Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на грудень 2015 для Діви від Марфи Бомбушкар


Сім’я, друзі, любов, творчість, діти, життєва енергія, нові плани і надії, фінансові втрати і психологічне зростання з кризою. Перепади кардинальні настрою, від повного песимізму спочатку місяця, до незрозумілого і нестримного оптимізму – в середині грудня. Це все очікує в гороскопі Дів в грудні, це і ще багато іншого.

Вже спочатку місяця будьте обережніше зі своїми фінансами і матеріальними благами! З 3 по 11 грудня, вірогідні втрати фінансів, проблеми з джерелами доходів, неприємні зміни, ускладнення. Цей же період небезпечний для вагітних Дів, так що будьте обережніше.

Ймовірно, хороші новини, пов’язані з будинком і рідними, а так само маса енергії в цій сфері з 6 по 10 грудня. В цей же час Ви можете несподівано показати себе хорошим сім’янином.

Ще один невдалий період для фінансів з 8 по 15 грудня – цей період вже буде більш стрімкий, несподіваний, імпульсивний у фінансовій сфері! Знову, як і з 3 по 11 грудня – можливі втрати грошей, можна сказати, що ці два періоди на час об’єднуватися і буде буря. Бережіть свої гроші, імпульсивні витрати ні до чого доброго не приведуть. З 9 по 11 число, якщо Ви будете мати потребу в грошах – звертайтеся до рідних і сім’ї, вони допоможуть Вам.

Гарний час для відносин з 9 по 12 грудня, цей же період хороший для творчості!

10 грудня плюс мінус 4 дні, важливі події повинні відбутися у Вас вдома, а так само Ви самі можете зважитися на важливі вчинки пов’язані з будинком і рідними. Може бути, Ви зважитеся на переїзд, або капітальний ремонт будинку, або ж вирішите стати домашнім директором – керувати сім’єю. З одного боку – цей час, дні, допоможуть Вам більш серйозно поставитися до домашньої сфери, почати довгострокові проекти. А з іншого боку – в ці дні Ви можете відчути тягар, складність, проблеми в цій сфері. Одне можу сказати точно, не час бігти від сформованих обставин!

Несподівана хвиля оптимізму, ідеалізму, маси планів щодо дому та своєї особистості накриє Дів з 13 по 16 грудня. Якщо Ви хотіли набрати зайву вагу – поспішіть в ці дні!

Складний і довгий період настане у фінансах «які не належать Вам» (кредити, різні борги, іпотеки, спадщина, позикове майно) і любові (а так само творчості, азарті, щодо дітей) з 18 грудня (можливо пізніше, ближче до кінця місяця) і триватиме до березня (може бути до початку або кінця). Цей період змінить ці сфери, трансформує їх, очистить, вирве, позбавить, революціонує. Можливі втрати фінансів, несподівані і масштабні. Може бути Ви вирішите позбутися від любові, творчості, дитини або це відбудеться само-по-собі. А може, неждано-негадано заведете нову інтрижку. Іншими словами кажучи – чекайте масштабних змін у цих сферах, найвірогідніше в кінці грудня-середині січня, в кінці березня.

Несподівані новини та рішення пов’язані з кар’єрою і Вашою особистістю – з 20 по 23 грудня, може Ви вирішите зробити собі ірокез або на кар’єрній стежці відбудуться зміни.

Вдалий час для заробітку грошей, інвестицій, а так само сім’ї (настануть гармонія у стосунках сім’ї та будинку), і відносинах з партнером з 20 по 28 грудня. Це гарний час для пошуку компромісів, укладення договорів, дорогих покупок. Та й кар’єра з соціальним становищем порадує в ці дні – дерзайте!

25 грудня, плюс мінус 3 дні – друзі, колективи, заходи – не сидіть вдома, все це повинно принести Вам успіх! Гарний час зрозуміти хто Вам друг, а хто – так. І цей період вдалий для початку нової дружби!

З 30 грудня по 24 січня – більш гармонійна обстановка настане вдома і в родині. Розпочнеться довгий тренд щодо сім’ї.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в грудні 2015

10 грудня плюс мінус 4 дні – будьте відповідальними з сімейними питаннями.

З 18 грудня по весну 2016 – зміни в любові, творчості, фінансах.

25 грудня, плюс мінус 3 дні – важливо провести ці дні в колективі – успіх буде там!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 грудня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,169