Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


З приходом весни і життя у Риб пожвавиться, березень обіцяє бути дуже насиченим місяцем для Вашого знака! Березень буде місяцем тисячі планів і ідей, розмов і новин, любові і привабливості. Так, березень принесе з собою масу романтики і любові, але це буде ближче до середини місяця. А ще березень буде місяцем великого оптимізму і планів на майбутнє! Спочатку місяця всю Вашу увагу буде звернено до себе любимих, перша і половина другої декади будуть дуже вже емоційні і егоїстичні. Починаючи з другої декади і до квітня – романтика! Ще з січня місяця Риби стали більш інтровертні, мрійливі, і трохи «повертаючі» назад, ця тенденція ще триватиме. Гороскоп на березень досить хороший, але буде і парочка ложок дьогтю. У другій декаді можливі скандали з коханими і керівництвом (невеликі). А ось в кінці місяця, можливі, або великі скандали з керівництвом, партнерами, коханими, або просто цей період буде дуже емоційний і значний для багатьох сфер життя. Березень хороший, оптимістичний і реалістичний місяць одночасно.

З 3 березня по 4 квітня буде досить довгий період, під час якого Ви можете з легкістю «трансформувати» або змінювати, позбутися, маніпулювати і використовувати свою силу волі в сферах відносин і кар’єри, та й свою особистість так само в ці дні Ви можете змінити ! Говорячи про зміну особистості, я маю на увазі: звички, поведінку тощо. Хотіли кинути палити? Настав час спробувати! Це час змінити відносини або позбутися з легкістю від партнера (любовного або ділового – без різниці). Але найкраще цей період, тривалістю в місяць, присвятити змінам і трансформаціям на роботі – робіть кар’єру! У Вас вистачить сили волі відстояти свої права і бажання, позбутися від конкурентів.

Трохи депресивний період буде з 4 по 9 березня. Потрібно бути обережніше людям із захворюванням серця. З 4 по 9, у Риб може наступити нудьга і депресія, відвідає смуток, це єдиний сумний період в цьому місяці для Вас. Можете поскандалити з друзями в ці дні. Я не раджу починати важливі проекти, особливо творчі та колективні в цей період – сил може не вистачити або ж результати будуть незадовільними. Та ще й в період з 4 по 7 березня, дуже вірогідні, скандали з рідними і партнерами, постарайтеся тримати себе в руках!

Починаючи з 6 березня і по 22 березня – представники Вашого знака Зодіаку стануть більш товариськими. Більше поїздок, новин, спілкування, хороший час для сім’ї та близьких! Якщо по життю Ви інтроверт – тоді Ви можете просто більше читати в цей період. Ці майже 3 тижні дуже гарні для навчання, написання книг або статей, листів, виступів на публіці з красивими словами! Гарний час для поетичних Риб.

З 6 березня по 2 червня у Риб настане дуже енергійний період в кар’єрній сфері (кар’єра, соціальний стан, досягнення, повага, его, цілі та плани), якого не було у Вас вже майже 2 роки! Цей період я розділю на дві частини – перша буде більш екстравертна з 6 по 18 квітня, а друга – інтровертна з 18 квітня по 2 червня, а після він ще повториться в серпні місяці. Поки що я опишу перший період з 6 березня по 18 квітня – в цей час Ви більш активно, навіть агресивно, нетерпляче, наполегливо, будете відстоювати свої права і бажання, прагнути до цілей і реалізовувати проекти, намагатися просунутися вище по соціальних і кар’єрних сходах! Ви будете дуже енергійні в перерахованих раніше сферах і темах життя! Це дійсно хороший час для реалізації важких планів і проектів, які потребують наполегливість і енергійність! Робіть свою кар’єру! В цьому році Вам пощастило з настільки тривалими періодами і повторенням влітку-восени. Зараз Ви зможете відстояти свої кар’єрні бажання, реалізувати їх, навіть вдаючись до агресії проти конкурентів. З 18 квітня і по 2 червня – всі ці сфери і питання стануть більш інтровертні, можливо Ви повернетеся до старих питань і проектів, станете повільніше в цих сферах, але в той же час і більш вимогливими до себе і своїх можливостей, Ваша агресивність може бути спрямована на себе.

Дуже оптимістичний і «масштабний» період буде з 7 по 10 березня, хоч і пару днів, але у Вас буде 1000 планів, особливо щодо творчості, роботи, здоров’я, відносин і кар’єри. І, як Ви розумієте, не всі 1000 Ви зможете реалізувати, але хоч якісь повинні ж встигнути. Найголовніше в ці дні не зробити бурю в склянці води в сфері відносин! Цей період, частково, перекриє Ваш песимізм з 4 по 9 березня.

8 березня, плюс мінус 5 днів, цей період посилить всі існуючі тренди в Вашому житті, особливо психологічні. Це дуже емоційні дні, особливо після 8-го березня, а так само дуже енергійні! Цей період дуже значний для Вашого психологічного стану. Це гарний час поглянути на себе і розібратися в собі, усвідомити і зрозуміти себе і свої мотиви. У ці дні Ви будете бажати уваги, бажати більшого, навіть будете примхливі в якійсь мірі. Я б порекомендувала Вам в ці дні розібратися в собі і своїх бажаннях. А так же ці дні дуже гарні для початку нових проектів, реалізації старих планів, особливо в сферах відносин (ділових, любовних, з конкурентами) і кар’єри. Ви відчуєте, що подули нові вітри змін.

З 9 березня по 20 квітня буде серйозний період, можливо, деякі Риби відчують його тільки з 18 березня по 20 квітня. Подібний період був у Вас в гороскопі на липень 2015 року (період був з 28 липня по 12 серпня), як і тоді, він найбільше торкнеться кар’єри, відносини, планів, соціального стану, а так само Вашу особистість. Знову відбудеться переоцінка себе і життя, але тепер більш глибока буде переоцінка відносин, а так же кар’єрних питань і соціального положення. Ви, може бути, будете відчувати обмеження і «стримування» в усіх цих сферах, включаючи Вашу особу. Можу сказати точно, що цей період змусить Вас переглянути і переоцінити відносини, плани на майбутнє, кар’єрну стежку. Це буде трохи депресивний період, але з іншого боку він змусить Вас діяти і поглянути на життя більш серйозно, хоча оптимістичні по натурі Риби будуть відчувати оптимізм і віру в краще майбутнє (залежить від того, хто Ви – оптиміст чи песиміст). Це час отримання результатів в цих сферах, час пошуку стабільності і структури (основи)! Хороший момент для закладання довгострокових планів, життєво важливих рішень. Ставтеся більш серйозно до сфер: відносини, кар’єра, соціальний стан. Згадайте, які важливі події відбулися у Вас в липні-серпні 2015 в перерахованих сферах, ймовірно, зараз виникнуть подібні (а в квітні є, ймовірність, повернення тих старих) події.

Хороший місяць для творчості з 10 по 12 березня, у відносинах Ви будете більш романтичні, а так само в питаннях будинку. Будьте обережніше з водою!

Починаючи з 12 березня і по 5 квітня Риби стануть більш харизматичні і привабливі, особливо привабливі в цей період будуть жінки Риби. Ви станете більш романтичні, бажаючі відносин і готові до конструктивного діалогу. Це гарний час знайти компроміси з конкурентами і закопати сокиру війни. Цей період ще дуже сильно акцентує бажання мати другу половинку, багато самотніх Риб можуть захотіти відправитися на пошуки і це хороший період для початку нових любовних відносин! Жінки Риби можуть зважитися на зміну свого іміджу і гардероба в цей трьох декадний період. Фінанси, так само, повинні порадувати Ваш знак Зодіаку. Можу сказати з упевненістю, навіть якщо Ви зараз в сварці з кимось або посваритеся в ці дні, навіть якщо у Вас немає грошей на проїзд, не те що на норкову шубу – цей період повинен згладити всі ці проблеми, як мінімум на психологічному рівні ви будете відчувати більше гармонії.

Дуже пристрасний період з 13 по 17 березня в любовному плані! Але в той же час, в ці дні потрібно постаратися зберегти свої гроші, можуть бути великі розтрати. Так само, порада Рибам, постарайтеся не зіпсувати свою репутацію фліртом з керівництвом.

Не найбільш вдалий час для початку нових проектів на роботі і вдома, спілкування з партнерами та рідними, в період з 14 по 16 число. Вірогідні обмежуючі проблеми в сфері дому та сім’ї.

З 18 по 22 березня буде самий романтично-любовний період для Риб в цьому місяці. Можливо, що плотської любові і не буде, але мрій буде з лишком. Дуже гарний час для творчості!

23 числа, плюс мінус 3-4 дня, час вирішувати фінансові питання, просити про допомогу і підтримку, розділяти майно і доходи, брати в борг і повертати борги. Якщо у Вас були питання, пов’язані з перерахованими сферами, заплануйте їх вирішення або обговорення на ці дні, щоб остаточно завершити їх. А з точки зору психології – це хороший період для переосмислення своїх комплексів і бажань, глибоких пластів психіки, само-копання і самосвідомості. А так же ці дні хороші для сфери сексу, особливо з інтелектуальної сторони і рішення в своїх бажаннях.

Досить напружений, я б навіть описала його як – динамічний і критичний період буде з 24 по 27 березня. Хоч буде всього лише пару днів, але вони будуть дуже енергійні «активні» в сферах відносин, фінансів (заробітку грошей і майна), кар’єри та соціального становища. Не варто лякатися його напруженості, головне тверезо мислити і не поспішати – тоді зможете отримати вдалий результат. А ось надмірний оптимізм в ці дні варто притримати!

З 26 числа цього місяця і по 14 серпня у Вас настане період переоцінки планів на майбутнє (дуже довгострокових планів на далеке майбутнє), а так само переоцінки дружби і колективів. Є велика ймовірність, що Ви перестанете дружити з деякими людьми в цей довгий період, а так само є ймовірність повернення старих друзів.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на березень 2016

C 6 по 22 березня – маса новин, поїздок, спілкування.

З 6 березня по 2 червня – активніші в сфері кар’єри і соціального положення. Але після 18 квітня – більш інтровертні в цій сфері.

8 березня, плюс мінус 5 днів – час переоцінки себе, розуміння своїх бажань. Маса емоцій. Посилення існуючих трендів.

З 9 березня по 20 квітня – стримуючий, структуруючий, реструктуруючий період в кар’єрі і відносинах, соціальному становищі.

З 12 березня по 5 квітня – харизма, любов, фінанси, гармонія і привабливість.

23 березня, плюс мінус 3-4 дня – рішення фінансових, матеріальних, спадкових і майнових питань. Пошук підтримки.

З 24 по 27 березня – дуже динамічний період щодо Вашої особистості, кар’єри, відносин, соціального становища.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,323