Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Квітень буде складним місяцем для Близнюків, занадто багато турбот і роботи. На самому початку місяця у Вас відбудуться зміни в дружбі і колективі, а так само з фінансами, можливо і не погані, але швидкі. Досить хорошою буде середина місяця. А ось в кінці квітня готуйтеся багато попрацювати, а так само почати більш серйозно ставитися до сім’ї і положенню в суспільстві. Успіх супроводжуватиме Вам у другій декаді квітня.

Гарний час для зміцнення близьких відносин і дружби, а так само реалізації планів що до колективів з 4 по 8 квітня.

Варто бути обережніше 6 квітня, плюс мінус 3 дні, в ці дні можливі скандали з друзями, хоча і мало ймовірні, скоріш за все, що будуть несподівані зміни планів на майбутнє і дружби. Слід поберегти своє здоров’я в ці дні і фінанси. Чи не найкращий час для взяття грошей у борг. Дуже енергійний час! Добре б почати нову дружбу в ці дні, завести знайомства.

З 6 по 30 квітня Ви більше будете бажати спілкуватися з друзями, гарний час для дружби і примирення з колективами.

Час розібратися зі своїми комплексами і таємницями, а так само з глибинами психіки і страхами, вірою і ставленням до релігії в довгий період з 6 квітня по 13 червня. Це гарний час для вивчення психології і езотерики, а особливо для усвідомлення себе і своїх потреб.

Як я вже писала, в середині квітня у Близнюків буде хороший період з 11 по 20 квітня! Для початку з 11 по 15 зросте Ваша сексуальність (як і у всього Зодіаку), але для Вас це ще хороший час знайти свою другу половинку або приділити увагу існуючій – відносини будуть більш гармонійними. З 13-16 квітня – час духовного зростання, а так само рішення сімейних проблем, особливо в спілкуванні з членами сім’ї. З 16 по 20 квітня – час позбавлятися від прожившого своє, а так же час відновлення себе, своєї психіки, виходу з кризи (якщо у Вас на даний момент він є), з точки зору матеріального – цей період хороший для взяття грошей у борг або пошуку підтримки. З 17 по 20 квітня – це ще один хороший період для зміцнення відносин, близьких, ділових і дружніх!

Ще з березня Ви стали більш вимогливі до партнерів, егоцентричним, імпульсивніше і агресивніше, прискіпливі. Ймовірно, що зросла кількість скандалів, так як Ви стали менш терплячими до помилок інших і значно менш терплячі. Але після 18 квітня по 2 червня тенденції зміняться. Ви станете більш вимогливі до себе в сфері відносин, агресія, накопичений пар і напруга вимагатимуть більше часу для виходу назовні, дуже ймовірно, що ви згадаєте старі образи або Ваш партнер і саме минуле буде штовхати Вас до скандалів. Говорячи іншими словами, старі накопичені образи нагадають про себе.

Варто берегти відносини і фінанси в період з 18 по 25 квітня. Ви і Ваш партнер можуть бути дуже грубими і жорстокими з 18 по 22 квітня, час ревнощів. Не час для імпульсивних вчинків з 21 по 25 число. У ці дні, а особливо з 18 по 22 варто поберегти себе вагітним. Ваша творчість так само отримає зміни в ці дні.

Після 20 квітня з Ваших плечей впаде камінь відносин і сім’ї, який міг лягти на них 9 березня (перечитайте мій гороскоп на місяць березень).

22 квітня, плюс мінус 3 дні, час приймати рішення пов’язані зі здоров’ям і роботою, обов’язками. Це важливий і переломний період, який зверне Вашу увагу на роботу і здоров’я, свого роду кульмінація. Це хороший період для проходження співбесід, остаточних переговорів з керівництвом або найманим працівником. Може бути, Ви не знали, брати когось до себе в помічники чи ні, призначте співбесіду на ці дні. Приймете рішення про звільнення або продовження. Здоров’я – так само потребує Вашої уваги, хороший час для консультування у лікарів або, хоча б, догляду за собою. До того ж ці дні посилять всі існуючі тренди.

Час незрозумілості і плутанини, великих планів, які навряд чи Ви зможете реалізувати. Мрій і ліні, так, Ви будете багато мріяти і мало що робити – просто плисти за течією. Це все буде стосуватися дуже сильно відразу ж 2х сфер – дома і кар’єри (поваги, его, досягнень), а в меншій мірі – відносин і досить довго з 28 квітня по 2 червня. Не найкращий час для зміни місця проживання або рішення серйозних питань у сфері сім’ї. Дивіться не втратьте свою репутацію, повагу інших. Будьте обережніше в кар’єрному просуванні – Вас можуть обдурити Ваші «покровителі»! У відносинах, так само, є ймовірність великих ілюзій. Але найголовніше в ці дні – не лінуйтеся ні вдома, ні на роботі, ні в стосунках, а так же поменше мрійте про дурне і нереальному. Подібний період вже був у Вас в 2015 році, у вересні, з 8 по 25.

З 29 квітня по 24 травня – не загубіть важливі документи або інформацію, обережніше будьте під час переговорів і підписання документів. Час переоцінки себе і домашньої сфери, повернення до старого, особливо до звичок і поведінки, іміджу.

З 30 квітня по 24 травня – можливий таємний зв’язок, а так само в цей період Ви можете бажати більше бути на самоті, менше уваги приділяти партнерам.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на квітень 2016

6 квітня, плюс мінус 3 дні – зміни в дружбі і фінансах.

З 11 по 20 квітня – хороший час!

З 18 по 25 квітня – напружений час для дружби і відносин, в якійсь мірі фінансів.

22 квітня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я – вирішуйте!

З 28 квітня по 2 червня – обережніше з будинком і кар’єрою.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 квітня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,218