Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на квітень 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Готуйтеся до маси новин. Хороший момент для відпочинку, або хоча б втекти подалі від незадоволених клієнтів. Перша декада місяця буде занадто вже багата на новини та різні активності, у другій можна буде перепочити, а третя принесе з собою фокус на кар’єру і кар’єрне зростання, включаючи соціальний стан і досягнення. Та й цей місяць принесе один довгостроковий тренд пов’язаний з сім’єю, і середньостроковий один пов’язаний з кар’єрою.

3 квітня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин, можливо, вони будуть пов’язані з сусідами або клієнтами, а так само освітою та поїздками. Ймовірно, що новини будуть, не так вже й гарні, як Ви б сподівалися. Але для Вашого знака не настільки вже й небезпечні. Цілком імовірно, що в цей період Вам потрібно буде несподівано кудись поїхати, або відбудуться якісь змінні в планах освіти, зарубіжжя. Це не зовсім гарний час для судових розглядів. Результати до яких Ви прагнули, на жаль, будуть не зовсім такі як Ви думали в цих сферах. Якщо в кінці березня Ви подали заяву в суд, то зараз Ви отримаєте свій результат, який здивує Вас. Зате в поїздках все обіцяє бути успішно, так що, вирушайте Ви відпочивати, ну або хоча б почніть вивчати щось нове, в навчанні так само Вас чекають несподівані приємні зміни.

Будьте обережніше по 9 квітня, це такий енергетичний-незрозумілий-непередбачуваний період, що у мене просто немає слів. Ви можете кидатися від одного до іншого, особливо якщо це пов’язано з поїздками і спілкуванням, а так само планами на майбутнє. У ці дні, Ваші плани можуть занадто змінитися. Найкраще просто відпочивати.

Починаючи з 1 квітня і по 12 травня Леви стануть більш активними в кар’єрнійі соціальній сферах. Ви більше енергії будете витрачати на досягнення, маю на увазі – плани. Це хороший момент, щоб зайняти більш надійне соціальне становище. І це один з найбільш енергетичних періодів в 2015 році в кар’єрних сфері! Так що, якщо хотіли підвищення – настав Ваш час, Вам вистачить енергії для цього. Мінусом цього періоду може бути те, що зросте кількість скандалів з керівництвом і вищестоящими людьми. Ви будете надто вже відстоювати свої права. Особливо вдалий період в кар’єрному плані – кінець квітня, але про це потім.

Починаючи з 17 квітня по 25 вересня у Вашу домашнє життя повернутися старі теми. Може бути, якщо Ви недавно змінили місце проживання, Вам потрібно буде повернутися назад. Або, Ви вирішите, що нові шпалери набагато гірше старих і, знову, переклеїти їх. Якщо Ви давним-давно почали робити ремонт, а потім закинули його, зараз Ви зможете нарешті завершити його. Теж стосується і сім’ї та її членів, в цей довгостроковий період, повернутися старі «теми» в сімейних відносинах. Ваші рідні можуть захотіти від Вас того, про що раніше говорили Вам, того, що Ви раніше не зробили для них. Це не зовсім вдалий період для нових починань, але дуже вдалий для повернення до старих і їх закінчення. Не раджу Вам змінювати місце проживання в цей час. Хоча, буде невеликий шанс, період, на щось нове в сімейній сфері на початку травня місяця.

20 квітня, плюс мінус 5 днів – дуже важливий період для кар’єри! Найважливіший в цьому році. Саме зараз Ви можете отримати підвищення або знайти свій шлях. Енергії та досвіду Вам вистачить, головне не бійтеся! Можете попросити керівництво про підвищення. Якщо Ви перебували на тестовому періоді, в ці дні, добре б запитати у керівника про відповідність, і я думаю, Вам скажуть, що Ви підходите і візьмуть на роботу як повноцінного співробітника. Це досить вдалий час для знайомства, а так само звернення до вищестоящого керівництва з особистими ідеями. Керівники оцінять їх (ідеї) по заслугах.

25-27 квітня – дуже хороші дні для Лева.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в квітні 2015

3 квітня, плюс мінус 3 дні – якісь новини, пов’язані з дорогою, навчанням, судами, сусідами та знайомими.

1 по 9 квітня – багато поміняється, статися те, про що Ви і не думали, зміна планів.

1 квітня по 12 травня – Ви більше енергії будете витрачати на кар’єру, соціальний стан і досягнення поставлених цілей.

З 17 квітня по 25 вересня – повернення старих «тем» у домашній сфері.

20 квітня, плюс мінус 5 днів – важливий період у кар’єрній сфері. Час пожинати плоди. Або шукати нове дерево.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 квітня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,318