Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар


Цей червень – можна назвати місяцем терпіння для Раків в цьому році. Не поспішайте, зараз у Вас не вистачає сил, але вже після 21 липня у Вас їх значно додасться, особливо після 25 червня. Бережіть своє здоров’я, дуже не бажано захворіти в червні, якщо захворієте – чекайте серйозних ускладнень. Постарайтеся не загрипувати, інакше в липні Вас чекатиме жар. Червень – це час подумати про роботу, здоров’я, суттю буття і нікуди не поспішати, а ось липня вже буде «спекотним» місяцем, тоді-то і наженете поїзд, на який Ви, могли, спізнитися.

2 червня, плюс мінус 3 дні – бережіть своє здоров’я! У ці дні у Вас може виникнути усвідомлення свого здоров’я або ж робочого положення. Ви можете захотіти змінити роботу, а може, станеться скандал з керівництвом, колегами або клієнтами. Зараз на Ваші плечі може лягти вантаж обов’язків на роботі, незадоволеність своїм робочим місцем, виникне бажання щось поміняти. Це гарний час щоб вирішити звільнитися з роботи або продовжувати працювати. Закінчити важливий проект, для якого не вистачало сил раніше чи Ви не могли знайти рішення. Хочу попередити Вас, що все, що стосується роботи і здоров’я, в ці дні для Вас не зовсім ясно і реальність, можливо, не така як здається. Уважніше відноситеся до підписаних документів, договорів з клієнтами та розпорядженням начальства.

Ще з травня місяця Раки стали більш гармонійними, добрими, життєрадісними. Орієнтованими на відносини, а деякі з Раків на матеріальний світ – гроші. У цей же період жінки Раки стали більше сяяти і бути привабливими для протилежної статі. На жаль, але все хороше закінчується, так і Ваша гармонійне життя закінчиться 6 червня. Я не кажу що вона стане дисгармонійною, просто вона повернеться до тієї, якою вона була до 8 травня.

15 червня, плюс мінус 3 дні – якщо можете – отруюйтесь у відпустку в ці дні. Це час, коли краще побути наодинці, щоб не було великих проблем. Будьте обережні щодо здоров’я, в цей період воно буде дуже слабким у Вас. Я б порадила Ракам побути наодинці в ці дні, чи не бути особливо публічними, приділіть увагу своїм планам на майбутнє. Цей час хороший для усвідомлення своїх несприятливих рис характеру і відмови від них. Час, коли Ви можете усвідомити свою суть і змінити їй. Вас будуть турбувати різні таємниці, від брехні інших людей, до таємниць буття.

Останнім часом, десь після 12 травня особливо, Раки могли відчувати нестачу сил і енергії. Хочу порадувати Вас! Починаючи з 25 червня і по 9 серпня – у Вас буде повно енергії! Такої кількості у Раків її не було впродовж двох років. У цей період Ви зможете домогтися всього, що поставите перед собою. Це час, коли Ваше здоров’я і самопочуття має піти на поправку швидкими темпами. Ви станете більш наполегливими, активними, цілеспрямованими, егоїстичними, агресивними, ініціативними, впертими, нетерплячими і сміливими – ось яка маса якостей проявиться у всіх Раків. Зросте бажання відстоювати свої права і диктувати їх іншим, а так само самовпевненість у собі та своїх силах. Що щодо самовпевненості в собі і своїх силах – особливо сильно це буде помітно у чоловіків-Раків! У цей період Ви станете більш привабливі для протилежної статі і більш мужні! У цей же період всі Раки стануть більш сексуально активні. Це дуже-дуже гарний час з «Вашої» енергією, яку потрібно обов’язково направити в правильне русло! Творіть, просувайте свої проекти, робіть кар’єру, відстоюйте свої права. Почніть щось нове, пов’язане з існуючими проектами. Мінусом цього періоду може бути: якщо Ви захворієте – у Вас буде гарячка; Раки будуть агресивні – можуть бути бійки; Ви станете грубі – люди можуть образитися на Вас. Але все одно – це чудовий час! Цей липень буде одним з найбільш важливих в житті Раків! Заведіть щоденник і записуйте!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в червні 2015

2 червня, плюс мінус 3 дні – робота, здоров’я.

15 червня, плюс мінус 3 дні – самотність, смуток, таємниці.

З 25 червня по 9 серпня – фонтан енергії!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,276