Гороскоп на червень 2015 для Тельців, від Марфи Бомбушкар


Гроші, заробіток, розтрати, джерела доходів, довгострокові витрати, відносини, здоров’я, поїздки, спілкування, повернення до старих тем пов’язаних з відносинами — це і ще дещо очікує Тельців в червні цього року. Домашня обстановка повинна покращитися, а от спілкування з сусідами, знайомими і братами \ сестрами, може бути, погіршиться. Але давайте коротко і грунтовно про все по черзі.

2 червня, плюс мінус 3 дні — можуть відбутися несподівані витрати! Ймовірно, що це будуть довгострокові витрати, які Вам доведеться не виплачуватиме один раз. Це не найвдаліший час, щоб брати гроші в борг або давати в борг. Теж стосується і до будь-яких інвестицій, кредитів, позик і будь-яких видів витрат. Краще почекайте до середини місяця! Ці дні звернуть Вашу увагу на загальні фінанси, спадщину, матеріальні блага, які Вам не належать повністю, але Ви їх використовуєте. Як я писала, не час, щоб починати щось робити, але дуже гарний час, щоб усвідомити, подумати над тим, що ж робити! Зробити намітки на майбутнє. Бережіть своє здоров’я в ці дні, це не гарний час для операцій і висока ймовірність отримання травм.

З 6 червня по 19 липня у Вас стануть більш гармонійні відносини вдома, можете почати здійснювати покупки для дому, меблі наприклад. Це чудовий час для налагодження контакту з рідними, при цьому, хочу зауважити, що цей період триватиме до 10 жовтня, але в липні буде невелика перерва! Це час знаходження компромісів з рідними, гармонії, порядку і багато чого іншого, що так люблять Тельці в домашній сфері.

Ще з травня місяця, 12 числа, Ви стали більш активно заробляти гроші (хоча, деякі Тельці, навпаки, могли більш активно витрачати накопичення). Пік цієї активності очікується в період з 9 по 21 червня! Ось вже коли Ви «розвернетеся» і «розкрутитеся» у фінансовій сфері!

Середина місяця принесе з собою безліч важливих трендів, і багато з них будуть досить тривалими.

Починаючи з 13 червня і по 19 листопада — Тельцям варто очікувати повернення старих питань пов’язаних з темою дружби і колективних планів.

15 червня, плюс мінус 3 дні — час робити гроші! Саме так, час знаходити нові джерела, починати нові проекти, покращувати існуючі, інвестувати. Фінансовий період хороший для нових починань! З іншого боку, Ви можете зробити успішні покупки в ці дні. І ще одним важливим фактором цього періоду буде те, що у Вас повинно раптово почати поліпшуватися здоров’я!

У період з 15 червня по 18 вересня — повернутися старі питання, пов’язані з відносинами, партнерами, коханими, ворогами. Це будуть питання, що стосуються тих відносин, які були у Вас розпочаті в період з початку 2012 року і по кінець 2015, а з приходом 2015 відпали. Дуже ймовірно, що вони будуть стосуватися прийняття обов’язків і відповідальності. Можливо Ви все ж вирішите укласти шлюб, якщо довіряєте своєму партнеру. Або, якщо Ваші стосунки вилами по воді писані — розірвати їх. На двох стільцях сидіти не можна все життя. Постарайтеся прийняти важливе рішення, час пожинати врожай своїх вчинків!

25 червня Ваша енергія у сфері заробітку грошей піде від Вас і перейде в іншу сферу. З 25 червня по 9 серпня — Ви будете більш активні в спілкуванні, поїздках, навчанні практичному. Гарний час записатися на курси.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельців в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні — витрати.

З 6 червня по 10 жовтня (з перервою в кінці липня) — більш гармонійні стосунки з рідними і вдома.

З 9 червня по 21 червня — різко зростуть доходи і витрати.

15 червня, плюс мінус 3 дні — час для пошуку нових джерел доходів. Початки нових фінансових проектів.

З 25 червня по 9 серпня — більше спілкування, навчання, поїздок.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 18 T. 0,954