Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Місяць принесе довгострокові тренди. Початок квітня має бути активним для Водоліїв, багато спілкування, ймовірно навіть із зарубіжжям, навчання, поїздок. Починаючи з квітня і до кінця травня, Ви будете більш активні в домашніх справах, більше енергії витрачати на сімейну сферу, бажано, знайти куди б витрачати всю цю енергію, щоб не було скандалів.

З першого квітня і по 12 травня Ви станете більш активні вдома, як я говорила раніше, активність і енергійність це добре. Водолії можуть вирішити почати відстоювати свої права у справах домашніх і, навіть, диктувати їх! Так що, в ці дні зросте кількість скандалів вдома. Я б порадила Вам знайти кудись б вкласти всю цю енергію, наприклад, зробіть вдома ремонт. Особливо сильно «фонтанувати» енергія буде в період з 16 по 19 квітня! Не перестарайтеся! Багато планів це добре, але потрібно їх ще й реалізувати.

3 квітня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин, несподіваних і нежданих. Ймовірно, що в ці дні Вас чекає новий проект, який буде пов’язаний із зарубіжжям, освітою, подорожжю. Гарний час опублікувати свою книгу або продати статтю.

З 13 квітня по 16 квітня Ви можете випробувати труднощі у вираженні своїх почуттів, у відносинах, а так само фінансові труднощі.

Ще одні довгостроковий тренд настане 17 квітня і триватиме він до 25 вересня, пов’язаний він буде з кар’єрою і кар’єрним ростом, соціальним становищем, планами. У цей період Ви виявите, що стало трохи складніше рухатися «вперед» в цих сферах, складніше знаходити спільну мову з вищестоящими людьми, знаходити нові способи для просування. Хоча в травні у Вас і буде шанс, 4 травня плюс мінус 5 днів, на те, щоб отримати підвищення на роботі або поліпшити своє соціальне становище, але в цілому тренд залишиться, та й шанс буде не настільки великий. В б порадила Водоліям на протязі цього, майже, півріччя сконцентрувати свою увагу на вже існуючих планах, повернутися до старих ідей і можливостей для кар’єрного зростання, а не шукати нові.

20 квітня, плюс мінус 5 днів, важливі події відбудуться у Вас вдома. Це гарний час почати щось нове пов’язане з домашніми справами: ремонт, покупка нерухомості, покупка меблів, приділити увагу рідним.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в квітні 2015

4 квітня, плюс мінус 3 дні – новини, поїздки, навчання.

З 1 квітня по 12 травня – активність в домашній сфері, знайдіть куди витрачати енергію.

20 квітня, плюс мінус 5 днів – гарний час для нових починань в домашній сфері, хоча ймовірно щось трапитися і само-по-собі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,311