Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


На самому початку місяця, 2-3 березня, ловіть птаха удачі у кар’єрній сфері, якщо не встигли зловити або не зрозуміли, що він пролетів поруч … Що ж, до вересня місяця у Вас ще будуть шанси зловити його і не раз.

Березень буде місяцем активним, особливо щодо грошей, а так же відносин. Вірогідні зміни в цих двох сферах, бунтарство, бажання змінити правила «гри». Перший активний, а так само напружений період буде з 4 по 7 березня для Скорпіонів.

5 березня плюс мінус 4 дні, чекайте чогось хорошого пов’язаного з друзями, колективними планами або заплануйте на ці дні. У цей період Ви будете хотіти побути на публіці, можете завести нових друзів або розлучитися зі старими, які вже перестали бути Вашими друзями. Переглянете свою дружбу. Не бійтеся, всі зміни будуть на краще, у сфері дружби.

Скорпіони, будьте обережні з 9 по 15 березня! У ці дні у Вас можуть виникнути величезні скандали на роботі, з клієнтами. А так же, в ці дні Ваше здоров’я може несподівано похитнутися, це не гарний час для операцій. До того ж цей період небезпечний травмами.

Ще з кінця лютого у Вас період «активності» у сфері роботи і обов’язків, він триватиме до травня місяця, але до 1го квітня буде особливо енергійний, вірогідні скандали з керівництвом, колегами та клієнтами, особливо після 17 березня.

З 18 березня по 10 квітня у Ваших відносинах зросте гармонія. Ви станете більш товариські, доброзичливі, більше будете погоджуватися на поступки своїм партнерам і шукати компроміси.

Як я написала на самому початку гороскопу, зараз почнеться «активний період», для всіх знаків Зодіаку, але для кожного в певній сфері. Так і у Вас.

21 березня, плюс мінус 4 дні, чекайте новин і змін на роботі і зі здоров’ям. Зміни будуть такими, що Ви про них навіть і не припускали (якщо у Вас слабка інтуїція). Це буде щось нове і несподіване, або раптове завершення чогось старого. Хороший момент кинути те, що у Вас сидить у печінках і почати щось нове, пошукати нову роботу або пройти співбесіди. Або записатися в спортзал.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в березні 2015

5 березня, плюс мінус 4 дні – зміни в дружбі, щось нове і завершення чогось старого.

9 по 15 березня – бережіть себе!

З 18 березня по 10 квітня – більше гармонії у відносинах і прагнення їх створити або покращити.

21 березня, плюс мінус 4 дні – здоров’я, робота, клієнти. Щось піде не так.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,159