Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на червень 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар


Червень буде одним з важливих місяців цього року для Дів, особливо, в питаннях їх сім’ї та кар’єри. Місяць, який принесе щось нове в Ваше соціальне становище і кар’єру, усвідомлення сімейних питань. Червень буде гірше, ніж травень, з точки зору енергії, так що бережіть свої сили!

2 червня, плюс мінус 4 дні – вся увага буде звернена до сім’ї та рідних. Це період усвідомлення, як розвивати домашню сферу, до чого прагнути і що Вас чекає в найближчих півроку-рік пов’язаного з сім’єю. Не найкращий час для продажу або покупки нерухомості! Дуже ймовірно, що в ці дні (а може і до середини місяця) Вам доведеться багато часу присвячувати своєму дідусеві або батьку. Якщо Вам потрібно буде приймати рішення пов’язані з переїздом, купівлею або продажем нерухомості і будь-які інші щодо сім’ї, краще їх відкласти на пару днів, а якщо відкласти не можна – будьте обережніше, щось пов’язане з «брехнею» «спотворенням» і нерозумінням повноти ситуації може бути зараз.

Ви могли помітити, що сім’я почала Вас обтяжувати з настанням 2015 року. Ймовірно, що для відповідальних Дів (а Діви часто дуже відповідальні особи), навпаки, Ви почали дуже вже багато відповідальності брати на себе по дому і в сім’ї, намагатися організувати домашню обстановку, зміцнити свій будинок (може вирішили закласти новий фундамент або стіну). Взагалі, ця ситуація змінитися з 15 червня по 18 вересня – у цей тривалий період Ви станете більш невимушено ставитися до домашніх питань, як Ви ставилися до них до початку 2015 року.

З 12 червня Ви відчуєте, що до Вас повернулися Ваші сили і Ви стали менш інтровертні, ніж були в період з 19 травня по цей день. З 19 травня Ви були більш орієнтовані на минуле, а зараз знову станете відкриті новому досвіду.

15 червня, плюс мінус 4 дні – це важливий період у кар’єрній сфері, сфері досягнень, заслуг, репутації, повазі. У ці дні було б добре почати щось нове, пов’язане з перерахованим. Ви зможете домогтися успіху, результату і поставлених перед собою цілей! Може бути, Ви вирішите змінити роботу, або не знаю, щось, що поліпшить Вашу владу, гідність в очах інших. У ці ж дні, дуже ймовірні, і надто вже «гарячі» скандали з керівництвом, вищестоящими людьми, а так само батьком чи чоловіком. У період з 9 червня по 21 у Дів буде маса енергії в цих сферах, не витрачайте час і енергію в порожню, покращуйте своє соціальне становище!

З 25 червня по 9 серпня Ви станете більш активні в колективі і соціальному житті. Зможете не раз змусити суспільство звернути на Вас увагу. Гарний час для проводження його з друзями та реалізацією спільних планів і творчих ідей. Хоча Діви, зазвичай і скромні люди, які знаходяться не в передніх рядах, але в ці дні Ви можете навіть очолити Вашу групу однодумців і повести за собою!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в червні 2015

2 червня, плюс мінус 4 дні – сім’я в центрі уваги.

12 червня – повернутися Ваші устремління до нового.

15 червня, плюс мінус 4 дні – кар’єра і соціальне становище.

З 25 червня по 9 серпня – активне соціальне життя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 червня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,167