Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар


Місяць буде багатим на події. Основні тренди місяці: відносини, Ваша особистість (імідж, бажання, і тд), фінанси (витрати і втрати), ймовірні проблеми зі здоров’ям. Будьте готові до всього вже на самому початку місяця, так як він обіцяє бути насиченим на події, і навіть Діви (які бувають не особливо емоційними), можуть впасти в лють в цьому місяці.

З кінця лютого і до 5го березня, увагу Дів було орієнтовано на відносини, Ви могли бажати чогось від партнера, хотіти отримати або шукали свою другу половинку, може шукали компроміс у зв’язку з чимось. Коротше кажучи, були орієнтовані на відносини. Але 5 березня, плюс мінус 5-6 днів, Ваш фокус з відносин буде більш переорієнтований на Вас особисто. Ви можете почати більше вимагати уваги, допомоги, підтримки у партнерів. Ваші бажання будуть насамперед, а потім вже їх. Цей період позначений ще й тим, що Ви можете вирішити змінити свій імідж і стиль життя. В цей же період, дуже вірогідні, якісь фінансові втрати. Може бути Вам не заплатять% з дивідендів, або не повернуть борг, на повернення якого Ви розраховували. А може, просто, Ви втратите свій гаманець. Але точно можу сказати, що відбудуться зміни у фінансовій сфері, трансформація фінансових джерел витрат (меншою ймовірності доходів) несподівана для Вас. Перевіряйте свої платежі, може, Ви відправите гроші не тій людині?

З 9 по 15 березня будьте обережні! У цей період Ви можете травмувати себе. А що ще важливіше, в ці дні у Вас будуть великі фінансові втрати, не варто починати нічого нового! Вам складно зараз утримати енергію і бажання під контролем, але якщо Ви володієте хорошою інтуїцією – можете ризикнути. Не варто давати гроші в борг або оплачувати послуги (дорогі) в ці дні. Побережіть і своє здоров’я, не час для операцій.

З 13 березня Ви будете більше спілкуватися зі своїми партнерами і до кінця місяця, ніж зазвичай.

З 17 по 19 березня – Ви можете занадто мрійливо ставитися до документів або ж не уважно, будьте обережнішими і перевіряйте документацію. Ви можете обдурити самі себе, переглядаючи звіти або спілкуючись з оточуючими! Постарайтеся бути уважніше, не надто мрійте і концентруйтеся сильніше на інформації.

21 березня, плюс мінус 3 дні, знову фінанси нагадають про себе. Але якщо в середині місяця тренд був орієнтований на несподівані витрати, то зараз він буде більш орієнтований на нові витрати і борги, на такі витрати і борги яких у Вас раніше не було. І до того ж, зараз є ймовірність того, що Вам можуть повернути борг або виплатити %, дуже несподівано або після Вашого скандалу з боржником. У цей період, Ви можете вирішити взяти кредит у банку або дати в борг, але не обдумано а «на імпульсі» (чого я Вам не рекомендую). Хтось може звернутися до Вас з проханням про борг або повідомить, що не може повернути борг. У цей період краще не поспішати з фінансовими питаннями. Побережіть і своє здоров’я, зараз вплив зірок на нього буде сильніше, не особливо хороший період для операцій (медичних), але вони можуть несподівано знадобитися.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в березні 2015

5 березня, плюс мінус 5 днів – емоції переповнюють Вас.

З 9 по 15 березня – бережіть себе, бережіть свої гроші.

З 17 по 19 березня – серйозніше ставитеся до документів та інформації.

З 21 березня, плюс мінус 3 дні – фінансові питання, є ймовірність операції або травми.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 березня 2015 року.

 1. 3 коментарі до “Гороскоп на березень 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар”

 2. Філософ в 04.03.2015 | Відповісти

  Не впізнаю почерк автора. Гороскопи тепер тлумачить хтось інший??? Все більше загальних фраз у тексті проявляють небажання заходити на цей сайт. А ще пів року тому я читав гороскоп тільки тут. Пєчалька…

 3. Марфа Бомбушкар в 05.03.2015 | Відповісти

  Філософ в 04.03.2015
  Навіть і не знаю, що Вам відповісти. Таке враження, ніби то Ви мене папугою обізвали.

 4. Філософ в 31.03.2015 | Відповісти

  Я не хотів називати Вас “папугою”))). Я просто звернув увагу на зміну Вашого відношення щодо праці на цьому сайті. Можливо через зайнятість або через щось інше…

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,159