Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Місяць буде багатим на події і тривалі тренди, важливі для Козерігів. Основними тривалими трендами будуть питання, пов’язані з освітою, судом і іншою юриспруденцією, зарубіжжям, далекими і близькими поїздками, навчанням практичному та гуманітарному. У психологічному стані, так само, настануть тривалі тренди, які будуть пов’язані з амбівалентністю психічного стану, то великий оптимізм – песимізм, то бажання змін – то бажання стабільності. Місяць буде досить цікавий, не напружений особливо, але і складніше лютого і січня. Енергії стане менше, але таємниць розкриєте більше.

Спочатку місяці Ви можете відчути невелику депресію, може розчарування пов’язані з роботою, творчістю, фінансами і діловими переговорами з 4 по 9 березня. Чи не найкращий час вести переговори про фінанси в ці дні. Хоча цей час гарний для ґрунтовної підготовки до них.

З 3 березня по 4 квітня – хороший час розібратися зі своєю освітою, судовими та юридичними питаннями, зарубіжними питаннями, філософією. Позбутися від того, що Вам заважає або проявити свою силу волі для отримання бажаних результатів. Це час для глибокого навчання. І цей місяць дуже хороший для пошуку наставників, викладачів, радників. Може Ви і самі вирішите побути наставником для когось в цей період.

Починаючи з 6 березня і до 22 числа, Ви будете більше подорожувати, вчитися, спілкуватися з сусідами і знайомими, очікуйте маси новин. Це дійсно хороший час для навчання практичним речам, та й для написання книг, статей, посібників, листів, дипломних робіт цей період так само підійде.

Ще з початку січня Козеріги стали більш активні в сфері дружби, колективів, і реалізації спільних планів. Можливо, що навіть досягли непоганого успіху на політичному поприщі, ну або стали більш шановані серед друзів. Але після 6 березня цей період закінчиться, і енергія зі сфери колективів, суспільства і дружби перейде в сферу таємного, містичного, духовного і езотеричного. З 5 березня по 2 червня Козеріги більше будуть енергії витрачати на все пов’язане з таємницями, брехнею, ілюзією – це гарний час докопатися до будь-якої правди або створити свою брехню, енергії то у Вас вистачить. А так же станете енергійніше у всьому духовному, може, більше будете відвідувати церкву або щось в цьому роді (все-таки Козеріги в більшість вважають церкву інститутом влади, а не релігійно-духовних місцем). Говорячи іншими словами, Ваш знак просто більше активності буде проявляти в перерахованих сферах. Може бути і так, що просто Ваша активність стане менш помітною для інших.

З 7 по 10 числа – найоптимістичніший період в цьому місяці для більшості знаків Зодіаку. А для Козерігів це ще і маса планів і новин з освітою і поїздками.

8 березня, плюс мінус 3 дні – гарний час для початку навчання новому, як практичному так і просто розширюючому Ваші погляди на світ. Цей час має принести з собою новини, як від рідні, знайомих, так і з зарубіжжя. Ймовірно, що Вам випаде можливість кудись поїхати, не відкладайте поїздки, вони будуть дійсно важливі.

З 9 березня по 20 квітня настане ще один тривалий період, який буде пов’язаний з Вашою освітою і таємницями і секретами, зарубіжжям, судовими та юридичними сферами. Подібний період був у Вас в липні-серпні 2015 року, з 28 липня по 12 серпня. Можете пригадати, що тоді сталося у Вас, зараз дуже велика ймовірність повторення ситуацій, або будуть подібні ситуації. Знову, Козеріги будуть розриватися між сверхмерірним оптимізмом і надмірним песимізмом, з крайності в крайність. Між бажанням зростання і розширення – проти – стриманості і стабільності. Але насправді це дійсно сильний час для повільного, але ґрунтовного просування вперед у важливих життєвих проектах, саме повільного – не поспішайте! Ви будете відчувати перешкоди на шляху, але не бійтеся їх, бійтеся сверхмернірного оптимізму непідкріпленого фактами. Постарайтеся не бігати за двома зайцями.

Для всього Зодіакального кола буде романтичний період з 13 по 17 березня, але в той же час він буде і дуже емоційний, пристрасний. Так що, може бути як маса позитивних емоцій і любові, так і ревнощів. Чи не найкращий час для дорогих покупок, та й для емоційної витрати грошей.

Не час для ділового співробітництва з 14 по 16 березня. Хоча і буде маса планів про переговори на ці дні. Судові питання так само краще відкласти!

Ще один романтично-мрійливий період з 19 по 22, так само для всього знака Зодіаку.

З 22 березня і по 6 квітня Ви більше будете спілкуватися зі своєю родиною.

23 березня, плюс мінус 4 дня – важливі події в сфері кар’єри, соціального стану, Вашого его, питання пов’язані з батьками, а так же планів на майбутнє і досягненнями, поваги, цілей. Це час дуже добре підійде для остаточного вирішення пов’язаного з перерахованими сферами – батьками, кар’єрою, досягненнями та цілями. Розібратися і усвідомити ці сфери, прийняти рішення і почати рухатися вперед або змінити шлях! Можливо, що ці сфери самі по собі нагадають про себе, але якщо ні – тоді починайте діяти самі. Це дійсно сильний і впливовий період, один з пари найзначніших для Козерігів щодо кар’єри, его, досягнень, поваги, цілей на майбутнє, положення в суспільстві. Дуже ймовірно, що події будуть несподіваними і трансформуючі. Ви будете дуже емоційні і навіть грубі, якщо не жорстокі, в ці дні. Плюс в ці дні посиляться всі існуючі тренди.

Досить динамічний і активний період буде з 24 по 27 березня. Для Козерігів він позначений посиленням вже існуючих трендів в освіті, зарубіжжі, судах, юриспруденції, наставництво, подорожах, таємниці, філософії, духовному і езотеричному. Чекайте масу новин і подій в цих сферах. Постарайтеся зберегти свою репутацію в ці дні, а так само не беріться за 1000 нових планів. Козеріги серйозні хлопці, але не час для депресії і опускання рук, боріться за свої ідеї, родину, плани.

Починаючи з 26 березня і по 14 серпня, у Козерігів буде тривалий період ретроградності, переоцінки себе і своїх можливостей, свого становища і місця в житті, повернення до старих паттернів, звичоч, поглядів на життя, може і на старе місце проживання. Це гарний час розібратися в собі і в старих темах, проектах, сферах життя. Повернутися до старого і «закрити» борги. А ось нові довгострокові проекти, пов’язані з життям я не раджу починати в ці місяці, наприклад не варто переїжджати на нове місце проживання, намагатися продати або купити будинок, відкривати нову справу або важливий проект. Найкраще розібратися зі старим і незавершеним, розставити останні крапки. У цей період Ви так само будете більш інтровертні, приховані, в якійсь мірі егоїстичні.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на березень 2016

З 3 березня по 4 квітня – трансформуйте свої знання, позбудьтеся від непотрібного. Суди і юриспруденція так само хороша сфера для змін.

6 березня по 2 червня – Ваша енергійність стане більш прихованої, більше енергії будете витрачати на таємне, езотеричне, духовне.

8 березня, плюс мінус 3 дні – освіти, подорожі, новини, суди – хороший час для нових початків.

З 9 березня по 20 квітня – різкі перепади від депресії до оптимізму, від максималізму до мінімалізму.

23 березня, плюс мінус 4 дня – кар’єра, его, батьки, досягнення, повага, цілі – в центрі Вашої уваги. Пора приймати рішення.

З 26 березня по 14 серпня – Ви станете інтровертні, повернення до старого. Не час для довгострокових нових починань на все життя.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,183