Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Риб, від Марфи Бомбушкар


Початок місяця буде повним подій, у багатьох сферах Вас чекають новини, зміни у фінансовій (дохідній) сфері, ймовірно і зміни у відносинах. Цей місяць обіцяє бути вже дуже «активним» і повним на події. Можна сказати, що зима і зимова сплячка закінчилася і настала весна, буяння життя, фарб і змін. Основний фокус, в першій половині місяця буде обернений на Вас і ваші відносини, а в кінці місяця на фінанси.

Новин довго чекати не доведеться, вже спочатку місяця чекайте змін у відносинах і фінансах, в хорошу чи погану сторону залежить від Вас. В кінці лютого, коли в силу «вступив» Ваш знак Зодіаку – Риби, Вашу увагу було звернуто до Вас, а 5 березня, плюс мінус 5 днів, з уваги на себе, Вашу увагу буде звернено на партнерські і любовні відносини. Новини та зміни, ймовірно, що зміни (якщо вони відбудуться) будуть несподівані і непередбачені (може бути якесь прозріння щодо ставлення). Але я б зробила ставку на те, що зміни відбудуться у фінансовій сфері, а у відносинах чекайте новин і бажань. У відносинах, Ви можете захотіти щось нового, якщо Ви вже у відносинах з кимось (ділових або любовних), хороший момент для планів на майбутнє, довгострокових. Самотні ж Риби просто матимуть шанс і бажання завести відносини, ділові Риби – знайти собі партнера по бізнесу. Ймовірно, що Вас може очікувати важлива розмова або ж важливий проект, план, пов’язаний зі сферою партнерства в ці дні.

Якщо говорити про фінанси, в ці дні Вас може очікувати як дохід, отримання нового джерела доходів, так і трансформація існуючих джерел, і втрата, знову ж таки, існуючих. Ці дні будуть дуже багаті на події у фінансовій сфері, чекайте змін. Ще минулого місяця у Вас почався «фінансовий» період, коли Ви більше енергії і шарму почали витрачати на заробіток грошей, він триватиме до кінця місяця.

З 9 по 15 березня! Будьте обережні! Просто будьте і все і в усьому.

Починаючи з 13 березня і до кінця місяця, 30 березня, Риби стануть більш товариські, більше подорожей і знайомств відбуватиметься у Вашому житті. Навіть ті Риби, які мало спілкуються в цілому.

Будьте обережні зі своїми думками, пам’яттю та інформацією в період з 17 по 19 березня, в ці дні Ваша голова буде аж надто в хмарах.

21 березня, плюс мінус 4 дні, другий фінансовий період, але вже більш «сильний» і важливий для Вас, ніж спочатку місяця. Він буде «подвійним» і залежати від Вашого везіння. З одного боку Ви можете отримати якесь нове джерело доходів, навіть підвищення заробітної плати, а з іншого – втратити існуюче. Прислухайтеся до своєї інтуїції! Зараз у Вас є дуже великий шанс отримати дохід, гроші чи матеріальне благо, але тільки Ваша інтуїція допоможе Вам. При цьому якщо вона буде говорити «Ні!» – Значить «ні». Постарайтеся бути практичними та реалістичними.

Як Ви бачите в цьому місяці не багато періодів, важливих для Вас, але вони будуть дуже-дуже активними. На жаль, зірки «так стали» що складно передбачити в який бік понесе Ваш корабель. Але як я говорила, прислухайтеся до своєї інтуїції. Якщо все скластися як треба – попливе далеко, а якщо немає, що ж, життя триває.

Важливі переговори з начальством або важливими людьми, найкраще, намітити на 24-26 березня.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в березні 2015

5 березня, плюс мінус 5 днів – щось важливе й несподіване станеться у відносинах і фінансовій сфері. Самотні Риби будуть хотіти відносин, не самотні – переходу відносин на новий рівень, більш серйозний.

З 13 березня по 30 квітня – Ви станете більш товариськими, ймовірно і більше поїздок і новин.

17-19 березня – «плутанина в думках».

21 березня, плюс мінус 4 дні – чекайте і шукайте чогось нового у фінансах, але не втрачайте голову і довіряйте інтуїції.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,148