Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


Квітень внесе свої корективи в життя Скорпіонів, при цьому їх буде достатньо багато, деякі з них будуть достатньо не приємними. Це місяць змін, які Скорпіони не люблять, але до яких вони прагнуть. Місяць початку довгих за часом трендів. Але про все по порядку.

3 квітня, плюс мінус 4 дні – бережіть своє здоров’я! Так, почну з цієї фрази, так як в тому випадку, якщо Ви зараз захворієте – хвороба буде досить не приємною, з незрозумілим закінченням.

3 квітня і вказаний раніше період, так само Вам може принести несподівані новини про те, що від Вас було приховано, Ви можете раптово докопатися до суті того, про що Вам брехали, дізнатися про те, хто брехун і про що він бреше, це час коли таємне стане явним. У ці ж дні Ви й самі можете сплести якусь павутину, піти в тінь, приховати від інших щось. Говорячи про це, я хочу зауважити, що сформована ситуація буде несподіваною для Вас, хоча Скорпіони і проникливі особистості.

Дуже ймовірно, що брехня, прихована від Вас інформація буде пов’язана з роботою, колегою, проектом або клієнтом.

Починаючи з 1 квітня і по 12 травня Ви станете більш активні у відносинах з партнерами. Під партнерами я, як звичайно, маю на увазі тих, кого Ви любите, чоловіка \ жінку, а так само ділове співробітництво. У ці дні Ви будете більше відстоювати свої права, гнути свою лінію, в той же час і партнери можуть більше почати тиснути на Вас. Так що, вірогідні, скандали. Наприкінці квітня Ви можете знайти нового партнера, відбудуться нові події пов’язані з відносинами, а на протязі всього цього періоду Ви будете більш активні в стосунках.

Починаючи з 17 квітня і по 25 вересня в життя у Скорпіонів буде важливий і довгостроковий тренд. Він буде пов’язаний з Вашої особистістю, самореалізацією, іміджем, бажаннями, прагненнями, вираженням себе, з дуже багатьма сферами у Вашому житті, включаючи партнерство. В цей час Ви можете відчувати перешкоди на своєму шляху сильніше, ніж зазвичай. Це не час для нових починань, краще повернутися до старого або продовжувати існуюче. Якщо Ви вирішите змінити свій імідж, у вересні, Ви повернетеся до колишнього. Зараз краще не витрачати свою енергію, концентруйте її на існуючих проектах або поверніться до старих, але не до нових. Все нове розпочате, ймовірно, не дасть бажаний результат, та і домогтися його буде складніше. У цей же період з квітня по вересень, Скорпіони, помітять, що в їхнє життя повернулися старі «теми», старі знайомі, старі плани виникли через нізвідки і бажання. Ви можете вирішити повернути собі стару стрижку, наприклад. А може бути, повернути в життя старі відносини.

20 квітня, плюс мінус 5 днів – важливі події відбудуться у сфері відносин, Ваш фокус і бажання будуть звернені на них. Дуже ймовірно, що стосунки перейдуть на новий рівень, наприклад: Ви зробите пропозицію, або вирішите змінити відносини. Це гарний час для пошуку нової любові, нового партнера. Обговорення планів з існуючим партнером (чоловіком \ дружиною, хлопцем \ дівчиною, партнером по бізнесу), переходу цих відносин на більш близький рівень.

Кінець місяця не обіцяє нічого особливого, але є ймовірність на романтику.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в квітні 2015

4 квітня, плюс мінус 4 дні – бережіть здоров’я, будьте обережні з колегами і тими, кому не довіряєте.

З 17 квітня по 25 вересня – невелика депресія, хондра, бажання повернутися до старого, складності в досягненні нового.

20 квітня, плюс мінус 5 днів – принесе нове і новини у сфері відносин.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,271