Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар


Досить цікавий місяць, який продовжить старі тренди і принесе нові, довгострокові. В основному, в центрі Вашої уваги, на протязі місяця буде кар’єра (соціальне становище, досягнення), навчання, поїздки, відносини і гроші. Увагу на відносини і фінанси буде звернено не весь місяць, а на початку березня, але давайте про все по порядку.

Ще наприкінці лютого, після 20тих чисел, у Вас «зросла» активність у кар’єрній сфері, Ви стали швидше досягати поставлених цілей, могли взятися за нові досягнення. При цьому Ви стали більш егоцентричні, орієнтовані на себе і свої «правила» в кар’єрному плані, більш впевнені в своїх можливостях. Одночасно з цими «чоловічими якостями» Ви стали і більше «фліртувати» з керівництвом та ВІПами, намагатися їм більше сподобатися. Можу сказати, що зараз дуже активний період у цій сфері, повний як «грубості» так і «м’якості», але після 17 березня і до початку квітня, залишаться тільки «чоловічі» якості в даній сфері, при цьому зросте кількість скандалів з керівництвом і іншими важливими для Вас людьми.

5 березня, плюс мінус 3-4 дні, чекайте новин пов’язаних з поїздкою на недалеку відстань, а так само навчанням. Навчання не вище, а якісь курсаи, просто підвищення рівня своїх знань. Може, Ви зважитеся записатися на кулінарні курси або щось на зразок цього. Так само ці дні будуть багатими на новини від сусідів, знайомих.

З 3 по 6 березня, дуже вірогідні, будуть несподівані і непередбачені події, пов’язані з грошима і відносинами, щось хороше. Може будуть приємні посиденьки, про які Ви думали, що вони будуть нудними. Або якісь інші події, яких Ви не очікували. Ви будете імпульсивні у відносинах і з грошима, можуть бути несподівані великі розтрати.

Дуже інтенсивний, стресовий період у кар’єрній сфері буде з 9 по 15 березня, в ці дні дуже-дуже високі ймовірності Вашого бунтарства, невдоволення, скандалів з керівництвом. Складно буде утримувати себе в руках, і не тільки Ракам, а й іншим знакам Зодіаку. Раджу Вам бути обережніше в цей період, щоб нічого поганого не сталося. Так само можливі травми і скандали.

З 15 березня по 3 серпня, буде довгостроковий період, коли у Ваше життя повернуться старі відносини, партнери по бізнесу. Може, Ви будете хотіти повернутися до старих відносин, або ж переглянете існуючі. Якщо до цього моменту Ви були самотні і хотіли завести нові відносини, ймовірно, що зараз нові відносини Ви заводити перехочите. Це час, коли нового партнера Ви будете порівнювати зі старим. Будете хотіти повернутися до минулого партнера або більше часу будете приділяти йому. В існуючих відносинах з’явитися якась затримка.

В кінці місяця, 21 березня, плюс мінус 5 днів, станеться якась важлива подія, або чреда подій, пов’язаних з Вашою кар’єрою, досягненнями, соціальним становищем і повагою. Якщо весь місяць Ви були активні в цій сфері, а в середині місяця був «шум і грім», то зараз буде початок чогось нового, прийняття якогось рішення. Ви можете вирішити кинути свою роботу, а може Вас звільнять. У ці дні потрібно постаратися бути обережними, не поспішати. Емоції будуть переповнювати Вас.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в березні 2015

5 березня, плюс мінус 3 дні – новини, поїздки.

З 9 по 15 березня – будьте обережніше.

З 15 березня по 3 серпня – старі відносини нагадають про себе. Затримка у відносинах.

21 березня, плюс мінус 5 днів – раптові зміни в кар’єрі, цілях, репутації.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 04 березень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,317