Гороскоп на грудень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


Сильний місяць для Раків, наприкінці грудня Вас чекає важливий період, час прийняття рішень, отримання результатів, усвідомлення себе і своїх бажань, а так само маса емоцій. Але і в цілому весь грудень буде досить емоційним місяцем. Продовжиться тренд активності у сімейній сфері, після 5 грудня скандалів стане ще більше. Продовжиться, до середини місяця, незрозуміла ситуація з роботою і партнерством, а так само здоров’ям. Місяць принесе новий, довгий і революційний, тренд пов’язаний з кар’єрою і соціальним становищем, та й багато чого іншого чекає на Вас в цьому грудні. Бережіть своє здоров’я і сімейні відносини в грудні.

Вже спочатку місяця можливий тиск на партнера чи з боку партнера, скандали і сварки з 3 по 11 грудня, а так само з членами сім’ї. Але це тільки початок попереду ще багато скандалів у сімейній сфері, особливо після 5го грудня, а найяскравіший і скандальний період буде з 8 по 15 грудня. Цей же період, з 8 по 15 грудня, до того ж принесе і сверхмірну активність, з ймовірними спорами на роботі і в питаннях кар’єри, ну і знову з партнерами (не тільки подружжям) та родиною. Хоча, з 6 по 10 грудня, у Раків є можливість показати себе на роботі, довіряйте своїй інтуїції в ці дні вона підкаже Вам як правильно вчинити, по-новому, щоб заслужити повагу на роботі і шану.

З 5 по 30 грудня — більше творчості, любові, більш приємні стосунки з коханими і дітьми. Гарний час для творчих особистостей, а особливо з 9 по 12 грудня! Творіть в ці дні, любіть. А так само хороший період для любові з 16 по 19 грудня, менш творчий, але більш пристрасний.

10 грудня плюс мінус 3 дні — поставтеся в ці дні з більшою серйозністю до свого здоров’я! При підозрі на щось, найкраще, продіагностуйте у лікаря. Будь-яке нове захворювання в ці дні принесе багато проблем, хронічні недуги, так само, можуть дати про себе знати. Вірогідні, не зовсім приємні звістки, пов’язані з роботою і обов’язками! Можливо, на Ваші плечі ляже новий вантаж обов’язків на роботі або інші обмеження, а так само незадоволення роботою і робочим місцем. Ви можете зважитися змінити роботу в ці дні, спеціальність, посаду. Це час серйозних вчинків, рішень, подій пов’язаних з роботою і здоров’ям, поставтеся до всього цього з відповідальністю, щоб отримати хороший результат. Якщо де Ви пустите все на самоплив, побажаєте уникнути відповідальності — Вас чекають дуже погані плоди.

Більше новин про важливих для Раків людей (ворогів, ділових партнерів, подружжя, близьких друзів) з 10 по 2 січня. А так само більше спілкування з перерахованими.

Не перестарайтеся на роботі, зі здоров’ям (наприклад, в спортзалі), освіті і поїздках (в дорозі) з 13 по 16 грудня, в ці дні Ви будете надто вже оптимістично і масштабно ставитися до цих сфер.

Змінюючий період настане у відносинах, кар’єрі, навчанні, фінансах з 18 грудня і до весни, березня, 2016! Це період психологічних трансформацій, зміни (позбавлення і революції) у відносинах, кардинальних змін у кар’єрній сфері (досягнення, повага, соціального стану — у цих сферах вірогідні несподівані зміни, позбавлення від чогось). Вірогідні і зміни у сфері фінансів — боргів, кредитів, спадщини. Ви можете бути занадто грубі, деспотичні, диктаторські у відносинах з партнером і колегами. Говорячи простими словами — ці сфери сильно поміняються! У цей довгий період вагітним жінкам-Ракам слід бути обережніше!

Не час для покупок і поїздок з 20 по 23 грудня, можливо, що Вам несподівано потрібно буде щось вивчити!

А от з 23 по 28 грудня — якраз саме той час, для поїздок і покупок! Навчання, спілкування, відносин! Дуже вдалий період для фінансів!

25 грудня, плюс мінус 5 днів — важливий час для Вашого Я. Вашого розуміння себе, Ваших бажань, прагнень, поведінки, життя, місця проживання — для дуже багато чого. Можливо, в ці дні Ви отримаєте результат тих дій, початків, які скоїли в середині липня 2015! Це гарний час переглянути і усвідомити свою поведінку, змінитися, змінити своє життя в будь-якій сфері.

І, знову, не зовсім вдалий час для поїздок і покупок з 28 по 2 січня! Будьте обережніше в дорозі!

З 30 грудня і по 24 січня настануть більш гармонійний період на роботі, у спілкуванні з колегами і клієнтами.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 3 дні — робота, обов’язки, здоров’я.

25 грудня, плюс мінус 5 днів — час результатів!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою — 03 грудня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 12 T. 0,190