Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


У березні варто берегти своє здоров’я, можете потрапити у лікарню і надовго. Так само постарайтеся не порушувати закони, теж небезпечний період, коли доведеться заплатити за порушення. Взагалі є багато вказівок на те, що в першій декаді березня Овнам або захочеться самотності, або вони будуть «відрізані» від решти світу. Але, так само, є вказівки і на далекі подорожі. Березень буде місяцем духовного розвитку і таємниць. В кінці місяця Вашу увагу буде звернено до відносин. Місяць понесе з собою тренд фінансових витрат, який почався ще в січні місяці. Трохи ставний місяць, хоча енергії і додасться.

Гарний час позбавлятися від шкідливих звичок з 3 березня по 4 квітня. Цей же період з 3 по 4, хороший для змін обов’язків на роботі, позбавлення від непотрібного пов’язаного з проектами, роботою, обов’язками. Спробуйте «прочистити» свою робочу сферу – кар’єра піде вгору, ну або хоча б працювати стане легше. Гарний час для лікування і операцій, особливо до 18 березня!

Багато секретів Овни дізнаються з 6 по 22 березня! Вчіться слухати!

З 6 березня і по 2 червня у Вас буде тривалий період, пов’язаний з освітою, філософією, ідеями, підтримкою, зарубіжжям. Час вчитися! Дуже добре в ці місяці вивчати гуманітарні науки: право, економіку, політологію тощо. Можете так само починати писати диплом або дисертацію, сил і енергії буде достатньо. Та й взагалі, зараз почнеться трохи більше енергійний період, ніж той, що був з січня по 6 березня! Можливі скандали з наставниками і вчителями.

Перша хвиля нудьги Вас накриє 8 березня, плюс мінус 3-4 дня, Ви захочете побути наодинці, піти від всіх, багато думок буде про минуле, про пройдений шлях. Слід поберегти своє здоров’я в ці дні, будь-які захворювання або ускладнення небезпечні, можлива навіть госпіталізація. Не порушуйте правил і законів, за це можете так само поплатитися. Цей період, кажучи коротко, позначений бажанням самотності, самоти, тікання від суєти. Можете спробувати відправитися в подорож, хоча б недалеку. Ще в ці дні дуже велике значення будуть мати на закулісні ігри, таємниці, інтриги. Бережіть свої секрети! Гарний час створювати нові таємниці і плести інтриги.

Багато турбот на роботі і зі здоров’ям, багато турбот з освітою, можливі якісь обмеження з освітою і поїздками за кордон через роботу або здоров’я під час тривалого періоду з 9 березня по 20 квітня. Добре було б зараз більше уваги приділяти здоров’ю, варто берегти здоров’я після 18 березня! Можливі якісь хронічні захворювання або повернення старих в цей період. З 9 березня по 20 квітня – поганий час для судових розглядів.

Можлива любовна інтрижка у Вас з 12 березня по 5 квітня! Будь-яке усамітнення буде для Вас комфортним в цей час і навіть бажаним.

Вогняний вихор пронесеться по Вашим відносинам і фінансам з 13 по 17 березня. Бережіть свої відносини, до розриву поки що і не дійде, але скандал буде серйозним.

Ще один період, коли варто поберегти здоров’я буде з 14 по 16 березня, можливо на Ваші плечі ляже тягар нових обов’язків або завал на роботі.

З 22 березня по 6 квітня – Ви станете більш товариські! Маса новин, можливо навіть недалеких поїздок в ці дні. Гарний час для інтелектуальної праці.

23 березня, плюс мінус 5 днів – несподівані і важливі події відбудуться в сфері відносин, з подружжям, партнерами, конкурентами. Події будуть несподіваними і дуже ймовірно новинними, звістками. А як альтернатива, в ці дні Вас чекатиме серйозна розмова з цими людьми, рішення сформованих питань. Гарний час усвідомити сферу відносин, розібратися в дружині (чоловікові) і бажаннях, партнері і домовитися про співпрацю, слабких сторонах конкурента. Ви можете зважитися зробити пропозицію руки і серця в ці дні, або отримати таке! Дуже вдалий період для об’єктивного аналізу відносин, усвідомлення і розуміння, а найголовніше – розуміння своїх бажань щодо відносин, чого Ви хочете і що Ви отримуєте.

Я багатьом знакам Зодіаку раджу берегти свою репутацію і відносини з 24 по 27 березня (комусь довше), теж раджу і Овнам. Але зроблю акцент, таємне завжди стає явним. Бережіть свої відносини в ці дні, якщо хочете їх зберегти. Можливі проблеми з фінансами в цей період, фінансові обмеження.

З 24-29 маса енергії! Гарний час для навчання і творчості!

До Вас повернуться старі тренди, питання, інтереси, пов’язані з кар’єрою, егом, досягненнями, цілями, положенням в соціумі, повагою і батьками з 26 березня по 14 серпня. Цей час змусить Вас переоцінити всі ці сфери. У цих сферах слід очікувати затримки і ретроградність, повернення до старого. Гарний час доробити занедбані раніше плани пов’язані з цими темами. Чекайте проблем, пов’язаних із затримками і меншою результативністю, в разі нових початків в цих сферах. Не найкращий час переходити на нову посаду.

Ваш мова – ворог Ваш з 30 березня по 2 квітня. Ще один скандальний період.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – міняйте умови роботи, звички, здоров’я.

З 6 березня по 2 червня – час вчитися!

8 березня, плюс мінус 3 дні – емоції та бажання усамітнення, бережіть здоров’я.

З 22 березня по 6 квітня – маса спілкування.

23 березня, плюс мінус 5 днів – вирішуйте питання у сфері відносин.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,320