Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Я не робила гороскоп Близнюків на 2016 рік, тому не можу сказати, буде цей березень найскладнішим місяцем в році для Близнюків чи ні, але можу сказати точно – березень буде одним з самих складних місяців в році. Складнощі будуть пов’язані з відносинами і сім’єю, настане один нейтральний тривалий період у відносинах, і один не зовсім хороший і середньої тривалості. З хорошого можу сказати, що Близнюкам з самого початок березня пора думати про свій кар’єрний шлях, цей місяць має найбільший вплив на кар’єру в 2016 році. В кінці місяця вашу увагу буде звернено на любов і творчість.

З 3 березня по 4 квітня у Близнюків буде період, коли Ви можете з легкістю очистити весь свій будинок від сміття, того, що ніколи Вам в житті не знадобиться. Заодно можете захопити з цим сміттям і непотрібних людей, такі теж можуть десь завалятися в будинку… Далекі чи близькі родичі наприклад, приїхавши на пару днів. У всякому разі в цей період Близнюкам буде хотітися позбавлятися від чогось пов’язаного з домашньої сферою, а може події будуть зовнішніми і щось само покине Вас. Це гарний час для позбавлення і очищення. Ще цей період хороший для духовного зростання і заліковування психологічних ран.

Чекайте конфліктів з друзями і батьками або вищестоящими персонами з 4 по 9 березня. Досить конфліктний період, Ви будете нервові, запальні і нетерплячі. Варто більше уваги приділяти своєму здоров’ю.

Починаючи з 6 березня у Близнюків почнеться період «турбот» про кар’єру, соціальне становище, різних цілях і досягненнях, его і повазі, і все, що робить Вас більш важливими в житті і впливовими. З 6 по 22 березня буде період спілкування пов’язаного з цими «темами». Можливо Ви будете багато говорити з ВІП персонами, керівництвом. Багато буде поїздок та інформації про Вашу кар’єру. Це гарний час показати свій інтелект і знання! Завдяки цьому Ви зможете домогтися кращих результатів.

З 6 березня по 2 червня, зі змінною спрямованості «енергії» після 18 квітня, у Близнюків почнеться ще один тренд – підвищена енергійність у сфері відносин, партнерства, конкуренції, ворожнечі. У цей період, особливо до 18 квітня, Ви будете більше витрачати енергії на всі перераховані відносини, станете більш активні в них. Це час добрий для вирішення питань з конкурентами! Скандалів у відносинах має побільшати, ймовірно, що партнери будуть тиснути на Вас, обмежувати або забороняти щось, або Ви будете надто вже намагатися простимулювати їх до дій. Ви станете і більш агресивними, навряд чи дійде до бійок, все ж Ви – Близнюки, але криків буде більше… Цей період триватиме у Вас досить довго, а з серпня по вересень буде його повторення. Гарний час змусити партнерів діяти так як Ви хочете. Постарайтеся не втратити улюблених в ці дні, все ж нетерплячості у Вас додасться. Так само у Вас додасться завзятості і егоїзму, що досить добре для відстоювання своїх прав.

8 березня, плюс мінус 5 днів – період маси планів, новин, ідей, бажань, емоцій! І особливо багато всього цього буде в двох сферах: кар’єра і родина. Це гарний, навіть чудовий час, для нових починань в кар’єрній сфері! Почніть якийсь важливий проект, реалізуйте свою ідею. Що щодо будинку, то там Ви побажаєте розширення і поліпшення, можете зважитися купити нові меблі або зробити ремонт, а може і змінити місце проживання або прикупити нерухомості. Повинна зауважити, що питання пов’язані з будинком бажано реалізувати до 9 березня, після почнеться період «перешкод».

З 9 березня по 20 квітня, з піком після 18 березня, у Близнюків буде період подібний на той, що був з 28 липня по 12 серпня, дуже-дуже схожі, навіть події можуть бути подібні в різних сферах як тоді. Це час, коли буде відбуватися конфлікт між сімейною сферою і сферою відносин. Як приклад, у відносинах Ви будете хотіти більше, але сімейна сфера блокуватиме це. Або в сімейній сфері у Вас зростуть бажання, але стосунки не будуть сприяти їх реалізації. Це складний період, що приносить із собою різні проблеми пов’язані зі стабільністю та поліпшенням у сфері відносин і сім’ї. Мені складно його описати коротко. Дам кілька порад. 1 – не кидайте плани пов’язані з відносинами, в цей період Ви можете їх сильно укріпити, хоча сімейна сфера і буде заважати цьому, а як другий варіант – через нестабільні (несерйозні) відносини Ви будете бажати їх розірвати, а члени сім’ї не будуть давати Вам це зробити. 2 – у Вас буде велике бажання поліпшити свою житлоплощу, але будуть перепони на шляху до цього, не опускайте рук. Поліпшення, можливо, що і не відбудеться, але гарний час для зміцнення. Не сподівайтеся на масштабний і красивий ремонт, зробіть зміцнюючий. Цей період може призвести до перевірки відносин на міцність, слабкі відносини ймовірно будуть розірвані. Якщо не хочете конфліктів, краще не просити руки і серця в ці дні, в разі якщо не впевнені на 100% позитивну відповідь. Щодо відносин, повинна додати, що перевірку пройдуть не тільки подружні відносини, а всі види. Дуже велика ймовірність отримання обмежень від партнерів, відмов у ці дні.

Починаючи з 12 березня по 5 квітня буде ще один період в кар’єрній сфері, коли Вашою харизмою і шармом Ви зможете домогтися більшого, ніж грубістю і нахрапом. Це дуже харизматичний період в цілому для Близнюків, показати себе в суспільстві.

Можливі дуже «гарячі» скандали з партнерами з 13 по 17 березня, для інших знаків це буде і романтичний період, але не для Вас. Ваша романтика чекає Вас з 19 по 22 березня.

Ще один період, коли я не раджу укладати договори і серйозніше ставитися до свого соціального стану і партнерів з 14 по 16 березня! Хоча ідей і планів у Вас буде безліч, але краще бути обережніше. В цей же період на Вас може нахлинути депресія.

Час показати себе і прославитися з 22 по 26 березня! Хороші дні для творчості.

23 березня, плюс мінус 4 дня – саме час закохатися, вже серйозно, не просто симпатія, а справжнє почуття до прихильника або об’єкту поклоніння виникне у Вас в ці дні! Це час усвідомити свою любов! Або пристрасно захотіти її. Так само цей період підходить для творчості, пошуку нової творчості або музи. Гарний час і розібратися зі сферою дітей, обговорити їх з партнером, зважитися на них. Та й існуючі дітки в ці дні дадуть про себе знати. Це гарний час для Близнюків, маса новин від друзів і про ці теми.

Дуже вже динамічний період буде з 24 по 27 березня! Бережіть свою репутацію в ці дні! Бережіть свої стосунки! І своїх рідних і сім’ю! Це дійсно динамічні дні, коли бажання і можливості будуть не відповідати один одному. Не женіться за багатьма, беріть, що можете. Особливо бережіть свою репутацію, зайвий флірт з діловими партнерами або керівництвом зараз небезпечний.

В кінці місяця Ви будете надто вже імпульсивні і безжальні, скандальні з 30 березня по 2 квітня. Варто бути обережніше в ці дні, можливі травми.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на березень 2016

З 6 березня по 2 червня – енергія в сфері відносин.

8 березня, плюс мінус 5 днів – час кар’єри і сім’ї.

З 12 березня по 5 квітня – завдяки харизмі зможете зробити кар’єру.

23 березня, плюс мінус 4 дня – любов, творчість, діти!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 березня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,183