Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Тельця, від Марфи Бомбушкар


І начебто прийшла весна, але у Тельців на душі ще зима. Начебто і на вулиці світить сонечко, але Вам як-то хочеться побути наодинці, особливо будете хотіти цього в кінці місяця. Ще наприкінці лютого, Ви якось притихли, настала маленька хандра. Зараз такий час, думати про життя і буття. Багато Тельців, можливо, вирішили піти в релігію або якісь інші духовні практики, почали більше думати про долю. Березень для Вас обіцяє бути тихим місяцем, хоча для решти знаків Зодіаку він буде дуже вже активним, для Вас ж, буде всього пару періодів.

Перший період активності буде з 3 по 7 березня, в ці дні Ви можете витратити більше грошей, ніж витрачаєте зазвичай або змінитися джерело доходів. Можливо, вирішите щось змінити в існуючих відносинах. А самі «зухвалі» Тельці, може, вирішать змінити свій імідж на більш яскравий або зробити татуювання. Це буде перший активний період в цьому місяці.

5 березня, плюс мінус 3 дні, час романтики, кохання, діток, творчості. З урахуванням того, що два періоди збіглися за часом разом, може бути, якісь Тельці будуть занадто вже фліртуючі в ці дні. Хтось із Вас вирішить зайнятися новим видом творчості, або закинути існуючий творчий проект (написання книги, картини …). Якщо Ви були в когось закохані, але любов не йшла, зараз вона може просто пройти. Але найімовірніше, що в ці дні Ви просто будете надто активні в любові й творчості.

Будьте обережні в період з 9 по 15 березня, щоб нічого не сталося поганого. У ці дні, Вам, так само буде дуже тривожно, вірогідний поганий сон.

З 17 березня по 10 квітня настане чудовий період у жінок Тельців. У ці дні Ви будете володіти самим справжнім жіночим шармом, магією. А все Тельці, не залежно від статі, в ці дні будуть більш товариські і орієнтовані на відносини. Багато хто з Вас задумаються над своїм фінансовим станом і вирішать підзаробити грошей або накопичити їх.

Зараз у Тельців, як я говорила раніше, духовний період і самотність. Особливо сильно це буде проявлятися в кінці місяця.

21 березня, плюс мінус 3 дні, зараз, ймовірний, пік Вашої депресії. Бережіть своє здоров’я, ні в якому разі не можна захворіти, інакше хвороба буде довгою. На жаль, у ці дні у Вас може дати знати про себе якесь приховане захворювання. У ці дні Вам можуть наснитися віщі сни. У ці ж дні будьте обережні в спілкуванні з людьми, щоб Вам вони не збрехали і не обдурили.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в березні 2015

5 березня, плюс мінус 3 дні – любов, творчість, діти.

З 9 по 15 березня – бережіть себе.

21 березня, плюс мінус 3 дні – віщі сни, бережіть здоров’я, пік нудьги.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,190