Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця буде складною, важкою на душі, обмежуючою в реальності, песимістичною і, можливо, депресивною – це продовження тренда, який розпочався минулого місяця. А ось з другої, якщо легше і не стане, то активності додасться. Грудень – це місяць сім’ї (батьків, будинка, коренів) – у першій половині місяця; у другій – соціального стану (кар’єри, досягнень, поваги), а в останній – любові, творчості і дітей.

Вже на самому початку місяця, з 3 по 11 грудня, у Вас можуть виникнути великі розбіжності, пов’язані з друзями, фінансами, партнерами. Ви можете бути дуже важкі за вдачею в ці дні, бажати керувати своїми друзями. Це поганий час для всього, що пов’язано з кредитами, боргами, дружбою – вірогідні втрати в ці дні пов’язані з цими сферами. Та й партнер буде бажати поскандалити через кожну дрібницю або Ви…

Непоганий час, навіть хороший (хоча будуть і складні періоди) для поїздок за кордон та налагодження відносин з іноземцями з 5 по 30 грудня.

Можуть відбутися деякі, несподівані, але цілком імовірно приємні зміни на роботі, у фінансах, в кар’єрних питаннях. Це гарний час для інтуїтивного мислення, а так само для дій спрямованих на майбутні результати. Наприклад, Ви можете записатися вдало на курси підвищення кваліфікації, яка стане в нагоді Вам в майбутньому! Або купити якусь електроніку, яка окупиться з лишком.

І ще один період, особливо невдалий і несподіваний у фінансовій сфері – з 8 по 15 грудня! Несподівані події відбудуться у фінансових сферах Риб, різкі й нестримні. У ці ж дні бережіть себе, можливі травми, переломи. Відкладіть операції (хірургічні) – в ці дні вони не бажані. Цей період, небагато, але буде згладжений іншим з 9 по 11 грудня, коли у Вас буде маса енергії у сфері пов’язаної з кар’єрою, гарний час реалізовувати важливі проекти і показати себе.

Любов, романтика, відчуття ніжності і невагомості в любові, мріяння – все це в любовній сфері з 9 по 12 грудня, не багато, але приємно. Це хороший період для творчості! Та й у фінансах, він може збалансувати поганий період, якщо Ви володієте хорошою інтуїцією (якщо інтуїції немає – тоді не ризикуйте).

10 грудня плюс мінус 4 дні, важливий період для кар’єри. Будьте обережні і відповідальні в ці дні з усім, що стосується Вашої кар’єри, соціального стану (не потрапте в скандал), нагород і досягнень. Це складний період, коли Ви можете відчути брак сил з усім цим, песимізм, зневіру, обмеження і, ймовірно, відбудуться якісь стримуючі і затримують обставини. Якщо Ви зважитеся змінити своє місце роботи в ці дні або соціальне становище (наприклад, почати керувати чимось або кимось, поміняти плани на майбутнє) – поставтеся до цього з усією серйозністю! Щоб потім не бути розчарованими. Час для важливих рішень, складних початків, відповідальності, обережності, обачності.

І хоча період 10 грудня буде складним, але вже з 13 до 16 грудня Ваш знак Зодіаку може відчути приплив сил і енергії, а так само безмірного оптимізму, а песимістичні по життю Рибки, навпаки, відчують безмірний песимізм. Будьте обережніше зі своїм оптимізмом, не кидайтеся в крайнощі, не беріть занадто багато і не переоцінюйте свої сили. Оптимізм – дасть душевний підйом, але чи є для нього підстава. Найвірогідніше, що це буде пов’язано з роботою, здоров’ям, кар’єрою, відносинами.

Дуже довгий період настане 18 грудня і триватиме до березня 2016 року. Складно сказати, наскільки цей період вплине на самих Риб, але на світ він повинен вплинути дуже сильно (читайте мій загальний гороскоп на грудень). Найімовірніше, що у Риб будуть великі зміни пов’язані з друзями та колективами, фінансами та способом заробітку, освітою і закордоном, психологією та ідеалами. Це час хворобливих трансформацій, зречень, позбавлення, революцій, розривів, втрат. Звичайно, це буде відбуватися не кожен день, але стане фоном, загальною тенденцією в цих сферах, будуть більш і менш активні періоди. Але, після, обернувшись назад Ви помітите, як змінилися ці сфери у Вашому житті.

Несподівані події, пов’язані з будинком і сім’єю, партнерами та колегами, а так само ворогами, відбудуться з 20 по 23 грудня. Не час планувати щось на ці дні важливе в цих сферах, результати можуть здивувати Вас.

А от з 23 по 26 грудня – час спокою, любові, насолод, удачі і заспокоєння. Цей період набагато полегшить Ваше життя, він вдалий для поїздок за кордон і навчання, партнерства, фінансів. Вдалий час для дорогих покупок! А після 24 грудня і до 30 грудня – питання з партнерством і сім’єю стануть значно легше! Вдалий час для вирішення питань сім’ї та рідних, будинку і місця проживання.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – любов, діти, творчість, азарт, секс – це все буде в центрі Вашої уваги. Це вдалий час для прийняття рішень пов’язаних з цими сферами життя, росту їх, зміни, переходу на інший рівень. Для початку і для закінчення – в ці дні легко буде як знаходити нове, так і позбавлятися від старого.

Час конфліктів і сварок з рідними та партнерами буде з 26 грудня по 2 січня 2016 року. Цей період, спочатку не буде настільки помітним у відносинах, все ж буде ще один хороший з 24 по 30 грудня. Але от з рідними вірогідні скандали і сварки! Кожен буде бажати керувати і не підкорятися.

З 30 грудня по 24 січня 2016 року – більш гармонійна обстановка настане у сфері кар’єри та соціального стану. У цей час Ви можете показати себе, будете більше подобатися суспільству і оточуючим, а так само керівництву і вищестоящим особистостям. Своєю харизмою і чарівністю Ви зможете домогтися в кар’єрі більше, ніж іншими притаманними Вам талантами та вміннями.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в грудні 2015

До середини місяця – песимізм, смуток, печаль.

10 грудня плюс мінус 4 дні – кар’єра і соціальне становище.

З 18 грудня і по березень 2016 року – зміни в дружбі, фінансах, освіті та інших перерахованих раніше сферах.

З 23 грудня по 30 – в якійсь мірі до Вас прийде спокій і задоволення від життя.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – любов, творчість, діти.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,317