Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Козеріга, від Марфи Бомбушкар


З приходом місяця Вас може чекати новина про подорож або сама подорож, подорож буде не далекою, а новина буде і не одна. 5 березня, плюс мінус 3 дні, хороший момент поїхати кудись і відпочити. Поки ще є час. Зараз у Вас, Козерігів, такий період, коли вдома з родиною маса емоцій і «досвіду», як хороших так і поганих. Хороших більше, а з поганих тільки те, що Ви надто вже жваво відстоюєте свої права. Так що зірки, можна сказати, радять Вам відпочити з сім’єю.

Зараз у Козерігів період, коли пару раз в році, вдома трапляються дуже-дуже несподівані зміни. Цей період почався ще в 2011 році і триватиме до 2019 року. Козеріги не люблять змін, а тим більше несподіваних. Але що є, то є. За ці роки Ви не раз змініть своє місце проживання, обстановку в будинку, а може навіть і сім’ю (чоловіка \ жінку).

До кінця цього місяця у Вас вдома або з членами сім’ї будуть виникати раптові скандали, сварки, суперечки. Особливо сильно це буде відчуватися після 17 березня, до того періоду відносини будуть більш гармонійними. Цей період, почався ще в лютому місяці (про нього я докладно писала в минулому гороскопі) і він триватиме до кінця квітня, коли прийде час Тельців. Але зараз події більш орієнтовані на відстоювання Ваших прав, свобод, егоїзму. А ось наприкінці березня, вже буде трохи інше забарвлення у цього період, орієнтоване на перевороти, зміни, бажання. Хоча, емоції будуть зашкалювати в перебігу, майже 2х з половиною місяців. Я сподіваюся, що Ви вже знайшли, куди направити свою енергію.

Особливо стресовий період, в березні місяці, в сімейній сфері буде з 17 по 19 березня, я думаю, що деякі Козеріги можуть навіть побитися. Потрібно бути обережними у ці дні! Якщо не хочете вибити першу цеглину з дамби, яка утримує Ваші стосунки. При цьому, це небезпечний період для всіх знаків Зодіаку, так що і Ваш чоловік (дружина) теж буде не в гуморі. І цей період небезпечний Козерігам не тільки в домашній сфері, а й травм. Будьте обережні, не зламайте собі щось. Але якщо Ви дійсно улюбленець фортуни – тоді щось хороше може статися з Вами. Але краще будьте обережні.

Починаючи з 15 березня по 3 серпня, у Козерігів буде довгостроковий тренд. Це час, коли не варто починати щось нове і довгострокове, нові проекти, які вимагають великої кількості часу (більше півроку) і ресурсів. Цей період буде для Козерігів помітний тим, що у Ваше життя може повернутися щось старе, про що Ви вже трохи і призабули, старі плани, бажання, люди. Я не кажу, що все це відбудеться за тиждень, ні, період триває до серпня 2015! Так що в це, майже, півріччя Ви можете зустріти старих друзів, дізнатися про старі планах щось нове. Я б порадила Вам повернутися до своїх старих цілей, зараз Ви зможете їх реалізувати, якщо раніше не могли. А от нові – якщо і реалізуєте, то не в ті терміни на які розраховували і потрібно буде більше ресурсів. Буду короткої, не шукайте нового і не починайте (довгострокового і важливого)! Поверніться до старого або існуючому і доробіть це! А якщо не хочете повертатися чи не знаєте до чого повернутися, повірте мені, зірки самі штовхнуть Вас «назад». Додам, що в цей час Ви можете захотіти повернути у своє життя стару любов або відносини.

21 березня, плюс мінус 4-5 днів, щось важливе, несподіване, відбудеться у Вас вдома. Може це буде пов’язано з Вашим будинком або кимось з родичів. На жаль, я не можу обіцяти, що це буде хороша подія. Ваша увагу, Ваші бажання будуть звернені до будинку і домашнім справам в ці дні. Імовірний скандал, так як хтось не захоче послухати Вашої думки або врахувати Ваші права. В цей період Ви можете з напором поставитися до когось із членів сім’ї і він, обов’язково, відповість Вам тією ж реакцією. Цей період, буде багатий на події пов’язані з домашньою сферою. Козеріги дуже відповідальні люди і серйозні, але в ці дні Ви можете захотіти послати все подалі і піти з дому. Все залежить від Вашої дати народження, як складатимуться події. Але для більшості Козерігів я можу обіцяти: бунтарство, бажання послати все, бажання відстоювати свої права в сім’ї, скандал, зміни, дуже емоційну обстановку вдома. Цей період принесе щось нове, на відміну від періоду з 17 по 19 березня, але вони будуть схожі, цей буде сильніше.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в березні 2015

5 березня, плюс мінус 3 дні – можете відправитися в дорогу.

З 15 березня по 3 серпня – повернення до старого, у багатьох сферах. Не час починати нові довгострокові проекти.

17-19 березня – будьте обережні.

21 березня, плюс мінус 4-5 днів – важливі, несподівані, стрімкі події або новини пов’язані з будинком і сім’єю. Які приведуть до важливих змін.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,244