Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Тельця від Марфи Бомбушкар


Робота, фінанси, навчання, філософія, подорожі, поїздки, здоров’я, психологічне збудження, доходи, фінансові втрати – це все чекає Тельців в грудні. Багато трендів будуть тривати з минулого місяця (наприклад, маса енергії в роботі і зі здоров’ям), але настануть і нові! Розпочнеться період психологічної трансформації у Тельців, світогляду, освіти.

Вже спочатку місяця у Вас можуть бути проблеми на роботі, зі здоров’ям, в освіті. З 5 по 11 грудня – на роботі, ймовірно, зростуть конфлікти, теж відноситься і до освіти, можливий скандал або бажання змін пов’язаних з цією сферою, а зі здоров’ям слід очікувати підвищення температури, нервовість. Не час для операцій, бережіть своє здоров’я.

Чекайте поліпшень у сфері відносин, з 5 по 30 грудня! Це відмінний період для поліпшення сформованих відносин, налагодження проблемних відносин і пошуку нових відносин! Говорячи про відносини, я маю на увазі партнерство – ділове, любовне, допомогу і підтримку! Ви можете знайти собі ділового партнера або свою другу половинку в ці дні. Та й взагалі, відносини будуть радувати Тельців в грудні!

Гарний час добитися слави і поваги з 6 по 10 грудня!

А ось з 8 грудня по 15, настане ще один складний період зі здоров’ям і у сфері роботи, при цьому він буде набагато стрімкіше і не очікуваний, ніж перший 5-11 грудня, бережіть своє здоров’я в ці дні – можливі несподівані травми! На роботі, так само, можливі раптові зміни, скандали, може бути від Вас піде клієнт або Ви поринете у вир роботи, багато планів, багато розпилення своєї енергії. У ці дні Ви можете бути дуже агресивні!

Вдалий період для творчості з 9 по 12.

10 грудня плюс мінус 3 дні – серйозніше поставтеся до своїх боргів, кредитів, інвестицій, іпотека, спадку, допомоги від інших людей. Це не зовсім приємний період, під час якого Ви відчуєте розчарування в цих сферах, стиск, затримку. Не найкращий час для витрати грошей, краще почекайте. Може бути, Ви дізнаєтеся, що Ваш спонсор більше не зможе підтримувати Ваш проект або щось в цьому роді. Цей же період змусить Вас серйозніше ставитися до цих сфер. Це вдалий час для фінансових проектів, але тільки якщо серйозно поставитеся до них. Без серйозного ставлення – Вас чекає провал.

Глибокий період, хороший для зміни відносин, зміни роботи, а так само хороший для операцій з 16 до 19 грудня.

Складний період, у всесвіті, настане 18 грудня і триватиме аж до закінчення першого місяця весни – березень 2016! Хоча, для Тельців особливо небезпечного нічого і немає, але все ж, будьте обережніше в сферах відносин (можливі розриви з партнерами), ідеалів і філософії (можете раптово поміняти), віри (теж, можете змінити її), кар’єри (можете побажати кинути свою кар’єру, опуститися на соціальному рівні). Як я говорила, для Тельців ці дні будуть не настільки страшні, як для інших знаків Зодіаку, але будьте обережніше в питаннях кар’єри і соціального стану.

Ще один період несподіваних змін з фінансами – з 20 по 23 грудня, можливі втрати фінансів!

А ось з 23 по 28 дуже вдалий період, для більшості знаків Зодіаку і Тельців в тому числі! Це відмінний час для фінансових питань, поїздок, покупок, відносин, любові, творчості! Хоча, з фінансами потрібно бути обережніше з 26 грудня по 2 січня!

25 грудня, плюс мінус 3 дня – час зрозуміти, що Вам потрібно знати, що потрібно вивчити! Вдалий період для навчання! Багато новин про різне, багато спілкування.

Ще з липня 2015 у Тельців виник «день бабака» у сфері кар’єри та соціального стану. До нового було рухатися складно, а ось старе повторювалося і повторювалося – цей період закінчитися 26 грудня!

Простіше буде жити за чужий рахунок з 30 по 24 січня, час брати кредити і влазити в борги!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 3 дні – не час для операцій (медичних), серйозніше поставтеся до грошей.

З 23 по 28 – дуже вдалий період.

25 грудня, плюс мінус 3 дня – час вчитися!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 03 грудня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,309