Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Спочатку квітня для Козерігів все ще кар’єра і положення будуть на першому місці, все ще буде тривати переломний період або отримання результатів. Але з закінченням першої декади увагу буде звернено на справи сімейні. Квітень не буде настільки вже активним для Вас місяцем, але дуже швидко минаючим, маса турбот і клопоту, в сфері сім’ї, кар’єри, грошей, відносин, а сил може і не вистачати. Весь місяць буде завершувати старі і починати нові різні тренди, середньострокові хороші і смутні.

Хоча енергії у Вас і стало менше, але з 4 по 8 квітня Ви можете показати себе, це гарний час для Вашої особистості і сяйва, а так само для фінансових питань. Правда з фінансами варто бути обережніше.

Починаючи з 6 квітня і по 30 число, Козеріги будуть більш гармонійно вести себе вдома і ставитися більш мило до членів сім’ї. У цей період Ви будете більше витрачати грошей на сімейну сферу, можете купити нові предмети декору для дому, налагодити відносини з рідними. Гарний час для покупок і прикраси будинку, навіть і для покупки нерухомості! Але потрібно бути просто обережніше спочатку квітня, надто вже стрімкі вчинки чи події чекають Вас.

З 6 квітня по 13 червня – час для інтелектуально-словестної творчості! Від написання віршів до написання книг, та й якщо Ви любите ліпити або збирати, а може клеїти, тоді теж цей період підійде для Вас.

6 квітня, плюс мінус 4-5 днів – самий піковий і складний період в квітні для Козерігів. Він не стільки небезпечний, скільки раптовий, розриваючий, змінюючий, стрімкий, імпульсивний, який звільняє і трансформує. Важливі події можуть відбутися в сфері дому та сім’ї, Ви можете несподівано вирішити змінити місце проживання або ж отримаєте новини пов’язані з рідними або нерухомістю. Поспішати в цей час варто, але будьте обережніше. Час дуже вже стрімкий і грубий, можливі втрати і великі переживання за них. Варто більше уваги приділяти рідним і членам сім’ї, не пускайте справи на самоплив і постарайтеся менше їм грубити, будьте м’якше. Цей період посилить і прискорить всі існуючі тренди у всіх сферах життя і психологічному стані.

З 11 по 15 квітня – вдалий час для кар’єри і досягнення успіху. Якщо партнер був не згоден з Вашими кар’єрними шляхами, час довести свою правоту. Цей період гарний і для відносин, досить сексуально орієнтований.

Вдалий час для навчання і творчості з 13 по 16 квітня, особливо для вищого навчання, гуманітарного. І цей період продовжиться можливістю змінити свою творчість і відродити її, якщо Ви письменник чи займаєтеся інтелектуальною творчістю в період з 16 по 20 число.

Вдалий час для фінансів з 17 по 20 квітня, а так само для кар’єрної сфери. До того ж в ці дні раджу Вам здійснювати дорогі покупки, нерухомість наприклад. Цей період так само гарний для укладення договорів, будь-яких. Гарний час для зміцнення відносин, повернення до старих питань пов’язаних з відносинами і розгляду з ними. А ось після 20 квітня, можливо, що навіть після 19, і по 25 квітня – будьте обережніше в сферах сім’ї, відносин, кар’єри і фінансів. Грубий і ревнивий буде період з 19 по 22 квітня, коли Ви можете бути дуже відштовхуюче або докучливі, можете своєю брутальністю і деспотизмом відігнати від себе партнера (стосується і ділового співробітництва). А з 21 квітня по 25, додатися ще й стрімкість, бажання бунтарства і свободи в стосунках, сім’ї та кар’єри. Період з 19 по 22 найбільш стресовий. Можливі несподівані розтрати, фінансові втрати. Бережіть свою репутацію, не дайте партнеру її зіпсувати Вам. З хорошого, можу сказати, що з 19 по 22 квітня Ви можете позбутися від невдалої любові, а з 21 по 25 знайти нову, хоча б інтрижку на час.

20 квітня закінчиться період, який розпочався 9 березня, я писала про нього в гороскопі для Козеріга на березень. У ці дні Ви повинні були «кидатися» від депресії до оптимізму і назад, можливо були проблеми з освітою і судами, поїздками, а так само таємницями і секретами, духовними питаннями.

22 квітня, плюс мінус 4 дня, нарешті Ви відчуєте переломний момент в цьому шаленому місяці квітні і життя стане більш спокійним і монотонним. Хоча все ще варто поберегти відносини, репутацію, будинок і фінанси, бо даний період, знову, посилить всі існуючі тренди у багато разів (навіть сильніше ніж спочатку квітня) на пару днів. Але з іншого боку, ці дні хороші для дружби, спільного проведення часу, виступів на публіці. Ваші друзі і плани на майбутнє дадуть про себе знати, час досить славний, особливо якщо у Вас немає проблем з сім’єю і кар’єрою. Наступні пару тижнів Вашу увагу буде звернено на суспільство і друзів, спільні плани. Хороші ці дні для політиків-Козерігів або публічних людей!

Досить підвішений період в сфері освіти, судових розглядів, відносин з сусідами і далекими родичами, поїздками за кордон, а так же філософії життя і духовних питань буде з 28 квітня по 2 червня. Це середньостроковий період, все таки тривати майже півтора місяця, під час якого потрібно бути значно обережніше з перерахованими сферами, Ваша віра в краще може змішатися з ілюзіями. Не обманітьсь самі і не обдуріть інших. Руки так само опускати не варто, головне не вірте в ірреальне. Цей період може сильно змінити Ваше ставлення до освіти та духовності не потрапте в халепу до хитрих богословів або викладачів, обережніше будьте з різними курсами. Судові справи відкладіть на потім. Подібний період вже був у Вас в вересні минулого року, з 8 по 25 числа.

З 29 квітня по 24 травня – поверніться до старих бюрократичних питань, але не починайте нові. Бережіть інформацію і документи, більш детально досліджуйте те, що підписуєте. Можливий застій в інтелектуальній творчості, не варто починати писати нове, але гарний час повернутися до старого і поліпшити його або завершити. Буде повернення до старої творчості. Так само не час починати навчатися новому, але добре б перевчитися старому.

З 30 квітня по 24 травня в життя у Козерігів буде більше любові, більше романтики, можливі інтрижки. Цей час дуже добре для романтичних відносин, а так само творчості пов’язаної з любов’ю.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 5 днів – обережніше в сфері сім’ї, несподівані події. Емоційний період.

З 6 по 30 квітня – більше гармонії в родині і більше фінансів для сім’ї.

З 18 по 25 квітня – бережіть свою репутацію, кар’єру, відносини і фінанси, та й родину заодно.

22 квітня, плюс мінус 4 дня – посилення існуючих трендів і переломний момент. Гарний час для колективного проведення часу.

З 28 квітня по 2 червня – не обманіться в судах, освіті, поїздках, духовних питаннях.

З 29 квітня по 24 травня – повернення до старої творчості. Обережніше з бюрократією та інформацією.

З 30 квітня по 24 травня – більше романтики в любовній сфері.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 01 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,166