Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар


Грудень можна охарактеризувати скандальним місяцем, багато енергії, спонтанні вчинки, початок довгого періоду самотрансформації і бунтарства. Спочатку грудня Вашу увагу буде звернено до сфер дружби і колективів, а після до роботи і здоров’я. Місяць не стільки складний в психологічному сенсі, як небезпечний для травм, а так само агресивності. До середини місяця будете відчувати деяку невизначеність, почитайте мій гороскоп на листопада – в ньому почався один неприємний тренд.

Спочатку місяця, можливі, скандали пов’язані з іноземцями та зарубіжжям, не найвдаліший час для відправлення за кордон у період з 3 по 11 грудня. Цей же період не зовсім вдалий для пошуку підтримки та наставників. Якщо в ці дні Вам випало захищати дипломну роботу або будь-які інші важливі проекти пов’язані з освітою – будьте обережніше.

Гармонійний період настане в сфері кар’єри та соціального зростання для Водоліїв 5 грудня і триватиме до 30 грудня! Говорячи гармонійний, я маю на увазі, що на будь-які проблеми Ви будете реагувати більш спокійно, та й з будь-яких проблем буде вибиратися простіше. Це в якійсь мірі вдалий час для кар’єри – своєю харизмою, привабливістю, зв’язками Ви зможете домогтися багато чого, час сподобатися своєму керівництву.

Хороший період для Водоліїв з 6 по 10 грудня, вдалий, будь-які проблеми (а вони можливі) в ці дні Ви зможете винести з гідністю. Слухайте свою інтуїцію.

І в той же час з 8 грудня по 15 – Водолії будуть більш агресивні, нетерплячі, егоїстичні, конфліктні. У цей час стережіться травм, можливі переломи або удари струмом. Не зовсім вдалий період для серйозних занять чим бо, Ваша активність не дасть посидіти на місці довго. Бережіть нерви, свої та інших, дуже вже багато активності і поспішності.

10 грудня плюс мінус 3 дні – друзі і колективи, суспільство, плани на майбутнє – ці сфери можуть принести Вам розчарування в ці дні. Можливо, що на Ваші плечі ляже новий вантаж обов’язків, вимог від друзів і колективів. У той час, я раджу Вам більш серйозніше поставитися до всього пов’язаного з цими сферами, не пускати все за течією.

Занадто великий оптимізм щодо «чужих» грошей – кредитів, боргів, спадщини і тд. тп., а так само в дружбі очікує Водоліїв з 13 по 16 грудня, та й не тільки занадто великий оптимізм, а й занадто велике бажання, на жаль, складно сказати чи реалізується це все вдало. Можливі великі витрати!

З 18 грудня по кінець березня 2016 року, можливо менше, настане довгостроковий період, під час якого Водолії значно трансформуються, зміняться, позбудуться, втратять, будуть більш революційними і диктаторськими. Зміни торкнуться Вашої особистості (від зовнішності до місця проживання, цілком) і кар’єри (місця роботи, займаної посади, становища в суспільстві). Це сильний період, трохи мерзенний, трохи жорстокий, у якого будуть піки і падіння, найперший пік буде в кінці грудня, потім в січні (більш сильний), а потім в березні. Але й загальна тенденція, тло подій і поведінки, так само будуть помітні. Запам’ятайте, який Ви зараз і подивіться на себе в квітні-червні цього року.

Рій думок, ідей, нестримне мислення – все це з 20 по 23 числа, це і хороший період – нові ідеї та інтуїція і поганий – багато думок, все імпульсивно. Невдалий час для фінансів, особливо боргів, кредитів, спадщини. Маса несподіваних новин.

А от з 23 по 26 грудня – вдалий період, як у сфері кар’єри, так і у фінансових питаннях. Час здійснювати дорогі покупки!

25 грудня, плюс мінус 3 дні – виникнуть питання пов’язані зі здоров’ям, роботою, обов’язками і турботами. З усім цим Ви впораєтеся без проблем, не поганий час для зміни місця роботи! Вдалий час для оздоровлення.

Ще й червня місяця 2015 року, Водолії могли стати більш інтровенртними, схильними до минулого, поверненню до минулого. Більшості з Вас стало складно просуватися до нового. Але, цей період «повернення до минулого» закінчиться 26 грудня!

Я писала, що для деяких знаків Зодіаку закінчення місяця залежатиме від дати 25 грудня (плюс мінус пари днів) – Водолії потрапляють в цей «список». Так що, новий рік Ви зустрінете так, як було 25 грудня.

Але з невеликою поправкою, з 30 грудня по 24 січня – дружба і друзі частіше почнуть радувати Вас, дружити стане приємніше, та й плани спільні простіше реалізовувати. Цей період навіть хороший для примирення з тими, з ким Ви були в сварці.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в грудні 2015

До середини місяця – невизначеність і лінь.

10 грудня плюс мінус 3 дні – друзі і колективи.

З 18 грудня по березень 2016 року – час змін.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – здоров’я і робота.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,305