Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Дуже вже ледачий місяць, не плануйте великих фізичних навантажень. Та й багато проектів краще перенести на середину червня або початок липня. Червень буде місяцем фінансових питань, в основному доходів, а в кінці місяця додадуться ще і питання витрат. Для Вашого знака місяць буде досить конфліктний, так що готуйтеся до скандалів. Слід бути обережніше на початку і кінці червня, на початку місяця можливий психологічний дискомфорт, а в кінці місяця можливі травми. Убогий на тренди місяць.

Весь місяць Ви будете активні в сфері відносин, ця активність настала ще в кінці травня і триватиме до серпня місяця, але після 30 червня Ви станете ще більш активними, так що або знайдіть куди направити енергію, або будуть скандали. Найкраще зараз відстоювати свою точку зору, боротися з ворогами. Нетерпіння щодо близьких складно буде стримувати і навіть не знаю, куди його спрямувати. До 30 червня ймовірний перегляд відносин і повернення до старих, гарний час більш глибоко розібратися в них.

4 липня, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше з тратою грошей, покупками, та й з фінансами. Не найкращий час для нових починань які стосуються фінансів, пошуку роботи, прохання про підвищення. Нові клієнти можуть обдурити Вас або Ви самі обманіться. У Вас є шанс знайти нову роботу або отримати новини пов’язані з заробітком, але будьте уважніше, на багато не розраховуйте, все-таки не найоптимістичніший гороскоп для цих питань. У ці дні слід поберегти і здоров’я. Вас може накрити хвилею ліні, бажанням нічого неробління, так що не беріться до роботи термінових проектів до 7 червня мінімум. Варто поберегти здоров’я, можливі отруєння або проблеми з хронічними захворюваннями.

Конфліктні дні з 8 по 11 червня.

Багато ділових контактів, переговорів, новин про роботу, фінанси в період з 13 по 30 червня. Час шукати клієнтів! Обговорювати дорогі покупки і планувати їх.

З 12 червня по 9 липня – хороший час для спроб завагітніти, а так само гарний час змінити свою думку, філософію, знання, творчість і захоплення або відродити їх. Вдалий період для юридичних питань.

18 червня закінчитися Ваш фінансовий період, так що поспішіть купити і заробити побільше до цього числа, але до 7 червня будьте обережніше.

20 червня, плюс мінус 3 дні – бережіть своє здоров’я, можливі травми. Дуже поганий час для операцій. Вірогідні витрати матеріальні, так само, потрібно бути обережніше з ними, Вас можуть обдурити. Поганий час для кредитів і влізання в борги, та й давати іншим в борг я не раджу. Ви можете отримати новини з-за кордону, або отримати результати пов’язані із зарубіжжям, судами, освітою.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на червень 2016

4 червня, плюс мінус 3 дні – бережіть здоров’я і гроші.

З 12 червня по 9 липня – час дітей, творчості, навчання та філософії.

20 червня, плюс мінус 3 дні – знову бережіть гроші і здоров’я, результати в юридичних питаннях, освіти і зарубіжжю.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,284