Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Досить складний місяць для Стрільців. З одного боку він буде і оптимістичний і енергійний, і сили волі у Вас побільшає, але з іншого боку – він обмежує, ставить перепони, вимагає відповідальності, обережності і уважності. Цей місяць хороший для позбавлення, серйозного планування життєвого шляху, рішень пов’язаних з друзями і колективами, нових початків в сфері сім’ї та будинки. Місяць принесе з собою масу енергії, якої не було у Вас більше двох років.

Перший довгий тренд розпочнеться у Стрільців 3 березня й триватиме до 4 квітня, найсильніше він буде з 14 по 25 березня. Це час змін, трансформацій, позбавлення, поліпшень. Можливо, щось Ви втратите важливе в ці дні, але скоріш за все, що Вам самим буде хотітися позбутися чогось важливого, або когось. Але є й інша ймовірність, що в ці дні Ви будете бажати змінити або поліпшити щось або когось, трансформувати, проявивши свою силу волі. Сила волі, м’який тиск, маніпулювання людьми будуть дуже сильні у Стрільців у цей період, завдяки цим якостям Ви багато чого зможете досягти. Це дуже хороший час для змін, трансформацій, поліпшень, позбавлення у фінансовій сфері, заробітку грошей, джерел доходів, кар’єрі, соціальному становищі, планів на майбутнє. Це дуже вдалий час для трансформації себе, своєї особистості, способу життя, звичок, поведінки. Ваше здоров’я має піти на поправку, а будь-які негаразди лише зміцнюватимуть Вас.

Трохи депресивний і скандальний період з 4 по 9 березня. З одного боку Вас може накрити депресія або хандра через сім’ю, а з іншого боку відносини (будь-які), а особливо близькі партнери, можуть дратувати в ці дні Вас, особливо висока ймовірність скандалів з 4 по 7 березня.

Більше новин про сім’ю, спілкування з рідними з 6 по 22 березня.

Величезна маса енергії чекає Стрільців з 6 березня по 2 червня, хоча після 18 квітня зміниться її спрямованість, але про це потім. З 6 березня по 18 квітня Ви будете дуже енергійні, динамічні, нетерплячі, агресивні, бажаючі діяти, активні, ініціативні. Зросте Ваша наполегливість і рішучість, бажання діяти, а не чекати (хоча це бажання діяти може бути «перекрито» іншим зоряним аспектом). Це дуже великий енергетичний період, під час якого Ви будете занадто завзято відстоювати свої права і точку зору, так що можливо збільшення кількості скандалів. Під час нього варто постаратися бути обережніше, щоб не було переломів, травм, так само в разі захворювання у Вас може виникати жар, підвищена температура. Але повернуся до основного, ці дні будуть дуже енергійні, так що потрібно направити свою енергію в проекти, справи, мети і завдання, щоб вона сама не направила себе на скандали та інші проблеми. Це час коли Ви зможете легко реалізовувати проекти будь-якої складності, енергії буде достатньо. Зросте і Ваша фізична сила, сексуальна. Хороший період для чоловіків Стрільців, відчути впевненість у собі. Але повторюся, щоб не наламати дров, з Вашої нетерплячість особливо, направте цю енергію кудись, на складні проекти, розумові або фізичні, так хоча б запишіться в спортивний зал. Цей період повториться у Стрільців ще раз в цьому році З 2 серпня по 27 вересня!

З 7 по 10 березня – маса оптимізму, новин. Дуже ймовірні масштабні події, пов’язані з будинком і кар’єрою, рідними і соціальним становищем. Ну або як мінімум – маса планів у кар’єрній сфері.

8 березня, плюс мінус 4 дня, зірки звернуть Вашу увагу на сім’ю і сімейні питання. Це хороший період для нового старту. Багато Ваших бажання будуть пов’язані з будинком і сім’єю, може бути Ви захочете переїхати або отримаєте важливі новини про рідню. Це гарний час для нових починань, дуже сильний, так що будь-які масштабні починання повинні будуть реалізуватися. Навіть переїзд або споруда нового будинку! Період досить хороший щодо домашньої сфери. Але, є велика ймовірність, що в ці дні Ви будете розриватися між будинком і кар’єрою, своєю сім’єю і своїм становищем у суспільстві, планами на майбутнє. Може навіть, Ви відчуєте, що сім’я не дає Вам просуватися вперед, реалізовувати свої кар’єрні можливості, але повірте – баланс Ви можете знайти, і зараз час для цього і серйозних розмов з ріднею.

З 9 березня по 20 квітня настане період подібний до того, що був у Вас в 2015 році з 28 липня по 12 серпня. Згадайте, що відбувалося у Вас в ті дні в 2015, зараз буде подібна ситуація, можливо навіть повернення тих старих подій, але точно буде подібна ситуація в психологічному стані. Під час цього періоду, з 9 березня по 20 квітня, Ви переосмислити себе, свої плани, свою кар’єрну стежку, положення в суспільстві, повагу інших і самоповагу, свої бажання і свої можливості. Ймовірно, що Ваш оптимізм значно зменшиться, або Ви будете «розгойдуватися» то до понад оптимізму, то до понад песимізму. Постарайтеся знайти золоту середину. Навіть Ваш імідж і поведінка в ці дні стане більш серйозною і стриманою. Дуже ймовірно, що в ці дні Ви відчуєте, що Ваші тисячі планів на майбутнє, цілей і кар’єрних питань неможливо реалізувати, виникнуть перешкоди, скоріш за все вони будуть полягати особисто в Вас. Але все одно, не кидайте свій шлях, свій напрямок, а переглянете його, переоцініть. У Вас зараз йде дуже сильний кар’єрний період, до осені 2016, так що погляньте на своє становище і можливості більш серйозно. Плануйте чіткіше, не беріться за дрібниці.

Будьте обережніше з діловими контактами з 10 по 12 березня. Можливо, Ви отримаєте якісь новини від рідних в ці дні, не особливо вірте в них. Перевіряйте інформацію.

З 12 березня по 5 квітня у Вас більше гармонії настане в сімейній сфері. Час миритися, знаходити спільну мову, шукати компроміси. А так же цей період хороший для поліпшення будинку, покупки меблів, речей декору, але не апаратури! Можете зробити косметичний ремонт.

Пристрасний і романтичний період з 13 по 17 березня, для всього Зодіаку, і для Стрільців особливо. Можливі скандали з рідними і партнерами, з рідними через те що вони не хочуть слухати Вас, а з партнерами з-за ревнощів. Побережіть своє здоров’я.

Ще один романтичний період, але вже більш м’який буде з 19 по 22 березня, так само для всього Зодіаку.

23 березня, плюс мінус 3 дні, вирішаться питання, пов’язані з колективами, групами, суспільством, друзями, колективними планами і планами на майбутнє. Якщо Ви давно вирішувалися розібратися з питаннями в цих сферах, гадаю, настав Ваш час. Це гарний час показати себе в суспільстві, так що не сидіть вдома, якщо Вас кудись запросили – приймайте запрошення, результати будуть задовільними. Час усвідомлювати, вирішувати, діяти, завершувати в цих сферах. Можливо, що у Вас закінчиться якась дружба, або колективний проект в ці дні, але так само, можливо, що хтось із Ваших знайомих стане Вам другом.

Дуже динамічний, найдинамічніший, який змінює, в якійсь мірі важкий через навантаження буде період з 23 по 28 березня. Основними сферами будуть – сім’я, кар’єра, Ваша особистості, а на другому місці відносини, фінанси (заробіток, доходи і накопичення). Мені дійсно складно зробити синтез цього періоду, можливо, що відгомони його будуть чути ще пару тижнів після… Можу сказати, що в ці дні Ви можете відчути фінансові скрути, які виникнуть у зв’язку або через Ваше соціальне становище (кар’єри, планів на майбутнє ), а так само сім’ї та будинки. При цьому, всі ці проблеми ляжуть саме на Ваші плечі, сильно подіють на Вашу особу, плани на майбутнє. Дуже багато чого буде залежати саме від Вас особисто, Вашої серйозності, в якійсь мірі – це «жнива врожаю» Ваших дій в минулому, що Ви посіяли… Але це я описала поганий варіант розвитку подій, хороший же вказує на те, що в ці дні у Вас буде маса планів, ідей, бажань, цілей, пов’язаних з кар’єрою, будинком і Вашою особистістю, але в той же час у Вас буде і маса страхів, комплексів по цим усім питанням! Я можу Вам порадити тільки одне, не будьте страусом, не тікайте від проблем і не ховайте голову в пісок, але не варто бути понад оптимістом або понад песимістом, постарайтеся знайти баланс і стати реалістом. Якщо щось втратите, або когось, то так тому і бути… Але за це варто поборотися і зберегти, якщо воно Вам важливо.

Тривалий період, пов’язаний з поверненням до старих фінансових питань, способів заробітку, джерел доходів, накопичень з 26 березня по 14 серпня. У цей період Ви може, повернетеся на стару роботу або до старих способів заробляння грошей. Не раджу починати нові масштабні фінансові проекти в ці місяці, вони принесуть не настільки бажаний результат, та й ресурсів на них витратите куди більше. Це не найкращий час для пошуку нових джерел доходів, співбесід, нової роботи. Краще повернутися до старих і перевірених способів. За цей час у Вас відбудеться переоцінка фінансової сфери! Чекайте затримок з фінансами.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – час трансформації та поліпшення, позбавлення, глибини.

З 6 березня по 18 квітня – маса енергії, психологічної та фізичної! Направте її на спорт або проекти.

8 березня, плюс мінус 4 дня – сім’я і кар’єра. Почніть нове в сімейній сфері!

З 9 березня по 20 квітня – то песимізм то оптимізм, час серйозних рішень і життєвих вчинків. Серйозніше ставлення до себе і кар’єрі (положенню). Подібне було у Вас з 28 липня по 12 серпня 2015.

З 12 березня по 5 квітня – більше гармонії в родині.

23 березня, плюс мінус 3 дні – друзі, колективи, плани на майбутнє – час вирішувати.

З 23 березня по 28 – великий динамізм в сферах Вашої особистості, сім’ї, кар’єри. Шукайте компроміси. Проблеми з фінансами.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,307