Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Стрільця, від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Стрільців, навіть якщо і станеться щось погане, то все одно, в результаті все буде добре. Але все ж, береженого – Бог береже, а Стрільці (часто) вірять у вищу силу. Але в цілому, місяць буде багатий на спілкування з друзями, творчість, любовні романи, азартні розваги, а в кінці місяця на роботу і увагу за здоров’ям. Про все по порядку.

3 квітня, плюс мінус 4 дні, раптова новина приголомшить Вас, вона буде пов’язана з Вашою дружбою, можливо дружбою + любов’ю, а так само планами на майбутнє. Те що Ви і як Ви планували, ймовірно, не вийде, а вийде не так як Ви думали. Може бути один з Ваших друзів повідомить, що він планує виїхати або більше не хоче дружити з Вами. У ці дні Ви будете сильно сфокусовані на дружбі, на інтересах Ваших друзів і свої плани на майбутнє. Можливо і те, що в ці ж дні, друг образить Вас або відбудеться скандал.

Не поспішайте! Як я говорила, все закінчиться добре, будь то дружба, плани на майбутнє, навіть якщо і здається, що зараз друг – не друг, нехай і так, знайдете кращого! Якщо думаєте, що от з планами не склалося – не біда, життя в цьому році ще подарує Вам шанси! Одне можу сказати точно, в ці дні Вашу увагу буде звернено до дружби і планам, які несподівано зміняться або реалізуються не так, як Стрільці задумали.

Будьте обережні з творчістю, коханими і дітьми в період з 5 по 8 квітня. У ці дні Ви можете вирішити закинути свою творчість, або якщо у Вас не було ідей – вони виникнуть. Якщо говорити про дітей, Ви можете захотіти звільнитися від них, забігти подалі. Варто бути обережними у ці дні вагітним жінкам.

1 квітня настає довгостроковий період по 12 травня, коли Стрільці будуть мати більше енергії у праці та догляді за своїм здоров’ям. Це добре! Але постарайтеся не нехтувати здоров’ям, і не перестаратися. Так само в цей період, дуже вірогідні, підвищені шанси на скандали з клієнтами і співробітниками, Ви будете надто вже відстоювати свої права або квапити їх. Говорячи про підвищену «енергійності» в сферах роботи і здоров’я, я хочу зауважити, що в період з 16 по 19 квітня – ця енергійність буде помножена на 2, якщо не на 3. Це добре, якщо Ви знайдете, куди направити свою енергію. Не варто брати на себе 100 справ або робити 100 нових вправ у спортивному залі, можете надірватися.

Починаючи з 9 квітня Ви нарешті відчуєте, що в житті почне відбуватися щось нове. Ще в минулому році, в грудні місяці, почався довгостроковий період у Стрільців. Цей період торкався багатьох сфер Вашого життя, особливо Вашу індивідуальність, відносини, плани. У цей період багато речей і події повернулися до Вас з минулого, або Ви самі повернулися до чогось. Складно було рухатися вперед, легко – назад. Може, навіть деяких Стрільців накрила депресія, але зараз Ви знову відчуєте властиву Вам життєрадісність і прагнення до нового.

20 квітня, плюс мінус 3 дні – новини пов’язані зі здоров’ям і роботою. Можливо, у Вас з’явитися новий клієнт або проект. Говорячи про здоров’я – можливо все. Я б на Вашому місці поберегла його (здоров’я) в ці дні. Хороший момент все-таки зробити розклад на роботі та спорті. Вдалий час, щоб пройти співбесіду, якщо Ви шукайте нову роботу або домовитися з клієнтом \ керівництвом про новий проект.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в квітні 2015

1 по 3 квітня – дуже вдалий період!

З 1 квітня по 12 травня – робота, здоров’я – ось куди Ви будете витрачати свою енергію.

З 5 квітня по 9 квітня – будьте обережні, індивідуальність – це добре. Але Ви можете захотіти занадто багато свободи.

3 квітня, плюс мінус 4 дні – новини від друзів і, ймовірно, кохання і дітей.

9 квітня – життя заб’є ключем.

20 квітня, плюс мінус 3 дні – нове, щось пов’язане з Вашою роботою і здоров’ям.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,290