Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Бережіть свою репутацію і кар’єру, вірогідні несподівані зміни пов’язані з ними, а так само цілями, батьками, досягненнями, авторитетами, амбіціями. Місяць складний, маса турбот і клопоту. Варто більше займатися здоров’ям, особливо починаючи з 2-ї декади. Квітень – це місяць кар’єри і поваги, дітей та творчості, сім’ї та відносин, а ще фінансів. Для Раків він небезпечний тільки спочатку місяця, потім буде простіше, але в кінці будьте обережніше з відносинами і сім’єю. Всі покупки і продажі плануйте на початок і середину другої декади! Потім буде не особливо вдалий період. А тепер детальніше.

Сил і енергії має бути більше з 4 по 8 квітня, можете брати на свої плечі важкі завдання на роботі і будувати довгі плани.

6-7 квітня, плюс мінус 4 дня – бережіть свою репутацію! Можливий дуже масштабний скандал з керівництвом або батьками. Ці дні будуть дуже напруженими, грубими, багатими на емоції. Ви можете вирішити кинути свій кар’єрний шлях або життєві плани в ці дні. Але з іншого боку – це час для вибору нового шляху і нових прагнень, так що якщо Ви не знали в якому напрямку рухатися – зірки можуть допомогти Вам. Варто постаратися тримати свої емоції при собі.

Починаючи з 6 по 30 квітня в сфері кар’єри буде більше гармонії, головне пережити періоди 6-7 (плюс 4 дні) і в кінці місяця. Під час цих днів, 6-30, у Вас є шанс зав’язати багато важливих знайомств. Приділяйте більше уваги своїй поведінці та одязі, культурі, зараз у Раків є можливість сподобатися керівництву, завдяки харизмі і привабливості. Це час налагоджувати відносини. Можливий роман з керівництвом.

Багато розмов з друзями і виступів на публіці з 6 квітня по 13 червня!

Не зовсім вже Ваш, але все ж не поганий для Раків період буде з 11 по 20 квітня. З 11 по 15 – кар’єра і робота, а так же здоров’я – маса енергії і шансів на те, щоб домогтися бажаного. Цей період, 11-15, дуже велелюбний. З 13 по 16 – приділіть увагу освіті і друзям, отриманим новинам, гарний час для відряджень і поїздок, які раніше переносилися. З 16 по 20 – ще один хороший період для навчання. З 17 по 20 – час капітальних покупок і хороший момент взяти на себе більше обов’язків на роботі, щоб домогтися підвищення, а так само хороші дні для ділових переговорів.

Зараз Раки дуже активні в питаннях пов’язаних зі здоров’ям, роботою, обов’язками і служінням іншим, можливо зросла кількість скандалів з клієнтами і співробітниками. Але після 18 квітня тренд зміниться, енергійність перестане бути такою екстравертною і стане інтровертної. Ви більше будете брати зобов’язань на себе і менше вимагати від товаришів по службі. Цілком ймовірно, що повернетеся до старих питань пов’язаними з роботою і здоров’ям, наприклад знову запишетеся в спортивний зал.

Варто поберегти свою репутацію, повагу, фінанси і відносини в період з 18 по 25 квітня. Спочатку у Вас можливі скандали з партнерами, з 18 по 22 квітня, може бути навіть будуть якісь маніпуляції або тиск з їхнього боку або з Вашого. У ці дні Ви можете бути занадто деспотичні. А в період з 21 по 25, ймовірно, будуть несподівані фінансові витрати і, так само, потрібно берегти свою репутацію. З 21-25 Ви можете бути дуже імпульсивні і ексцентричні, бажати свободи або революцій.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – час посилення всіх трендів, Вашу увагу буде звернено на любов, творчість, азарт, дітей. Це переломний період, який зажадає Вашого рішення пов’язаного з цими сферами. Ви можете вирішити змінити або закинути свій творчий проект, прийняти важливі рішення щодо дітей, може бути, що усвідомите свою любов до когось. У ці дні Ви будете готові ризикувати.

Варто бути більш обережними з навчанням і поїздками в період з 28 квітня по 2 червня. Ви можете взяти на себе більше, ніж зможете вивчити. Обережніше будьте при оформленні документів і у відрядженнях, а так само при плануванні на майбутнє. У ці дні Ви можете занадто вже пере-ідеалізувати Ваші знання або поїздки, дивіться не розчарує потім. Ці дні погані для судових розглядів і торгівлі, можливі обмани або самообмани. Цілком ймовірно, що даний період змінить Ваші філософські та релігійні погляди, не будьте фанатиком. Даний період вже був у Раків з 8 по 25 вересня в минулому році, згадайте, які у Вас тоді були проблеми і розчарування пов’язані з ідеалами і мріями.

Поспішайте з новими бюрократичними питаннями до 29 квітня, а після 29 відкладіть їх до 24 травня. Поганий період для оформлення нових документів, укладення угод, відряджень, торгівлі. Будьте обережніше з документами та інформацією, можливі як втрати так і спотворення.

Більше харизми в колективах буде у Раків з 30 квітня по 24 травня!

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на квітень 2016

6-7 квітня, плюс мінус 4 дня – стережіться!

З 6 квітня по 13 червня – більше спілкування.

З 6 по 30 квітня – харизмою і лестощами зробите собі кар’єру.

З 11 по 20 квітня – вдалий період.

З 18 по 25 квітня – обережніше з фліртом.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – любов, ризик, азарт, творчість і діти.

З 28 квітня по 2 червня – обережніше в навчанні і поїздках.

З 29 квітня по 24 травня – бюрократичні питання зажадають більше ресурсів.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,199