Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Місяць роботи, турбот, обов’язків, варто більше уваги приділяти своєму здоров’ю, особливо ниркам і серцю. Закінчиться активний період в домашній сфері, сподіваюся Ви встигли зробити все, що планували. Місяць буде не особливо емоційний, але трохи депресивний. Багато питань стосуватиметься, як я вже говорила, роботи, а так само фінансів, любові (саме любові, інтрижок, закоханості, а не відносин), творчості, діток. Фінанси будуть Вашою основною темою місяця, спочатку витрати і доходи, спадщина. Бережіть своє здоров’я і гроші, а так само вирішуйте що Вам слід вивчити або куди поїхати в кінці березня. Перша декада березня буде все так само орієнтована на відносини, вірте в те, що Вас люблять, а не в свої сумні фантазії. Зараз дійсно гарний час для зміцнення відносин.

Гарний час для реструктуризації фінансової сфери, в питаннях що стосуються заробітку, доходів, інвестування в щось, накопичень з 3 березня по 4 квітня. Цей час допоможе Вам розібратися, що зберегти, а від чого позбутися в фінансовій сфері. Так само цей період хороший для перегляду своїх доходів за рахунок роботи, може бути, прийшов час підвищити ціни за послуги. У цей період має відбутися так само поліпшення здоров’я, а особливо психологічного стану.

Побережіть своє здоров’я, особливо серце, з 4 по 9 березня. В цей же період вірогідні скандали з батьками або тими, з ким Ви живете разом, особливо до 7го березня, після 7 скандали вщухнуть. Не варто розраховувати на підтримку в ці дні.

Дуже довгий творчий період почнеться у Львів з 6 числа цього місяця по 2 червня. Але він буде пов’язаний не тільки з творчістю, а й з любов’ю, особливо інтрижками, а так же азартом, бажанням ризику, бажанням «гри», в якійсь мірі з дітьми. Вагітним Левицям в цей період потрібно бути обережніше. Це дуже хороший час для творчості, особливо якщо Ваша творчість пов’язана з чимось фізичним. З дітьми у Вас в цей період, можливо, буде більше скандалів, так як Ви станете більш владними і командувачами в стосунках з дітьми. Навряд чи Ви серйозно закохаєтесь в цей період, але пристрасть зросте, бажання інтрижок, ризику. Найбільше ці місяці вплинуть на Вашу активність у творчості. І все було б дуже добре, якби інший астрологічний період з 9 березня по 20 квітня не «перекривав» цей чудовий час.

8 березня, плюс мінус 3 дні, фінанси будуть в центрі Вашої уваги, особливо витрати, спадок, борги, кредити, запозичення, та й просто прохання про допомогу. Це досить хороший час для започаткування нових проектів пов’язаних з перерахованим! Але, постарайтеся стримувати себе, не візьміть більше, ніж можете відкусити! Це дійсно масштабний період. Витрати, дуже ймовірно, так само зростуть в ці дні! Емоційні дні. Посилення всіх існуючих трендів в усіх сферах життя. Крім фінансів, в цей період, у Левів може виникнути фокус на езотерику, вплив і секс. Можливо Ви задумаєтеся про таємниці буття. Захочете отримати вплив над кимось. Ну і виникнуть питання сексу. Це гарний час для нових початків у всіх сферах.

З 9 березня по 20 квітня, з піком після 18 березня і до закінчення періоду, у Левів буде трохи складний час. В основному він буде полягати в різких перепадах настрою – від депресії до оптимізму, які будуть відбуватися через питань пов’язані зі сферами: фінанси, заробіток, любов, творчість, азарт, діти, інвестиції, матеріальні блага і накопичення. Як варіант, Ваші ідеї пов’язані з фінансовою сферою можуть бути «блоковані» чимось пов’язаним з любов’ю або творчістю, і навпаки. Ваша любов, може бути трохи більш прагматичною і заземленою, ніж зазвичай. Можливо, що в любові Ви будете відчувати проблеми через фінансову сферу. З психологічного боку, я вже писала – чекайте перепадів настрою від депресії до оптимізму, особливо в цих всіх сферах. Це поганий час для азартних ігор! Ваша любов або творчість, нинішня(є), може переживати стресовий період в ці дні, Ви будете хотіти більшого але на шляху будуть вставати перепони. Можливо, що Ви навіть захочете піти всередину «себе» або зануритися з головою в роботу і фінанси, не показувати своїх почуттів, почнете переоцінку любові. Це час зміцнення і посилення тенденцій, що склалися в сфері любові і фінансів. Є велика ймовірність того, що любов в ці дні у Вас тільки зміцниться, стане сильніше, хоча і переживе деяку кризу. Чим більше Ви будете бігти від почуття або творчості – тим сильніше воно буде ставати. Згадайте своє літо, з 28 липня по 12 серпня – це повторення того старого тренда. Події в інших сферах, які відбулися у Вас тоді – зараз можуть повторитися. Під час цього тривалого періоду слід берегти здоров’я.

Найсильніший сексуально-романтичний період буде з 13 по 17 березня, при цьому він буде дуже пристрасний і нетерплячий, можливі напади ревнощів. Другий романтичний період з 19 по 22 березня.

Другий за складністю для здоров’я період з 14 по 16 березня, бережіть своє здоров’я, перенапруження зараз небезпечно і шкідливо. Можливі конфлікти з друзями і затримки в планах. Не слід нічого довгострокового починати в ці дні, хоча бажання буде дуже багато!

23 лютого, плюс мінус 3 дні, Ви можете отримати важливі новини з-за кордону або звідкись далеко від друга або близької для Вас людини. Це будуть дійсно важливі звістки, які можуть змінити Ваше ставлення до ситуації, що склалася. Цей час може допомогти Вам отримати бажаний результат, пов’язаний зі сферами поїздок, навчання, торгівлі. Гарний час для написання книг, дипломних робіт, розумової праці! Це дуже емоційний період і дуже енергійний! Маса важливих новин і відкриттів! Гарний час для курсів, підвищення рівня кваліфікації та знань. Маса спілкування в цей період. У всякому разі бажання всього цього.

З 23 по 27 березня буде складний період, для всього Зодіаку, включаючи Левів. Весь Зодіак буде відчувати проблеми в стосунках в цей період, особливо з партнерами і більш впливовими ніж Ви людьми, включаючи і Левів. Але відмінність у Львів ще в тому, що в цей період крім відносин Ви ще будете відчувати проблеми в сфері фінансів, а так само це дуже небезпечний період для кар’єри і репутації. Будьте обережніше, бережіть свою репутацію і кар’єру! Не час для скандалів, хоча «сили» на скандали у Вас буде хоч відбавляй. Цей період може сильно змінити Ваше бачення кар’єри, ставлення до неї, бажані цілі і способи досягнення. Можливо, що Ви будете хотіти значно більшого, ніж отримаєте. Ваші бажання підуть в розріз з Вашими можливостями.

Повернення до старих тем пов’язаними з роботою і здоров’ям очікує Вас з 26 березня по 14 квітня. В цей час можливі ускладнення з хронічними захворюваннями, так що побережіться, це не означає, що півроку (майже) Ви прохворієте, просто в разі захворювання – будуть ускладнення. Чи не час міняти роботу після 26 березня, ймовірно, що нову знайти не зможете або умови на новому місті будуть гірше. Можете за ці півроку переоцінити й переосмислити свою роботу і здоров’я, реорганізувати їх.

Ще один період нежданих новин і фінансових змін з 30 березня по 2 квітня!

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на березень 2016

З 6 березня по 2 червня – більше енергії у творчій сфері, можливі короткі інтрижки.

8 березня, плюс мінус 3 дні – фінанси, секс, трансформація, психіка.

З 9 березня по 20 квітня – перепади настрою пов’язані з фінансами і любов’ю. Зміцнення тенденцій цих сфер.

23 лютого, плюс мінус 3 дні – маса новин, час вирішувати питання пов’язані з навчанням, поїздками, торгівлею.

З 23 по 27 березня – бережіть свою репутацію!

З 26 березня по 14 квітня – повернення старих питань і переоцінка сфер роботи, обов’язків і здоров’я.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,620