Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на березень 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар


Близнюки люблять, коли все догори дном і все нове. Цей місяць, березень, обіцяє бути дуже вже догори дном, дуже веселим і активним. Ви любите новини та спілкування – отримаєте цього сповна! Місяць буде багатий на події в сфері дружби і колективів. Ви знайдете нових друзів і позбавитеся від деяких старих. Вірогідні нові події або завершення чогось у сімейній сфері. Але давайте про все по порядку.

5 березня, плюс мінус 4 дні – щось має завершитися вдома, Ви зможете завершити проект який пов’язаний з домашніми справами, який би він складний не був. Може бути Ви все таки знайдете нову нерухомість або вирішите переїхати, а може просто вирішите зупинити триваюче будівництво. Так що, якщо хочете щось завершити і вирішити вдома, поспішіть зараз!

Вже спочатку місяця, для всіх знаків Зодіаку, відбудуться події пов’язані з грошима і відносинами, повз Близнюків вони так само не пройдуть. Щось веселе повинне буде відбутися в цих двох сферах буття – в період з 3 по 7 березня. Починаючи з цих днів, наступають веселі часи.

Будьте обережні з 9 по 15 березня! У ці дні, знову, всі знаки Зодіаку будуть надто вже збуджені, і навіть Ви, такі миролюбні, можете вирішити побитися з кимось! У ці дні високий ризик величезних суперечок з друзями та в колективі! Та й ходіть обережніше, не вистачало ще впасти і щось зламати собі.

В кінці місяця, 21 березня, плюс мінус 3 дні, відбудуться зміни в дружбі, колективі, загальних планах. Це будуть якісь революційні зміни! Ви можете вирішити перестати дружити з кимось, або зрозумієте хто Ваш друг. При цьому Ви занадто будете переживати про сформовану ситуацію, про людину яку вважали своїм другом. Може бути, друг повідомить Вам якусь новину про себе. Щодо загальних планів і справ, може, Ви дізнаєтеся щось або станеться щось, що змінить Ваші плани з друзями.

В цілому місяць досить веселий для Близнюків, особливо небезпечний період тільки в середині місяця. Ну, а в кінці місяця, дуже вірогідні, неждані зміни в сфері дружби.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в березні 2015

5 березня, плюс мінус 4 дні – сім’я та домашні справи в центрі уваги.

З 9 по 15 березня – бережіть себе.

21 березня, плюс мінус 3 дні – станеться щось в сфері дружби і загальних планів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 березня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,284