонів настане з 18 квітня і триватиме до 27 вересня. Під час цього періоду в багатьох сферах життя Ви можете повернутися назад, до старого, переглянути їх. У ці місяці Ви будете ще більш інтровертні і потайливі, дуже внутрішньо динамічні і деспотичні, безжальні до себе. Це час само трансформацій, самоочищення, бажання глибокого пізнання себе і сфер Вашого життя. Найбільше цей період торкнеться саме Вас і Вашої особистості. Ви можете повернутися до старого іміджу або сильно змінити його, як приклад. Переглянути свій спосіб життя і звички. Обмірковувати свою поведінку і прагнення, змінити плани на майбутнє, до яких у Вас давно не доходили руки або Ви уникали прийняття рішень.

20 квітня закінчується період який почався 9 березня, під час якого у Вас могли виникати злети і падіння у фінансовій і дружніх сферах, колективних. Перечитайте мій гороскоп для Скорпіона.

22 квітня, плюс мінус 5 днів, один з найважливіших і сильних періодів для Скорпіонів в 2016 році! Час кульмінації, усвідомлення, переломного моменту, прийняття рішення з важливого питання. Ці дні посилять всі існуючі тренди, буде зліт емоційності у Вас. Варто обережніше бути з здоров’ям, фінансами, роботою і особливо з відносинами і Вашої особистістю. Ви нарешті зможете зважитися на важливі вчинки, зірки підштовхнуть Вас до цього. Бережіть своє здоров’я і психіку.

Відбудеться повторення старого, того що було у Вас в вересні 2015 року з 8 по 27 вересня, тоді була плутанина з любов’ю, друзями, планами на майбутнє, творчістю, поїздками, дітьми. Щось індивідуально у кожного, затуманення з великими надіями, планами, ілюзіями і фантазіями. Зараз цей період повториться з 28 квітня по 2 червня. Це дуже романтичний час, але дивіться не переідеаллізуйте партнера. Це творчий час, але лінь може не дати Вам творити. Дивіться, щоб друзі або колективи не обманули Вас або улюблені.

Або поспішіть реалізувати нові бюрократичні питання до 29 квітня, або відкладіть їх на дати після 24 травня! З 29 квітня до 24 травня – не зовсім вдалий час для бюрократії, покупок інформаційних «засобів» (комп’ютерів, телефонів, книг і тд). Варто бути обережніше з документами в ці дні, щоб все правильно записати і нічого не втратити. Є ймовірність, що потрібно буде повернутися до старих документів або перевчити щось. Варто очікувати повернення в сферах фінансів, позик, кредитів, спадщини, а так же друзів і колективів.

Гарний час для відносин у Скорпіонів настане з 30 квітня до 24 травня! Час гармонії, більш інтимного спілкування з близькими людьми, бажання відносин, прихильності. Ці дні покращать відносини Скорпіонів. А для самотніх Скорпіонів ці дні принесуть бажання знайти свою другу половинку. Шанси знайти її в багато разів зростуть, так як Ви будете готові до нових відносин. З поганого, може бути, Ви будете надто вже ревниві в ці дні або стримувати свої почуття.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на квітень 2016

6-7 квітня, плюс мінус 3 дні – нове на роботі, здоров’я.

З 6 квітня по 13 червня – більше новин та спілкування з партнерами.

З 18 квітня до 2 червня – повернення старих питань у фінансовій сфері.

З 18 квітня до 27 вересня – поглиблення в себе і переосмислення.

22 квітня, плюс мінус 5 днів – Кульмінація, переломні часи і час рішень і розумінь себе і відносин.

З 28 квітня по 2 червня – мріяння і ілюзії в любові й творчості, дружбі і колективах.

З 20 квітня по 24 травня – гармонія у відносинах.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 01 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,286